ZOOM

Kalendář dalších setkání

25.5. sobota9:30-11 : Mindfulness : host- Lubomíra Vyčítal
3. 6 pondělí 17:30-19h společné setkání ZOOM
15.6. sobota10-16/17 osobní setkání Praha - Libeň
8.7. pondělí17:30 - 19h společné setkání ZOOM
Vítej ženo, sestro 

Abychom pochopili netělesné a duchovní, které nám leží skryté, cestujme hluboko skrze niterné a již zjevené. Ponořte se do své hmoty, kde svá tajemství jsou zapečetěna. Vítám Tě ženo v přelomovém čase, kdy z tzv. Kali Jugy ( cca 12.000 let temna lidstva), vcházíme do  Satya Juga (Zlatý věk). Je to velké pozvání poznat krajinu svého nejen fyzického těla, ale taky svoji cestu duše a také přiblížit se skrze svoji přímost a upřímnost srdce blíže do svého jádra, kde sídlí životní energie, která je nevětší energií tvoření, výživy, vitality, léčení a věřím, že ji ve slovech ani neobsáhnu. Bude mi velkou ctí a pokorou držet prostor pro zrod nového dnes ještě nečekaného nepoznaného ve Vás samých. Mým záměrem je, aby celá cesta byla pro Vás velmi hlubokou jízdou, abych Vás mohla podpořit ve chvílích, kdy narážíme na vrsty, příběhy, které nás od životní energie oddalují či oddělují. Ráda bych Vás vyzvala odhodit teď a tady všechna Vaše očekávání, soudy sebe i ostatních, odložit na 9 měsíců i to, čemu tolik věříme pozvat Vás se ponořit do hloubky Vás, do každé buňky, kde sídlí Vaše moudrost a je přiravena ve Vaší DNA, tkáních na její znovuoživení. Nestaňte se po dobu cesty výsledkem, ale buďte vlastním zážitkem. 

 

Cesta je pozváním do sestupu Vašeho Lůna, do mísy, která je svatým grálem, Vaším střípkem poznání celku. Jakmile se lůno otevře, zbytek energetického systému kvete a rozkvétá. Chtěla bych vás požádat o vaši laskavost, trpělivost a shovívavost . Základní pravidlo je, že vždy je důležité být k sobě laskavý a jemný, vnímat svoji intuici. Jsem vděčná za vaši statečnost.

 

UDĚLEJ SI RITUÁL SMRTI ČÁSTÍ TEBE

Je čas udělat vědomý pohřeb malým částem svého já, které již do další brány, přechodu, přerodu sebe samé pouštíme a necháváme doslova umřít.

Než si pustíte vedenou meditaci, udělejte si čas se sebou a napiště si do deníku nebo na papír ( který můžete zničit).

*

Napište si všechny příběhy, které Vás už v životě tíží, dokola se opakují.

*

 různá vyprávění, které neustále slýcháváme, jak to má být, co by bylo dobré udělat a ještě někdy dostaneme skvělé rady a návody - sepiště si je

*

rodinné zatvrzelé přesvědčení třeba o výchově, o tom, jak má správný život vypadat, jak se máme chovat, oblíkat, vyjadřovat, pracovat, atd...ale taky třeba co fakt nemáme na rodičích rádi, ikdyž je milujeme, co z vás chtěli rodiče mít, čím jste měli být

z čeho mám strach

*

jakou mám představu o tom být žena, klidně i ze společnosti, která tlačí na prototypy dokonalosti, kulturní i historické

*

s kým se ztotožňujeme, ke komu vzhlížíme, co opravdu všechno potřebuješ pro spokojený život.

Představy o tom, kdo jste / naše indentity, role 

Možná ještě nevíte, co přijde následně
To je v pořádku…. Přijde to uvolněním toho, co Ti neslouží tomuto zrození nového.

