2.KULTIVACE SEBELÁSKY NEBO-LI SELF LOVE FIRST

Ženské lůno, sexuální energie, Yoni vajíčko ,moudrost lůna, Yoni krystaly, Libido, Theta Healing, Suchost v pochvě, Ženství, Mateřství, Polycystické vaječníky, Děloha, Vaječníky, Yoni, Yoni jóga, jóga, Rakovina děložního čípku, Sex po porodu, Orgasmus Antikoncepce u žen, Endometrióza, Bolestivá menstruace, Oplodnění, Sexualita, erotika, Vztahy, Sexuální zdraví, Porod, šestinedělí, hormony

Druhou cestou je sebeláska, ikdyž by měla být vždy na 1. místě. V naší kultuře se stále potkáváme s pojmem, dojmem, že dát sebe na 1. místo je sobectví. Ale jak je to i v letadle, nejdříve musíme nasadit sobě masku, abychom pomohli druhému. Tak je to i se sebeláskou nebo taky sebehodnotou, sebejistotou, důvěry v sebe. My se jako láska rodíme, ale jsme i jako světlo láska, která je v nás, v našich buňkách, DNA. Tedy není nutné lásku hledat vně, ale odemykat ji zevnitř ven. 

Nejtěžší úkol lidstva je si dát sobě lásku...pak bude krásnější i svět...

To, jak v daném životě jsme si navolili, jak tuto lásku budeme odemykat je zcela individuální cesta, cesta odemykání a otevírání srdce ( lze to pak vyčíst specifičtěji i z genových klíčů) . Děje se právě skrze vztahy, které nám přišli ukázat chvíle kdy si lásku nedáváme. A naopak, kdy si ji dáváme. To, jak nás vnímá okolní svět je výměna našich vědomí a nevědomí. Tedy hrají zde role i ty části, které plně zvědoměné nemáme a přichází na scénu lidé, se kterými máme dohodu je odemknout.  

 

Naše nevědomé části chceme dostávat a odkrývat přesně v dobu, kdy jsme na ně připravené je uvidět ( a máme kapacitu). Zde můžeme zabrousit až do našeho početí, kdy jsme byli láskou pozváni svými rodiči tady na pozemský život. K lymbickému otisku se dostanem později, jelikož tento rok je přívětivý pro jeho krásné pročištění. Už od početí se dělají první zápisy emoční inteligence, která se vpisuje do našeho těla. Začínám skrze tělo vnímat všechny emoce - ať už negativní či pozitivní. Ty v ranném věku nerozlišujeme, jelikož jsou pro nás rodiče - zdroj lásky a my proto, abychom ho cítili uděláme v době vyrůstání všechno. Jen, abychom byli milované. Jenže už nás nikdo neučil, jak milovat sám sebe, jelikož to nebylo ani společností vítané v žádné předchozí době. Nyní jsme ženy dospělé a tak je teď zodpovědnost jen na nás, na kolik chceme jít do hloubky všeho spektra emocí, zážitků, které láskou - sebeláskou nebyly. Často ráda používám seběvědomí jako VĚDOMÍ SEBE. Tedy od dob, kdy jsem začala cítit vnímat sama sebe mnohem citlivěji, začala vnímat sebe jako neoddělený prostor, začala jsem více chápat co je být bdělá a chápat, jak mohu právě skrze různé situace, vztahy růst do větší sebelásky.  To však někdy s sebou přináší otevírat prostory, místa, která jsou bolestivá, která jsme odkládali pod koberec, jenom abychom nic necítili a často se od těla odpojili. Proto tělo je zásadní doslova čtěčka Vašich záznamů, které lze uvolnit, zcitlivit a doslova osvobodit. Každý tento posun v životě nazývám certifikát, kterým vyzařujete do prostoru a léčíte ostatní jen proto, že jste nějakou takovou podobnou situací prošly vy samy.

