Jsem mentorka žen skrze Lůno, Theta léčitelka, vizionářka, ale hlavně jsem matka dvou dětí, jsem manželka, tvořitelka, občas divoká, občas zranitelná, jsem hlubina....

Pavlína Jindrová

Prošla jsem si 10 let na poli průmyslových nemovitostí, tedy velice v mužsky zaměřeném businessu. Následně jsem vnímala tento sektor jako velmi plytký a bez hlubšího smyslu, ale nevěděla jsem kudy se jinam vydat. Šla jsem na mateřskou a po druhém porodu se mi otevřel přede mnou film nesvobody, kdy jsem začala vnímat, jak jsem odpojená od svého těla, kdy jsem pozorovala své děti a vnímala, jak jim předávám staré vzorce, manipulace, ale nevěděla jsem si rady, byla jsem hodně v hlavě. A tudy začala cesta do lůna, podívat se hlouběji, co vše jsem si sama v sobě nesla ať už stinné stránky, tak i ty, které tam spaly a  čekaly na probuzení. Nastala cesta ženství, uzdravit ji. Přijmout ji v plném potenciálu.

Prošla jsem ženským mentoringem s Eliškou VAEA, dokončuji šamanskou cestu s Rebeccou Wilson " Womb wisdom keepers" a čerstvě dokončuji certifikovaný kurz Theta Healing. 

Jsem zároveň spoluzakladatelka nádherného projektu AKADEMIE přirozeného mateřství, který je věnován všem ženám a mužům, kteří se chtějí vědomě připravit na mateřství a třeba si vše projít dřív než miminko společně počnou. www.akademiematerstvi.cz. A jsem autorkou knihy ženská hlubina, která se věřím dočká druhé hlubšího vydání:).

V MÉDIÍCH A MIMO NĚ:)