Nejprve se vydáme na cestu uvolnění starého, abychom pro něj vytvořili prostor
aby nové části vyrostly
Jako malé semínko zasazené do nové půdy - po pádu starého stromu
dolů
Strom jsou staré příběhy a semeno nové

Udělejte si čas a vyražte do přírody
Sedněte si a dýchejte do svého těla
Požádejte matku Zemi, aby vzala staré a proměnila se v nové
Pohřbte svůj seznam do země
(můžete to udělat i v květináči doma nebo na zahradě)
Držte prostor ticha
Proces nabízení starého zemi

 

1. vše výše si sepiš na papír

2. Pusť si vedenou meditaci PÁD STROMU A semínko pro nový strom života

3. Udělej si svůj vlastní rituál pokud ještě potřebuješ.

video o smrti a znovuzrození

praktická část: MEDITACE A AKTIVACE

vedená meditace na pouštění starých svých částí

JAKÁ JE TVÁ KOTVA V ŽIVOTĚ? 

Základem je cítit tělo, následně vnímat jeho signály, začít vnímat jeho řeč, jak s Tebou komunikuje. Protože naše tělo je vozidlo naší duše. Je v něm uložena studnice záznamů, o kterých se pořád dozvídáme víc a víc. Každé tělo jeho vnitřní moudrost INNATE je jedinečná a nidky neopakovatelná. Proto je důležité začít komunikovat se svým tělem, co potřebuje, jak se cítí, skrze něj se spojit se svojí cestou, duší. Skrze něj můžeme naše myšlenky tvořit a tak i naše reality. A tak se odteď budeme spojovat se svým tělem .

 

1. Pusť si aktivaci vědomí tvé dělohy, Lůna a tvých systémů brán a dráh v těle, které se otevřou nové energii, kterou budeme během cesty společně kultivovat. 

To jaký máš záměr, tam energii budeš směrovat.  

 

2. Nalaď se na svoji KOTVU v životě - viz video  a techniky, které mohu doporučit. 

Budu ráda, když nasdílíš do skupiny jak tvůj záměr pokud cítíš a taky co je doposud tvá kotva v životě, jak často ji používáš a zda vnímáš, že takhle je to teď dostačující? Vše je dobrovolné ženy:), Sdílení má obrovskou sílu - to Vám povím určitě někdy na kruhu nebo videu, co se děje na pozadí:)

KOTVA -vytvoř si denní rituál, který je tvůj, tvá kotva

praktická část: MEDITACE A AKTIVACE

aktivace vědomí lůna a tělesných bran,základ jak se dostat do těla, pocit bezpečí

ZÁMĚR - NOVÉ SEMÍNKO - holisticky 9 oblastí života

Pokud chceme něco změnit, vytvořit zažít, zhmotnit ve vnějším světě je třeba vytvořit nové návyky: věřit - důvěřovat - cítit v každé buňce - a stát se tím (bez nutných prověřování a důkazů)ještě předtím než fyzicky se ukáže v našem životě. Kam teče pozornost, tam teče naše energie. To si přitahuješ, manifestuješ či zhmotňuješ, pak magnetizuješ. Zde v této práci moc doporučuji mít již MIND MAPPING, deník, kde si budeš vše zaznamenávat. Je to vše na tobě, kolik tomu budeš věnovat času, jaký závazek si tady na cestu dáš, jak hluboko půjdeš do všech témat.

9 oblastí

Často se stává, že si nedáme celistvý obrázek a a zaměříme všechnu pozornost na to, co chceme, ale ve skutečnosti nám uniká oblast, která je slabá, poraněná. Velkým překvapením je pak pro nás to, že když zjistíme, že oblast, na kterou jsme úplně zapomněli má  fatální vliv na oblast, kde neustále zaměřujeme pozornost a kola se pak dají do pohybu. 