A tak se v této časti podíváme

  •  Jak neutíkat z těchto situací, ale jak si pomoci je zvládnout, objemout. 
  • Podíváme se na spektrum emocí, které jsou vědecky doloženy, že se ukládájí do našich buněk a dokáží změnit dokonce i funkčnost orgánů. Ve cvičení Vám ukážu tedy neutralizaci našich emocí dle taoistické praxe. Je proto důležité číst sama sebe, své emoce a umět je zpracovávat a ideálně i chápat někdy jejich zdroj, neboť pak se často točíme v kolech, dramatech, emocionální nevyrovnanosti. Zároveň, když hojíme svoje emoce, automaticky hojíme i našich dětí, které na ně už pak nemusí svým chováním dále poukazovat že je něco v našem těle v rozporu. 
  • podívám se, jak vyživit nervový systém a v jaké módu funguješ? co se pak děje s celým tvým hormonálním systémem

Než začnu, ráda bych Vám dala otázku a prosím odpovězte na ni upřímně a zaznamenejte si, co první se Vám hned ukázalo.

Umíš sebe sama milovat už jen proto, že seš?

UNAPOLOGETICALLY  LOVE MYSELF - bez výmluv miluji sama sebe

Naše příběhy jsou tkané v našich kostech, našich tkáních, buňkách. Jsou to živoucí vibrační celky, které za nás mnohdy mluví více než někdy zneužívané slovo. Tato kapitola je předehrou " Cítit v kostech", kde se podíváme hlouběji do struktur našich předků, ale částečně se dotkneme tématu divokosti, která v našich kostech je uložena. 

Být sama sebou je velmi zneužívané slovo, které vede často jen k povrchnímu vyjádření Buď sama sebou, ale já cítím, že se po tímto skrývá opravdu divoká část nás, která nepotřebuje komunikovat skrze povrch, ale skrze hloubku nás. Hloubka je cítit právě v kostech, v těle, kde je neodmyslitelný pocit, že jdu cestou plné svobody - kultivace sebelásky.

Dostávám se na hranu něčeho tak silného, že dokážu otevřít své srdce i pro své všechny příběhy v životě, všechny svoje stíny, démony, vše co do nich patří a přestávám se za ně omlouvat, přestávám se za ně skrývat, přestávám se na ně vylouvat, přestávám se jimi ovládat. 

Než se podíváme do hloubky našich kostí, uděleje si čas a odpověz si:

  • kdy vychází potřeba být v blízkosti s někým z potřeby? Potřeby být milována - společností, blízkými, partnerem.
  • kdy tvoje hodnota nevychází z tvého nitra a je lapána do sítí našeho ega a iluzí pomyslné bezpodmíněné lásky
  • co tě v životě definuje?
  • uvědom si, jak ve vztahu používáš podmínek a podmiňování, kdy potřebujeme něco získat? nebo kontrolovat?
  • umíš pustit a jsi připravena pustit další vrstvu svých iluzí, co je láska, láska k sobě? Cítíš to?

Umět vystoupit z podobných někdy až okovů neznamená někoho opustit, ale opustit samu sebe, doslova umřít v částečkách tělesných a mít ochotu se otevřít něčemu mnohem silnějšímu, které v nás někdy doslove kope. Je to projevení naší živosti, života který skrze nás potřebuje mluvit, komunikovat a tlačí na místa, kde iluze a umělé vytváření sebehodnoty stojí na velmi tenkých základech ..něco jako chatička na kuřích nožkách. 

Jseš připravena, že může přijít do života bod, kdy se bude chtít po Tobě sdílet z tvého Srdce? Pustit tradice, tvé vzory, naučené zvyky, vetkané programy společnosti? Pustit tvá očekávání? 

