PULZUJÍCÍ DIVOKÁ ŽIVOTNÍ SÍLA V KŘEHKÉM ŽENSKÉM TĚLE A DUŠI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dartea Yonalis 

Pavlína Jindrová

Dartea je dračí síla, Yonalis je práce s kundalíni ( jméno duše).

Cesta mě zavedla k práci s tělem. Jelikož i v astrologii mám ascendent v panně a ta je zemitá, zcela přirozeně mě život vede pro práci s tělem. Vnímání pocitů, emocí, energie v těle je pro mě zásadní v dnešní moderní době.

Jemnou formou navracím ženy zpátky do cítění , uvědomování si těla a taky přirozené intimity a sexuality a vitální životní energie v těle ( embodiment). Jednu velkou část věnuji hlavně naší pánevní oblasti, která je pro ženy centrum síly a sebevědomí. Poznávat ji nejen z fyzické úrovně, ale i emoční i energetické a jak ji můžeme používat jako pumpu našeho života, plnosti a vitality. Vycházím z nauky Taoismu, Qi-gongu, holistické praxe s pánevním dnem a tzv. Jade Egg Temple praxí ( dnes známé jako yoni vajíčka).

Mojí vášní je v ženách a to hlavně po mateřské , ale i v ženách v businessu  ( ikdyž jsou maminkami) znovu  probouzet jejich jiskru, šťávu, kterou tvrdím, že může mít žena v každém věku!!! Jde totiž o speciální vyzařování ( ráda nazývám - orgasmická žena), které má přesah za naše fyzicky vypadající tělo. Jakmile to jednou žena ochutná, kvete do zralosti a krásy a to pozor i té fyzické. 

Skrze Qi-gong a praxi tao vedu ženy, jak v těle životní energii cítit, jak ji kultivovat a zušlechťovat v těle a tím regenerovat celý systém těla, endokrinní - hormonální systém, který je tak v dnešní moderní době zatížený a tak vede i ke stárnutí a únavě. Jak si navyšovat kapacitu i nervového systému a tak být i emočně vyrovnaná jak v práci, tak i v partnerství. 

Spolu s metodou Theta healingu a práci s tělem otevíráme témata uložené hluboko v těle, ve vrstvách, zapouzdřené. Věnuji se hlavně tématu sexuality, která je zde zanešená a tabuizovaná nebo používaná jako reklamní artikl. Pokud tuto oblast máme zatuhlou, zahanbenou, bráníme si v proudění životní energie a hlavně tvořivosti. Baví mě nejen témata ženské sexuality, ale i vzájemných patnerských vztahů , jak je prohlubovat do hlubšího propojení a důvěry ( hlavně v době, kdy máme děti.).Podporuji ženy po mateřské se znovu navrátit ke své " ženě ", " divošce", být podporou u zrodu nového vědomí Lůna, které porody přináší a mění tak naše ženství, ale vztah k sobě a k posvátné sexualitě, ke světu.  

Mezi esence kvality, které vnímám na své cestě je hloubka ve všech směrech, opravdovost - pravda k sobě, kreativita, divokost, svoboda a sebeúcta nebo -li vědomí - sebe, manifestace.

 

MŮJ PŘÍBĚH 

Před mateřskou jsem působila 10 let v businessu  na poli průmyslových nemovitostí. Samotný business mě bavil, byl velmi pestrý a jednání s klienty pro mě bylo naplňující. Velký zlom nastal v době mateřské, kde jsem musela zastavit. Porodem se otevřely všechny otázky z mé výchovy, rodinných vzorců a vše, co bylo za léta nastřádané v ženské rodové linii. A tak začala cesta probouzení Lůna, kde tyto otisky neseme z generace na generaci. Uvědomila jsem si, že každá generace něco nese ve svém energetickém kódování, poli ať už úplného odpojední od přirozenosti, tak odpojení od ženství, od přírody, od jejich cyklů.Proto pro mě nastlo velké probuzení všech těchto bolestí, záznamů v těle a práce s nimi pro přirozený proces evoluce, aby se další generace mohla osvobodit, stát se plně živou a uzdravit se.