 

1. ZDRAVÍ

2. FINANCE

3. POSLÁNÍ

4. VZTAHY

5. MYŠLENKY

6. EMOCE

7. VÁŠEŇ

8. SPIRITUALITA

9. SDÍLENÍ SVĚTU, KONTRIBUCE 

DEN 1

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

DEN 2

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

1. Napsat si svoji vizi, vedení zevnitř, co jsou má hubší přání, rozepsat se více do hloubky. 

2. Napsat si všechny limity přesvědčení, které nás často odpojují od té naší vize a rozepsat ve vrstvách.

DEN 3

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

1. Všechno vytřepat z těla a naopak zasadit do naší pánve , fertilní půdy semínko.

DEN 4

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Energetické tělo je vždy první, které je narušené, pak to jde do našich emocí ( tělo emoční) a pak do fyzického těla. Proto můžeme pro své záměry pracovat přímo s energetickým polem a ztělesňovat ho do fyzické podoby. 

důvěřuj své cestě

ZÁZNAMY DUBEN

NAŠE ZAHÁJENÍ

S HOSTEM

Kontakt na Jitku : +420 605 515 062

Kontakt na Jitku : +420 605 515 062

pro příznivce přírody, bylinek krásný ebook divoké stravy od jedné ženy, kterou zbožňuji a je méně známá, ale má fantastické barevné a chutné recepty:), takže ji vždy ráda podpořím, jak finančně, tak sledovaností.

 

2.KULTIVACE SEBELÁSKY NEBO-LI SELF LOVE FIRST

Ženské lůno, sexuální energie, Yoni vajíčko ,moudrost lůna, Yoni krystaly, Libido, Theta Healing, Suchost v pochvě, Ženství, Mateřství, Polycystické vaječníky, Děloha, Vaječníky, Yoni, Yoni jóga, jóga, Rakovina děložního čípku, Sex po porodu, Orgasmus Antikoncepce u žen, Endometrióza, Bolestivá menstruace, Oplodnění, Sexualita, erotika, Vztahy, Sexuální zdraví, Porod, šestinedělí, hormony

Druhou cestou je sebeláska, ikdyž by měla být vždy na 1. místě. V naší kultuře se stále potkáváme s pojmem, dojmem, že dát sebe na 1. místo je sobectví. Ale jak je to i v letadle, nejdříve musíme nasadit sobě masku, abychom pomohli druhému. Tak je to i se sebeláskou nebo taky sebehodnotou, sebejistotou, důvěry v sebe. My se jako láska rodíme, ale jsme i jako světlo láska, která je v nás, v našich buňkách, DNA. Tedy není nutné lásku hledat vně, ale odemykat ji zevnitř ven. 

Nejtěžší úkol lidstva je si dát sobě lásku...pak bude krásnější i svět...

To, jak v daném životě jsme si navolili, jak tuto lásku budeme odemykat je zcela individuální cesta, cesta odemykání a otevírání srdce ( lze to pak vyčíst specifičtěji i z genových klíčů) . Děje se právě skrze vztahy, které nám přišli ukázat chvíle kdy si lásku nedáváme. A naopak, kdy si ji dáváme. To, jak nás vnímá okolní svět je výměna našich vědomí a nevědomí. Tedy hrají zde role i ty části, které plně zvědoměné nemáme a přichází na scénu lidé, se kterými máme dohodu je odemknout.  

 

Naše nevědomé části chceme dostávat a odkrývat přesně v dobu, kdy jsme na ně připravené je uvidět ( a máme kapacitu). Zde můžeme zabrousit až do našeho početí, kdy jsme byli láskou pozváni svými rodiči tady na pozemský život. K lymbickému otisku se dostanem později, jelikož tento rok je přívětivý pro jeho krásné pročištění. Už od početí se dělají první zápisy emoční inteligence, která se vpisuje do našeho těla. Začínám skrze tělo vnímat všechny emoce - ať už negativní či pozitivní. Ty v ranném věku nerozlišujeme, jelikož jsou pro nás rodiče - zdroj lásky a my proto, abychom ho cítili uděláme v době vyrůstání všechno. Jen, abychom byli milované. Jenže už nás nikdo neučil, jak milovat sám sebe, jelikož to nebylo ani společností vítané v žádné předchozí době. Nyní jsme ženy dospělé a tak je teď zodpovědnost jen na nás, na kolik chceme jít do hloubky všeho spektra emocí, zážitků, které láskou - sebeláskou nebyly. Často ráda používám seběvědomí jako VĚDOMÍ SEBE. Tedy od dob, kdy jsem začala cítit vnímat sama sebe mnohem citlivěji, začala vnímat sebe jako neoddělený prostor, začala jsem více chápat co je být bdělá a chápat, jak mohu právě skrze různé situace, vztahy růst do větší sebelásky.  To však někdy s sebou přináší otevírat prostory, místa, která jsou bolestivá, která jsme odkládali pod koberec, jenom abychom nic necítili a často se od těla odpojili. Proto tělo je zásadní doslova čtěčka Vašich záznamů, které lze uvolnit, zcitlivit a doslova osvobodit. Každý tento posun v životě nazývám certifikát, kterým vyzařujete do prostoru a léčíte ostatní jen proto, že jste nějakou takovou podobnou situací prošly vy samy.

