KDYŽ SE DOTKNEŠ SVÝM PŘÍBĚHEM SRDCE JINÉ ŽENY, OTEVŘE SE

Pavlína Jindrová

e-Kniha Ženská hlubina

Kniha je autobiografie, můj příběh věnovaný dospívajícím dívkám, ženám, matkám. Hlavním poselstvím knihy je poukázání na to, jak jsme se ženy zcela odpojily od sebe, od svého těla za posledních tisíce let. Od prvních krůčků s plnou důvěrou a nevinností pomalu vstupujeme v období dospívání do nevědomosti. Co se stane, když v nás není zcela podporována sebehodnota a sebedůvěra v naše já a moudrosti našeho těla? Jsme zcela oddány poslušnosti  a vzorům, jak má správná životní cesta vypadat. Tvarují nás různé autority, instituce, společenská tabu, reklamy v oblasti sexuality. Denně oblékáme masky, používáme naučené hry z dětství tak, abychom cítily, že jsme milovány a přijaty. Tváříme se šťastně.

A co když se vrátíme k úctě k sobě, ke své pravdivosti? Pustíme strachy z veřejného mínění, našeho okolí a starých zajetých, někdy až dogmatických výchovných vzorců? Otevřeme se své originalitě a tvořivosti? Cítíte tu vůni svobody? Lehkost a volnost se znovu sebevyjádřit? Používat posvátné tělo, které jsme do vínku dostaly? Rozproudit v nás životadárnou sílu a energii? Milé dívky, ženy, matky jde to, jen je třeba svléct pravdu až do naha! Kniha není návodem, ale  inspirací, možným uvědoměním situací, které my ženy denně zažíváme a nevíme si rady.  Dovolte si svoje ANO a načerpejte novou energii a touhu do svých žil! Knihu můžete používat i samy pro sebe, součástí dostanete průvodce knihou a zkuste si odpovídat a psát na doprovodné otázky. Třeba to ve Vás něco krásného otevře. 

Rozhodla jsem se příběh sdílet zDARma ať se dostane k srdcím vícero žen

Váš email je u mně v bezpečí. Pečuju o nej, jako o své vlastní. O svých právach se dozvíte v Zásadách zpracování osobních ůdajů

A pokud cítíš, že bys chtěla přispět, že ti příběh něco do života přinesl, zde je číslo účtu : 1067030022/3030
 částku nechám zcela na Tvém Lůně a srdci:)

Co říkají o knize...

Jiřina Lockerová

Autorka ilustrace, loga a obálky je akademická malířka www.lockerova.eu
Obdivuji odvahu, otevřenost a nadšení, které dokázala Pavlína v sobě objevit a uplatnit je v celé své knížce. Nadšení a radost z objevení své vnitřní síly prostupuje celou knihou. Způsob živelného psaní s touhou podnítit další a přenést něco ze svého objevu spontánnosti k dalším ženám jedoucích v někým nastavených kolejích životem, mě v této knize fascinuje. I když jsem věkem od Pavlíny dost vzdálená, situace podobného brzdícího a stahujícího charakteru znám velmi dobře. V mém životě tou změnou, kterou jsem si dovolila udělat a která mě pak stále dokázala překvapovat inspiracemi různého druhu v tvoření malbou i kresbou, bylo odstoupení od ilustrování zadaných knížek k vyjádření vnitřního stavu sama sebe – mého vnímání světa a duchovní síly. Proto ráda přijímám takové výzvy jakou byla i zakázka loga pro Pavlínu Jindrovou. Překvapovaly jsme se navzájem. 🙂