Co cítíš? Strach? Rezistenci v těle? Vzrušení? Vše je v pořádku, protože je tady vždy velká část nás, která se nechce vzdát, něčeho pustit, něčeho pro nás pseudobezpečného. Jsi tu proto, že uvnitř cítíš, že tohle všechno nám přirozeně neslouží, abychom cítili lásku, život, živost?

e -MOTION - POHYB VODA

Naše těla jsou tvořena z 70 procent vodou, tedy mají schopnost plně cítit proudy emocionálních a smyslových zážitků.

Emoce jsou jako voda, která když neproudí, zanáší se. A tak je zcela vitální své emoce zcela svobodně vyjadřovat. Dochází doslova k tekutému odevzdání se těmto vibracích života - to co v nás probouzí vnitřní sílu života ( v odevzdání se života -proudu emocí).

Skrze praxi emocionální alchymie ( viz níže praxe jak opečovat svoje emoce) přeměňujeme kalné vody minulých zážitků na jasné a krystalické proudy současnosti. 

Je to jedna ze základních cest k sebelásce, jak vyjadřovat to, co cítíš - co v přítomnosti proudí. Ne ze strachu a jiných obav vyjadřovat to, co by jsi cítit měla.

Naše tekutiny jsou jako řeky, které nesou informace a prochází tělem v neustálém oběhu. Tekutiny v nás – plodová voda,mozkomíšní mok , sliny, lymfa, synoviální tekutina a mateřské mléko. Každá tekutina slouží posvátné funkci, od výživy nového života až po usnadnění vypuzování toxinů močí a potem. Když neproudí zdravě, ani lymfa, voda, tekutiny v těle nejsou v rovnováze, často někdo i tělesně zadržuje spousta vody v těle a když uvolní emoce zatvrzelé, tak zhubne. 

 

léčení skrze potěšení, obnovuji znovu sílu své kreativity

Naše vitalita a zdraví jsou složitě spojeny s integritou našich vnitřních vod. Jakákoli nerovnováha v tomto choulostivém systému – ať už je to dehydratace, vyčerpání minerálů, vystavení škodlivým elektromagnetickým polím nebo stagnace tělesných tekutin – může být předzvěstí nástupu nemoci. 

 

Zkuste na chvíli pocítit tekutost Vašeho těla, namísto jenom hmoty ( třeba když tančíte). Zkuste se zaposlouchat do vnitřního proudění tekutin. Možná projevit vděčnost za jejich funkce.

 

Jako žena, jak umíme plynout, jaké šťávy v těle máme, máme vyschlý pramen, suchost nebo dost šťávy. Zdravé projevování emocí, dovolit si je ukázat i v partnerství nebo je schováváme pod koberec nebo se bojíme plně projevit? Jsem spontánní? Jsem v jemnosti jako voda, která omílá oblázek? Jsem dno moře, hlubinné, nepoznané? Jsem vlna, která přichází a odchází jako kontrakce porodu života. Jakákoliv tekutina v našem těle je posvátná a nese důležité informace, do kterých se noříme. Ve vodě je moudrost = v emocích je sou pro nás velmi důležité informace.

 

úkol : UMĚNÍ NASLOUCHAT I JAKÉ ČÁSTI TĚLA k tobě hovoří 

úkol : Zkuste celý den naslouchat svému tělu a vše co ucítíte, uslyšíte, udělejte v realitě, zhmotněte to! A věřtě, že to může být někdy celkem zábava, když najednou neřešíte potřeby druhých, ale jen ty Vaše. 

Zkuste i vnímat jaké části těla se ozývají..pánev, srdce, bříško nebo je to hlava? Když si to i napíšete je skvělé to vidět a pozorovat a taky jakýsi vnitřní váš pozorovatel může vyhodnotit, zda jste tělo poslechli nebo šli přes sebe a nebo jste ho neposlechli- to si taky napište a buďte k sobě upřímné. A pokud jste v práci, udělejte aspoň jednu maličkost jinak, pro sebe, pro své tělo

 

DEJTE SE NA 1. místo. 