A tak se v této časti podíváme

  •  Jak neutíkat z těchto situací, ale jak si pomoci je zvládnout, objemout. 
  • Podíváme se na spektrum emocí, které jsou vědecky doloženy, že se ukládájí do našich buněk a dokáží změnit dokonce i funkčnost orgánů. Ve cvičení Vám ukážu tedy neutralizaci našich emocí dle taoistické praxe. Je proto důležité číst sama sebe, své emoce a umět je zpracovávat a ideálně i chápat někdy jejich zdroj, neboť pak se často točíme v kolech, dramatech, emocionální nevyrovnanosti. Zároveň, když hojíme svoje emoce, automaticky hojíme i našich dětí, které na ně už pak nemusí svým chováním dále poukazovat že je něco v našem těle v rozporu. 
  • podívám se, jak vyživit nervový systém a v jaké módu funguješ? co se pak děje s celým tvým hormonálním systémem

Než začnu, ráda bych Vám dala otázku a prosím odpovězte na ni upřímně a zaznamenejte si, co první se Vám hned ukázalo.

Umíš sebe sama milovat už jen proto, že seš?

UNAPOLOGETICALLY  LOVE MYSELF - bez výmluv miluji sama sebe

Naše příběhy jsou tkané v našich kostech, našich tkáních, buňkách. Jsou to živoucí vibrační celky, které za nás mnohdy mluví více než někdy zneužívané slovo. Tato kapitola je předehrou " Cítit v kostech", kde se podíváme hlouběji do struktur našich předků, ale částečně se dotkneme tématu divokosti, která v našich kostech je uložena. 

Být sama sebou je velmi zneužívané slovo, které vede často jen k povrchnímu vyjádření Buď sama sebou, ale já cítím, že se po tímto skrývá opravdu divoká část nás, která nepotřebuje komunikovat skrze povrch, ale skrze hloubku nás. Hloubka je cítit právě v kostech, v těle, kde je neodmyslitelný pocit, že jdu cestou plné svobody - kultivace sebelásky.

Dostávám se na hranu něčeho tak silného, že dokážu otevřít své srdce i pro své všechny příběhy v životě, všechny svoje stíny, démony, vše co do nich patří a přestávám se za ně omlouvat, přestávám se za ně skrývat, přestávám se na ně vylouvat, přestávám se jimi ovládat. 

Než se podíváme do hloubky našich kostí, uděleje si čas a odpověz si:

  • kdy vychází potřeba být v blízkosti s někým z potřeby? Potřeby být milována - společností, blízkými, partnerem.
  • kdy tvoje hodnota nevychází z tvého nitra a je lapána do sítí našeho ega a iluzí pomyslné bezpodmíněné lásky
  • co tě v životě definuje?
  • uvědom si, jak ve vztahu používáš podmínek a podmiňování, kdy potřebujeme něco získat? nebo kontrolovat?
  • umíš pustit a jsi připravena pustit další vrstvu svých iluzí, co je láska, láska k sobě? Cítíš to?

Umět vystoupit z podobných někdy až okovů neznamená někoho opustit, ale opustit samu sebe, doslova umřít v částečkách tělesných a mít ochotu se otevřít něčemu mnohem silnějšímu, které v nás někdy doslove kope. Je to projevení naší živosti, života který skrze nás potřebuje mluvit, komunikovat a tlačí na místa, kde iluze a umělé vytváření sebehodnoty stojí na velmi tenkých základech ..něco jako chatička na kuřích nožkách. 