V rámci mateřství jsem se zároveň podívala velmi hluboko dovnitř, jak moc jsem odpojená od mateřství, jemnosti, ženskosti a převažovala ve mě velmi silná mužská energie, hnaná motivem, výkonem, což vedlo velkou frustrací a propadem. Zároveň jsem začala vnímat mnohem silněji, jak se společnost v některých oblastech nemocná jako je právě mateřství, jak musíme zvládat milion tásků, být dokonalé, krásné, úspěšné a pak se mezi stěny hroutíme. Vedlo mě to více zkoumat téma ženství, našeho těla, jeho funkce, sexuálních orgánů, možnosti vyživování se jinak než jsem znala doposud. Tedy více se zdrojovat zevnitř, zpomalit, uvolnit se v těle, dýchat a rozpoznávat v tom jakou sílu a dary máme. Zároveň jsem si prošla toxickými vztahy právě skrze sexualitu a sebeúctu, až jsem byla nucena jít na operaci rakoviny děložního čípku. Což mě utvrdilo opět v tom, na kolik si vážím svého těla, jak s ním zacházím a jak k sobě přistupuji. A tak se mi začaly odkrývat různé vrstvy.

Sepsala jsem svůj příběh do velmi krátké e-knihy Ženská hlubina, kde popisuji staré rány patriarchátu a zapomnění naší ženské esence a síly.  Vyhoření mě opět navedlo se spojit se svým centrem síly , kreativity a sexuality – se spodním centrem, pánevní mísou, sexuálními orgány skrze cviky, dechové techniky, ale také praxi s yoni vajíčky či metodou de-armouringu s hůlkou nebo vaginálního mapování. Od té doby jsem se naučila pečovat pravidelně o své Lůno ( pánevní oblast), očišťovat a zároveň do hloubky poznávat anatomii našeho Lůna, nervových spojení a tvorbu nových nervových map. Zároveň jaký má vliv zdravé Lůno na naši dennodenní pohodu a cítit se v jakémkoli ženském těle radostně, šťavnatě a zažívat v těle potěšení.

moje dosavadní praxe a radost

V každém kroku mě vždy vedla silná intuice a všechny dosavadní kurzy jsem si dělala hlavně pro sebe, pro svůj rozvoj a pro svoji RAdost. Až jsem jednoho dne zjistila, že mě baví i svou cestu sdílet a možná i přinese Vám něco nového.

  • V roce 2006 jsem dokončila certifikovaný kurz instruktorky PILATES pod vedením Renaty Sabongui. Zde je seznam lektorů ( jsem zde ještě za svobodna:) Pavlína Plášková. Věnovala jsem se ho praxi hlavně přistudiích i následně jako koníček během práce.
  • V roce 2018 jsem po druhém porodu sepsala e-knihu ŽENSKÁ HLUBINA, což je můj příběh, který jsme sepsala po narození a pochopení, jak moc jsme se oddělily ženy od samotného života a sebe.
  • 2018 - lektorka pánevního dna - Renata Sahani.
  • 2019-2020 jsem absolvovala roční šamanskou cestu s vědomím Lůna s Rebecca Ann Wilson.
  • V roce 2020 jsem  spolu s kamarádkou Dominikou Kůželovou vytvořila projekt www.akademiepřirozenéhomateřství.cz . Přišla  vize, že sice máme skvělé školství, ale to nejdůležitější samotný život a vzdělávání se v rámci přípravy na mateřství, početí, ale hlavně i šestinedělí ( a to i v páru) je velmi zásadní. Během 2 let jsme nahrály asi přes 80 rozhovorů, které jsou zdarma dostupné zde na youtube AKADEMIE. Zde jsem působila do 2022.  Následně mě více život táhl k tématu ženství a posvátné sexuality, kde určitě mateřství je velkou součástí. A tak se věnuji projektu doposud pod svým jménem. 
  • v roce 2021 jsem absolvovala výcvik techniky Theta Healingu pod vedením Indry Silar. Metoda je mezinárodně uznávaná a o metodě v češtině a objednání najdete ZDE
  • 2022 - Akademie průvodkyň s Taraka Solei
  • V 2023 - jsem nastoupila do výcviku Taoistické mystrině a zasvěcování do pradávné techniky ( 4000 let pochází z Číny) s Jade Egg, v dnešní době - Yoni vajíčka a holistická praxe s pánví a vnitřním systémem sexuálních orgánů. Jak oživovat naši vitální energii, ale mnohem za, navracet se zpátky do původní síly a naší přirozenosti. Zároveň teď procházím výcvikem KUAN YIN Qi-gongu.
  • 2024 - aktuálně ve výcviku a praxi : META DNA & ECOLOGICAL BODYWORK https://www.wildsexuality.com/practitioner-training

A k tomu dva úžasné syny, manžela, velkou zahradu ( protože péče o půdu a naše přírodní bohatství mi dává smysl), miluji chairdance, vyblbnout se jak v přírodě na horách, tak v tanci. Miluji lidi, ale i svoji samotu:))). Miluji psaní a když je radost v životě ať už opravdu děláme cokoliv!:))

Workshopy a spolupráce