Lucie Ševčíková

pracovnice v mezinárodních vztazích
Celou knihou prostupuje naprostá upřímnost. Velká otevřenost a náhled do samotného nitra autorky je na této knize fascinující, stejně jako proměna její osobnosti v čase. Na jejím životním příběhu jde vidět, jak nás vše, co v životě prožijeme, může, ale nemusí posunout dál, pokud nenasloucháme svému nitru a signálům z vnějšího světa, možná vesmíru, jak autorka naznačuje. Pokud v knize hledáte univerzální návod, jak se vypořádat s novou rolí matky, manželky či jak v sobě najít ztracenou ženskost, nenajdete ho. Jak autorka sama uvádí, takový návod neexistuje, každý jsme jiný a každý musíme najít své vnitřní já, naučit se znovu naslouchat svému instinktu a najít v sobě ztracenou jiskru, kterou nám vzal život plný pravidel a povinností. Co Vám ale kniha určitě dá, tak pocit, že to co prožíváte, je normální a to co cítíte, cítí většina z nás žen, jen se o tom bojíme mluvit a mnohdy to nedokážeme ani popsat. Pokud si budete u jednotlivých kapitol říkat: „Tak tohle mi mluví z duše“, pak je to taky o vás. Zkuste se najít! Pavlíně se to povedlo a může s tím pomoci i vám.

Jana Joszóvá

Lékařka
Knížku Ženská hlubina jsem přečetla téměř jedním dechem. Při čtení každého řádku, každé stránky jsem obdivovala autorku za její otevřenost, upřímnost a ženskost, se kterou dokázala dát své myšlenky a své pocity na papír. A to navíc se záměrem ukázat nám, ženám a matkám, že v tom nejsme samy. Jen se občas skrýváme za rutinou všedního dne a tváříme se, že to vše vlastně do života patří a že je to jen přechodné období, že bude zase určite lépe..Každý máme v té své hlubině ukryta tajemství, která nás vědomě či nevědomě blokují. " Obalujeme se jako slupky od cibule, od těch jemných až po tvrdou" (jedna z myšlenek v knize) a odpojujeme se od svého vnitřního dítěte....Kniha pro mě byla velice inspirativní a věřím, že bude pro každého, kdo bude chtít najít a prozkoumat tu svou hlubinu.

A co Vám kniha přinese

Je to jen na Tobě, jak hluboko jsi ji pustíš k sobě.
Pokud se však pravdivě ponoříš, tak se Ti pravděpodobně přihodí, že

AHA momenty

Uvědomíš si, že stále opakujeme stejné vzorce, co třeba z nich vyskočit?

Ukotvíš se

Možná zjistíš, že jdeš správnou cestou nebo teprve tu svoji kotvu hledáš.

Poletíš

Najdeš klíč od své klícky, odemkneš, roztáhneš křídla a poletíš znovu jako pták.

Začneš se milovat

Pochopíš proč chceme sebelásku, přijmutí, být milována.

Není lepší radost a zábava a pak povinnosti?

U nás to bylo vždy naopak, nejdřív povinnosti a pak zábava. Až jsem v dospělosti zjistila, že si hrát neumím. Přestat být dospělá a neustále odbíhat dělat ty "životně důležité" povinnosti.

Pracovní vyhoření

Měla jsem denně teplé kafe, firemní auto, benefity, skvěle našlápnutou kariéru. Postrádala jsem však smysla radost. Stav, činnost , kdy něco děláte a jde Vám to samo bez velkého úsilí.
Je to flow.

Sebeláska

Hledala jsem cestu jak mít ráda víc sama sebe, být odolnější a nepodléhat okolním tlakům, nesrovnávat se, nebojovat, nedělat ze sebe něco, co opravdu nejsem. Odhodit všechny své masky a přijmout se celá, tak jak jsem.

Hledala jsem v sobě ženu

Byla jsem spíše muž, vyhledávala mužský kolektiv, mužskou práci, v partnerství jsem byla muž. Mé ženské já bylo poraněné, ztracené, dlouho odpojené od mého těla. Zapomněla jsem tančit, radovat se, tvořit, harmonizovat. Znovu mít v sobě šťavnatost.

Mateřská "NE" dovolená

Dny jsem se snažila něčím zaplnit, než se radostí naplnit. Hypnotizovala hodiny, kdy děti půjdou spát a sama jsem pak celý čas neuměla pro sebe využít. Děti mi pomohly, jak otevřít své srdce, jak už nebojovat se svojí neustálou kontrolou nad životem.

Bála jsem se duchovního přesahu

Kde je Tvůj největší strach, tam je Tvoje síla. Vše duchovní, esoterické, batikované mě odpuzovalo. Jiným, tajemným ženám jsem se vyhýbala. Podvědomě ze strachu. Teď už vím proč, protože v sobě nosí vlastní sílu. A není to žádný zázrak, máme ji všechny v sobě.