Jseš připravena, že může přijít do života bod, kdy se bude chtít po Tobě sdílet z tvého Srdce? Pustit tradice, tvé vzory, naučené zvyky, vetkané programy společnosti? Pustit tvá očekávání? 

Co cítíš? Strach? Rezistenci v těle? Vzrušení? Vše je v pořádku, protože je tady vždy velká část nás, která se nechce vzdát, něčeho pustit, něčeho pro nás pseudobezpečného. Jsi tu proto, že uvnitř cítíš, že tohle všechno nám přirozeně neslouží, abychom cítili lásku, život, živost?

e -MOTION - POHYB VODA

Naše těla jsou tvořena z 70 procent vodou, tedy mají schopnost plně cítit proudy emocionálních a smyslových zážitků.

Emoce jsou jako voda, která když neproudí, zanáší se. A tak je zcela vitální své emoce zcela svobodně vyjadřovat. Dochází doslova k tekutému odevzdání se těmto vibracích života - to co v nás probouzí vnitřní sílu života ( v odevzdání se života -proudu emocí).

Skrze praxi emocionální alchymie ( viz níže praxe jak opečovat svoje emoce) přeměňujeme kalné vody minulých zážitků na jasné a krystalické proudy současnosti. 

Je to jedna ze základních cest k sebelásce, jak vyjadřovat to, co cítíš - co v přítomnosti proudí. Ne ze strachu a jiných obav vyjadřovat to, co by jsi cítit měla.

Naše tekutiny jsou jako řeky, které nesou informace a prochází tělem v neustálém oběhu. Tekutiny v nás – plodová voda,mozkomíšní mok , sliny, lymfa, synoviální tekutina a mateřské mléko. Každá tekutina slouží posvátné funkci, od výživy nového života až po usnadnění vypuzování toxinů močí a potem. Když neproudí zdravě, ani lymfa, voda, tekutiny v těle nejsou v rovnováze, často někdo i tělesně zadržuje spousta vody v těle a když uvolní emoce zatvrzelé, tak zhubne. 

 

léčení skrze potěšení, obnovuji znovu sílu své kreativity

Naše vitalita a zdraví jsou složitě spojeny s integritou našich vnitřních vod. Jakákoli nerovnováha v tomto choulostivém systému – ať už je to dehydratace, vyčerpání minerálů, vystavení škodlivým elektromagnetickým polím nebo stagnace tělesných tekutin – může být předzvěstí nástupu nemoci. 

 

Zkuste na chvíli pocítit tekutost Vašeho těla, namísto jenom hmoty ( třeba když tančíte). Zkuste se zaposlouchat do vnitřního proudění tekutin. Možná projevit vděčnost za jejich funkce.

 

Jako žena, jak umíme plynout, jaké šťávy v těle máme, máme vyschlý pramen, suchost nebo dost šťávy. Zdravé projevování emocí, dovolit si je ukázat i v partnerství nebo je schováváme pod koberec nebo se bojíme plně projevit? Jsem spontánní? Jsem v jemnosti jako voda, která omílá oblázek? Jsem dno moře, hlubinné, nepoznané? Jsem vlna, která přichází a odchází jako kontrakce porodu života. Jakákoliv tekutina v našem těle je posvátná a nese důležité informace, do kterých se noříme. Ve vodě je moudrost = v emocích je sou pro nás velmi důležité informace.

 

úkol : UMĚNÍ NASLOUCHAT I JAKÉ ČÁSTI TĚLA k tobě hovoří 

úkol : Zkuste celý den naslouchat svému tělu a vše co ucítíte, uslyšíte, udělejte v realitě, zhmotněte to! A věřtě, že to může být někdy celkem zábava, když najednou neřešíte potřeby druhých, ale jen ty Vaše. 

Zkuste i vnímat jaké části těla se ozývají..pánev, srdce, bříško nebo je to hlava? Když si to i napíšete je skvělé to vidět a pozorovat a taky jakýsi vnitřní váš pozorovatel může vyhodnotit, zda jste tělo poslechli nebo šli přes sebe a nebo jste ho neposlechli- to si taky napište a buďte k sobě upřímné. A pokud jste v práci, udělejte aspoň jednu maličkost jinak, pro sebe, pro své tělo

 

DEJTE SE NA 1. místo. 