Navážeme hezky na předchozí meditace do těla a spojení se svým tělem a tak začneme lehkým úkolem pro Vás. Umění naslouchat sama sobě. To jak nasloucháme samy sobě, svým pocitům, emocím odráží realitu kole nás. Co máte vše uvnitř sebe ( takže si můžete představit ten super balík emocí).

 

A je teď důležité to, jak je dobře známe..tedy jsou již ve vědomé úrovni a nebo jsme emocemi ovládány ( někým, něčím) a tak vláčeny životem .

u žen sídlí nejvíce nezpracovaných emocí v pánvi, což koreluje s ústy ( čelisti) a naším hlasem

většinou emoce jsou uloženy ve svalech né ve hlavě a tak i reagují na naše reakce, zážitky, traumata. V pánvi se často najdou různé typy:

1. bolest z traumat

2. zatuhnutí

3. necitlivost

 

Všechny vznikají z strachu, zážitků, stresu. Pánev má obranné reakce - buď nastane kolaps svalů, pokles, úpad do deprese, únavy. Nebo je naopak obrana křečí, kdy jsem ta, co všechno zvládá, na všechno jsem sama, všechno vydržím a nebo právě necitlivost -místo je umrtvené a což někdy bývá, že jsme odstřihnuté od pasu dolů mrtvo a my žijeme jen v rovině od pasu nahoru. Nechceme cítit, nechceme propustit emoce, můžeme se jich bát, jejich síly. Jenže uvolněním, projevením má blahodárné účinky, pokud jsou propuštěny v bezpečném prostoru. ( viz  nervový systém + jak opečovat své emoce) .

 

Jakmile začneme se svaly pracovat - začínají se nám aktivovat všechny zážitky s tím spojené a doslova se valí jako voda ven:).

 

emoce nás učí nastavit ZDRAVÉ HRANICE, co je už MANIPULACE, UMĚNÍ ŘÍCT LÁSKAVÉ NE.

EMOCE , ENERGIE A JEJICH VIBRACE...NA JAKÉ FREKVENCE SE  LADÍŠ?

rosteš skrze to, čím procházíš

To, co nazýváme negativní emoce, je přirozeně v kontrakci, stáhnutí a pozitivní emoce jsou přirozeně expanzivního charakteru. Oba jsou důležitými posly pro naši zkušenost duše a je třeba je ctít.
 
Udržovat nezpracované emoce pod pokličkou, aby se neprojevily vyžaduje vynakládat hodně energie tuto pokličku udržovat. Mít masku , že vše zvládám a pak se někde zhroutím. Nebo naopak, když si neumíme poodstoupit do nadhledu, všechny příběhy a dramata nás taky vyčerpávají a uniká nám velké množství energie, které odevzdáváme. Když transformujeme uvízlé emoce, uvolníme je, přichází tak do těla více qi, energie, shakti, jak jen to chceme nazývat a dochází tedy k léčení, obnově a regeneraci.

 

POTLAČOVÁNÍ NENÍ CESTA

 Místo potlačování negativity objímáme svůj stín a transformujeme jeho energii do rozšířenější formy. Například energie jater se může projevit jako hněv nebo sevřená pěst, když je tato stažená energie transformována, může se otevřít v péči, podporující, pečující. Pozitivní emoce také berou energii, ale povznášejí ducha. Negativní emoce mají tendenci srážet ducha, když nejsou spontánně vyjádřeny. 

e-MOC-e 

Pro názornost : tabulka ukazuje jak lze emoce kultivovat v pozitivní ctnosti, poznat negativní nebo získané vzorce emocí spojené s každým orgánem. Můžete projet a zjistit, které znich pro Vás jsou teď aktuální. 