Navážeme hezky na předchozí meditace do těla a spojení se svým tělem a tak začneme lehkým úkolem pro Vás. Umění naslouchat sama sobě. To jak nasloucháme samy sobě, svým pocitům, emocím odráží realitu kole nás. Co máte vše uvnitř sebe ( takže si můžete představit ten super balík emocí).

 

A je teď důležité to, jak je dobře známe..tedy jsou již ve vědomé úrovni a nebo jsme emocemi ovládány ( někým, něčím) a tak vláčeny životem .

u žen sídlí nejvíce nezpracovaných emocí v pánvi, což koreluje s ústy ( čelisti) a naším hlasem

většinou emoce jsou uloženy ve svalech né ve hlavě a tak i reagují na naše reakce, zážitky, traumata. V pánvi se často najdou různé typy:

1. bolest z traumat

2. zatuhnutí

3. necitlivost

 

Všechny vznikají z strachu, zážitků, stresu. Pánev má obranné reakce - buď nastane kolaps svalů, pokles, úpad do deprese, únavy. Nebo je naopak obrana křečí, kdy jsem ta, co všechno zvládá, na všechno jsem sama, všechno vydržím a nebo právě necitlivost -místo je umrtvené a což někdy bývá, že jsme odstřihnuté od pasu dolů mrtvo a my žijeme jen v rovině od pasu nahoru. Nechceme cítit, nechceme propustit emoce, můžeme se jich bát, jejich síly. Jenže uvolněním, projevením má blahodárné účinky, pokud jsou propuštěny v bezpečném prostoru. ( viz  nervový systém + jak opečovat své emoce) .

 

Jakmile začneme se svaly pracovat - začínají se nám aktivovat všechny zážitky s tím spojené a doslova se valí jako voda ven:).

 

emoce nás učí nastavit ZDRAVÉ HRANICE, co je už MANIPULACE, UMĚNÍ ŘÍCT LÁSKAVÉ NE.

EMOCE , ENERGIE A JEJICH VIBRACE...NA JAKÉ FREKVENCE SE  LADÍŠ?

rosteš skrze to, čím procházíš

To, co nazýváme negativní emoce, je přirozeně v kontrakci, stáhnutí a pozitivní emoce jsou přirozeně expanzivního charakteru. Oba jsou důležitými posly pro naši zkušenost duše a je třeba je ctít.
 
Udržovat nezpracované emoce pod pokličkou, aby se neprojevily vyžaduje vynakládat hodně energie tuto pokličku udržovat. Mít masku , že vše zvládám a pak se někde zhroutím. Nebo naopak, když si neumíme poodstoupit do nadhledu, všechny příběhy a dramata nás taky vyčerpávají a uniká nám velké množství energie, které odevzdáváme. Když transformujeme uvízlé emoce, uvolníme je, přichází tak do těla více qi, energie, shakti, jak jen to chceme nazývat a dochází tedy k léčení, obnově a regeneraci.

 

POTLAČOVÁNÍ NENÍ CESTA

 Místo potlačování negativity objímáme svůj stín a transformujeme jeho energii do rozšířenější formy. Například energie jater se může projevit jako hněv nebo sevřená pěst, když je tato stažená energie transformována, může se otevřít v péči, podporující, pečující. Pozitivní emoce také berou energii, ale povznášejí ducha. Negativní emoce mají tendenci srážet ducha, když nejsou spontánně vyjádřeny. 

e-MOC-e 

Pro názornost : tabulka ukazuje jak lze emoce kultivovat v pozitivní ctnosti, poznat negativní nebo získané vzorce emocí spojené s každým orgánem. Můžete projet a zjistit, které znich pro Vás jsou teď aktuální. 

 

Plíce - cnostiFyzické projevy : Studené, suché, Síla, prosperita, Emoce : Odvaha, Sebevědomí, Duše: diskriminace, integrita, pravda, spravedlnost, důstojnost, zodpovědnost
Plíce - negativní vzorce, emoceFyzické projevy : únava, slabost, emoce : smutek, zármutek, ztráta, deprese, zklamání, chamtivost. Duše: Stud, Vina, ostuda, sebe-spravedlnost
Ledviny - cnosti Fyzické : Studené , vlhké Emcoe: Klid, ticho, jemnost. Duše: Moudrost, Víra, Sebe pochopení, poznání
Ledviny - negativní vzorceFyzické : zmrzlé, izolace. Emoce: Strach, Jsem sám/sama. Duše : Paranoia, Existenciální strach
Játra - cnostiFyzické projevy : Teplé, vlhké, plné páry, hojné na energii. Emoce : velkorysost, naděje. Duše: Laskavost, Rozhodnost, Odpuštění
Játra - negativní vzorceFyzické projevy : Frustrace, Podrážděnost. Emoce: Vztek, Závist, žárlivost, agresivita. Duše: Nerozhodnost, Přílišná kontrola, odpor, resistence
Srdce - cnostiFyzické projevy : Teplé, suché, Vřelé. Emoce : radost, potěšení, hravost, dobrosrdečnost. Duše : Láska, Přijetí, Soucit, Krása, úcta, Loajalita, upřímnost, čestnost, poctivost, vděčnost, uznání, humor, respekt, harmonie, řád
Srdce - negativní vzorce, emoceFyzické projevy : Chaos, krutost, násilí, uspěchanost, přílišné nadšení nezdravé. Emoce : Nenávist, Hořkost, Netrpělivost. Duše : Separace, Pýcha, Arogance, Narcismus, egoistická sebeláska, sebe důležitost
Slezina - cnostiFyzické projevy : vlhký, mírný, stabilita, rovnováha, umět najít svůj střed, uzemnění, podpora. Emoce : otevřenost, bezpečí, empatie, spokojenost . Duše : Důvěra, bez strachu
Slezina - negativní vzorceFyzické projevy : Strach, Tenze. Emoce : strach, úzkost, nedostatek, pochybnosti o sobě. Duše: připoutanost, závislost, nutkání, posedlost, přemýšlení, pochyby o sobě, být potřebná, neustále něco vyžadující, konzumní

vedená technika : VNITŘNÍ ÚSMĚV

Tato technika je velmi jednoduchá a tolik účinná. Nahrála jsem Vám plnou verzi, kterou si můžete ladit podle sebe, zkrátit, přidat třeba ke své Kotvě. A zda to funguje? 🙂 Zkuste malou zkoušku na začátek. Usmějte se  a vnímejte své rty a rty neboli pysky Vašeho Lůna...změnilo se tam něco?

Dokonce znám kamarádku, která když dosáhne vnitřního oragsmu, tak se neustále směje:)))

 

JAK DRŽET PROSTOR PRO SVÉ EMOCE, KTERÉ ČASTO VYCHÁZÍ ZE ZRANĚNÍ

UMĚNÍ SEBELÉČENÍ A SEBELÁSKY

nebuď na nikom závislá, nauč se sama pečovat o své emoce a traumata , sebereflexe

úkol č. 1: napiš /pozoruj mechanismy, které tvé tělo používá, když dojde k emoci, jaká je reakce, odpověď

1.Napiš si do svého deníčku, jak reaguješ na emoce, jaké mechanismy tvé tělo používá. Jakmile to budeš znát, budeš vědět a včas to zachytíš než se spustí reakce a bude spíše sebereflexe.

 

2. Můžeš pozorovat, jak to máš v sexualitě - zda někdy raději utíkám a proč? vyhýbám se? čemu? Někomu stále vyhovuji? Jdu přes sebe, své hranice svého cítění a následování pocitů - bojím se sdílet, raději vyhovím..protože proč?

tip : magické královské JÁ

To je naše královské JÁ. Zkoušej si od teď mluvit za sebe jako královna, zodpovědná a vyzrála žena, která ví. Já potřebuji, Já cítím, že bych potřebovala více prostoru....Já se cítím divně, Já bych to raději vyzkoušela .....Já cítím, že překračujete mé hranice ( samozřejmě to neznamená, že nemůžete zařvat jako Kálí!!! - to taky přijde v dalším modulu. Ale přestaňme používat ukazováček ON, ONA, ONO, TY....Postavte se, narovnejte do síly a řekněte co chcete a co potřebujete! S tím souvisí i říkat láskyplné NE. Když říkám ano, kde třeba je to ještě vyhovění a nebo je to opravdu zevnitř ze srdce? Nikdo nás nevlastní a my taky nikoho, tak pojďme bez ostychu v laskavosti se vyjadřovat:).