 

Plíce - cnostiFyzické projevy : Studené, suché, Síla, prosperita, Emoce : Odvaha, Sebevědomí, Duše: diskriminace, integrita, pravda, spravedlnost, důstojnost, zodpovědnost
Plíce - negativní vzorce, emoceFyzické projevy : únava, slabost, emoce : smutek, zármutek, ztráta, deprese, zklamání, chamtivost. Duše: Stud, Vina, ostuda, sebe-spravedlnost
Ledviny - cnosti Fyzické : Studené , vlhké Emcoe: Klid, ticho, jemnost. Duše: Moudrost, Víra, Sebe pochopení, poznání
Ledviny - negativní vzorceFyzické : zmrzlé, izolace. Emoce: Strach, Jsem sám/sama. Duše : Paranoia, Existenciální strach
Játra - cnostiFyzické projevy : Teplé, vlhké, plné páry, hojné na energii. Emoce : velkorysost, naděje. Duše: Laskavost, Rozhodnost, Odpuštění
Játra - negativní vzorceFyzické projevy : Frustrace, Podrážděnost. Emoce: Vztek, Závist, žárlivost, agresivita. Duše: Nerozhodnost, Přílišná kontrola, odpor, resistence
Srdce - cnostiFyzické projevy : Teplé, suché, Vřelé. Emoce : radost, potěšení, hravost, dobrosrdečnost. Duše : Láska, Přijetí, Soucit, Krása, úcta, Loajalita, upřímnost, čestnost, poctivost, vděčnost, uznání, humor, respekt, harmonie, řád
Srdce - negativní vzorce, emoceFyzické projevy : Chaos, krutost, násilí, uspěchanost, přílišné nadšení nezdravé. Emoce : Nenávist, Hořkost, Netrpělivost. Duše : Separace, Pýcha, Arogance, Narcismus, egoistická sebeláska, sebe důležitost
Slezina - cnostiFyzické projevy : vlhký, mírný, stabilita, rovnováha, umět najít svůj střed, uzemnění, podpora. Emoce : otevřenost, bezpečí, empatie, spokojenost . Duše : Důvěra, bez strachu
Slezina - negativní vzorceFyzické projevy : Strach, Tenze. Emoce : strach, úzkost, nedostatek, pochybnosti o sobě. Duše: připoutanost, závislost, nutkání, posedlost, přemýšlení, pochyby o sobě, být potřebná, neustále něco vyžadující, konzumní

vedená technika : VNITŘNÍ ÚSMĚV

Tato technika je velmi jednoduchá a tolik účinná. Nahrála jsem Vám plnou verzi, kterou si můžete ladit podle sebe, zkrátit, přidat třeba ke své Kotvě. A zda to funguje? 🙂 Zkuste malou zkoušku na začátek. Usmějte se  a vnímejte své rty a rty neboli pysky Vašeho Lůna...změnilo se tam něco?

Dokonce znám kamarádku, která když dosáhne vnitřního oragsmu, tak se neustále směje:)))

 

JAK DRŽET PROSTOR PRO SVÉ EMOCE, KTERÉ ČASTO VYCHÁZÍ ZE ZRANĚNÍ

UMĚNÍ SEBELÉČENÍ A SEBELÁSKY

nebuď na nikom závislá, nauč se sama pečovat o své emoce a traumata , sebereflexe

úkol č. 1: napiš /pozoruj mechanismy, které tvé tělo používá, když dojde k emoci, jaká je reakce, odpověď

1.Napiš si do svého deníčku, jak reaguješ na emoce, jaké mechanismy tvé tělo používá. Jakmile to budeš znát, budeš vědět a včas to zachytíš než se spustí reakce a bude spíše sebereflexe.

 

2. Můžeš pozorovat, jak to máš v sexualitě - zda někdy raději utíkám a proč? vyhýbám se? čemu? Někomu stále vyhovuji? Jdu přes sebe, své hranice svého cítění a následování pocitů - bojím se sdílet, raději vyhovím..protože proč?

tip : magické královské JÁ

To je naše královské JÁ. Zkoušej si od teď mluvit za sebe jako královna, zodpovědná a vyzrála žena, která ví. Já potřebuji, Já cítím, že bych potřebovala více prostoru....Já se cítím divně, Já bych to raději vyzkoušela .....Já cítím, že překračujete mé hranice ( samozřejmě to neznamená, že nemůžete zařvat jako Kálí!!! - to taky přijde v dalším modulu. Ale přestaňme používat ukazováček ON, ONA, ONO, TY....Postavte se, narovnejte do síly a řekněte co chcete a co potřebujete! S tím souvisí i říkat láskyplné NE. Když říkám ano, kde třeba je to ještě vyhovění a nebo je to opravdu zevnitř ze srdce? Nikdo nás nevlastní a my taky nikoho, tak pojďme bez ostychu v laskavosti se vyjadřovat:).

Hrejte si ženy a začněte to více pozorovat, jak to máte:)

technika : SHAKTI MEDITACE

když to na nás jde rychle/propad..první záchrana

úkol č.2 Jak se umíš zazdrojovat tak, aby tvé emoce jsi zvládala

Máš dostatek Zdroje? Co tě udržuje vklidu, v relaxaci, taky celkovém zdraví. Protože, když je náš nervový systém narušený, emoce stříkají, tak určitě velmi záleží, jak se o tělo staráme, protože pak už je to smyčka, ze které se nemusíme jen tak v lehkosti dostat ven.

 

Odpověz si na otázky

1.) Co pro sebe děláš každý den?

2.) Co děláš pro to, aby ses nevybíjela fyzicky, emočně, energeticky?

3) Co uděláš ve chvíli, kdy jsi na dně/není ti dobře? Jdeš po jídlu? Jaká je tvá akce poté?

4) Co děláš pro to, abys každý den prožila radost, nebo se usmála na sebe a na
svět? ( VIZ třeba technika VNITŘNÍ ÚSMĚV)

5) Co děláš pro sebe, co Tě naplňuje energií? Co Tě vyživuje? Co Ti dává
šťávu?

6) Jak se staráš o své tělo?

7) Co ti dělá dobře, když se emočně vyčerpáš nebo je toho na Tebe prostě už moc!!!

 
Máš-li dostatek Zdroje v sobě = BOHatství = Boha:), máš chuť žít, máš sílu žít, máš chuť tvořit, dělit se a být. Prostě, Tvůj život dává smysl a baví Tě, ať děláš cokoliv, ať Tě potká cokoliv. 

Připravila jsem pro Tebe pár otázek. Prosím, naciť se na ně. 

Objev své zdroje - zazdrojuj se. Investuj do sebe čas pro sebe. Teprve z plnosti můžeš dát. Teprve z plnosti můžeš tvořit. Objev své zdroje, urči si priority, buď pro sebe na prvním místě.

 

Jakmile jsme zazdrojované, naše emoce a náš nervový systém zvládá situace mnohem lépe než když nejsme.

KDO PENETRUJE TVOJE SRDCE

Vaše yoni, pánev a prostor dělohy jsou spojeny s oblastí vašeho srdce prostřednictvím pojivové tkáně zvané fascie – která se zase propojuje s vaším nervovým systémem.

Fascie v mnoha ohledech ztělesňují ženskou sílu, která působí v neviditelném. Hluboká přední linie fascie spojuje naše pánevní dno s oblastí srdce a hrdla.

Když byla tato tkáň poprvé potvrzena ï vědecky, změnilo se vnímání a celý náhled na traumata a usazené emoce právě v těchto fasciích. Dnes je čím dál víc známá tzv. bioviscerální masáž, která právě pracuje s fasciemi ( i přes vaginální otvor - masáž). 

.

Fascia je jako pavučina, která obklopuje naše sexuální orgány, tak uchovává doslova tělesnou paměť, se kterou můžeme pracovat a uvolňovat ji.

Stejně jako nás ženská mytologie učí, že náš svět byl stvořen pavoukem protkávajícím fyzickou realitu svou sítí, tak je to přesně pro naše tělo, které odráží sílu propojení a neviditelné lepidlo držící vše pohromadě.

 

CÍTÍŠ PULZ SRDCE V TVÉM DĚLOŽNÍM ČÍPKU?

 

Přilož si jednu ruku na srdce a druhou na Lůno, zaoslouchej se do rytmu, tepu tvého srdce. Druhou ruku si dej pod pupík, kde je můžeš se zaposlouchat do setjného rytmu ve tvém srdci. 

 

Náš děložní čípek je nejhlubší místo naší svatyně, naší dělohy, není náhodu, že je jedno z nejcitlivějších míst, někdy velmi bolestivých, například u milování.

Při milování s mužem dochází, že jeho vědomí, jeho hlava penisu se spojuje s naším srdcem. Pokud tato hluboká propojení cítíme tělesně, že nejsou ze srdce, že nejsme my milované, že nejsem na 1. místě ženou muže, často dochází k velkým zatuhnutím, obrněním čípku. Tato komunikace se propojuje do našeho srdce, který svou velikostí distribuje informaci do celého oběhu a tak často se stává, že tato forma nesebelásky se projeví sníženou imunitní funkcí celého těla a my jsme pak náchylné na různé nechtěné viry. Náš vaginální mikrobiom nemá sílu se bránit. 

 

Děložní čípek je kruh, je to portál kudy prochází život, je to brána, která má tu schopnost iniciovat dítě z vycházející temnoty do kanálu světla. 

 

Kořeny našeho děložního prostoru jsou naším domovem pro plexus nervů, které se připojují k míše.

Tento plexus nervů komunikuje přímo s mozkem a cestuje po délce páteře do zadní části mozku, což je primární mozek. Primární mozek je část, která uchovává traumata.

Mohli bychom se ptát sami sebe
Odkud vlastně přemýšlíme?

Naše hlava mozek?
Nebo
Náš děložní mozek?

Cesta nervů je hluboce protkána a my se můžeme ptát sami sebe, odkud intuitivně vycházíme z našich myšlenek?
Mysl? Nebo pocit lůna / pánevní mísy / sakrální části?

 

 

Sestup dolů do ženského prostoru pánevní mísy a lůna nervů v kořenech naší bytosti je cestou, jak se ponořit, abychom byli rozpuštěni v obrovské nekonečné moudrosti uvnitř.

Lůno je hluboký obrovský temný prostor

Místo, kde sídlí stíny.

Právě z tohoto místa se rozpustíte

Schopnost vidět světlo ve tmě může přijít pouze v úplném odevzdání

Obrovská tma

Prázdnota prostoru lůna je místem veškerého stvoření.

Temnota vás zve do hlubin tohoto mystického místa, abyste uvolnili všechny iluze, že jsme zlomeni, opuštěni nebo odděleni, abychom se probudili k pravdě, že ve všem žije božství.

Zde v tomto prázdném prostoru často skrýváme temnější / stíny / nevítané aspekty sebe sama

Části odepřené, odstrčené, opuštěné, odmítnuté, zahanbené, řečeno, že jsou špatné, špatné, hříšné

V rámci tohoto procesu udržujeme zranění odloučení a opuštění. tím, že je schováte do temných koutů a skrytých skříní uvnitř.

Lůno se pak stává místo držení
Drží tyto části odepřeny a skrývá je uvnitř

Zatímco jsou skryti a popíráni, nejsou schopni být vyvedeni na světlo vědomí

Pouze procesem přivítání odsunutých částí jako součásti naší celistvosti můžeme integrovat emoce a vzpomínky, které jsme připojili k pociťovanému zážitku, a prostřednictvím této transmutace a transformace.

 

 

ZÁZNAMY KVĚTEN

NAŠE ZAHÁJENÍ

S HOSTEM

První meditace : Triangl uvědomění : začátek 43:05

Druhá meditace hostinný dům : 1:15:35