Hrejte si ženy a začněte to více pozorovat, jak to máte:)

technika : SHAKTI MEDITACE

když to na nás jde rychle/propad..první záchrana

úkol č.2 Jak se umíš zazdrojovat tak, aby tvé emoce jsi zvládala

Máš dostatek Zdroje? Co tě udržuje vklidu, v relaxaci, taky celkovém zdraví. Protože, když je náš nervový systém narušený, emoce stříkají, tak určitě velmi záleží, jak se o tělo staráme, protože pak už je to smyčka, ze které se nemusíme jen tak v lehkosti dostat ven.

 

Odpověz si na otázky

1.) Co pro sebe děláš každý den?

2.) Co děláš pro to, aby ses nevybíjela fyzicky, emočně, energeticky?

3) Co uděláš ve chvíli, kdy jsi na dně/není ti dobře? Jdeš po jídlu? Jaká je tvá akce poté?

4) Co děláš pro to, abys každý den prožila radost, nebo se usmála na sebe a na
svět? ( VIZ třeba technika VNITŘNÍ ÚSMĚV)

5) Co děláš pro sebe, co Tě naplňuje energií? Co Tě vyživuje? Co Ti dává
šťávu?

6) Jak se staráš o své tělo?

7) Co ti dělá dobře, když se emočně vyčerpáš nebo je toho na Tebe prostě už moc!!!

 
Máš-li dostatek Zdroje v sobě = BOHatství = Boha:), máš chuť žít, máš sílu žít, máš chuť tvořit, dělit se a být. Prostě, Tvůj život dává smysl a baví Tě, ať děláš cokoliv, ať Tě potká cokoliv. 

Připravila jsem pro Tebe pár otázek. Prosím, naciť se na ně. 

Objev své zdroje - zazdrojuj se. Investuj do sebe čas pro sebe. Teprve z plnosti můžeš dát. Teprve z plnosti můžeš tvořit. Objev své zdroje, urči si priority, buď pro sebe na prvním místě.

 

Jakmile jsme zazdrojované, naše emoce a náš nervový systém zvládá situace mnohem lépe než když nejsme.

KDO PENETRUJE TVOJE SRDCE

Vaše yoni, pánev a prostor dělohy jsou spojeny s oblastí vašeho srdce prostřednictvím pojivové tkáně zvané fascie – která se zase propojuje s vaším nervovým systémem.

Fascie v mnoha ohledech ztělesňují ženskou sílu, která působí v neviditelném. Hluboká přední linie fascie spojuje naše pánevní dno s oblastí srdce a hrdla.

Když byla tato tkáň poprvé potvrzena ï vědecky, změnilo se vnímání a celý náhled na traumata a usazené emoce právě v těchto fasciích. Dnes je čím dál víc známá tzv. bioviscerální masáž, která právě pracuje s fasciemi ( i přes vaginální otvor - masáž). 

.

Fascia je jako pavučina, která obklopuje naše sexuální orgány, tak uchovává doslova tělesnou paměť, se kterou můžeme pracovat a uvolňovat ji.

Stejně jako nás ženská mytologie učí, že náš svět byl stvořen pavoukem protkávajícím fyzickou realitu svou sítí, tak je to přesně pro naše tělo, které odráží sílu propojení a neviditelné lepidlo držící vše pohromadě.

 

CÍTÍŠ PULZ SRDCE V TVÉM DĚLOŽNÍM ČÍPKU?

 

Přilož si jednu ruku na srdce a druhou na Lůno, zaoslouchej se do rytmu, tepu tvého srdce. Druhou ruku si dej pod pupík, kde je můžeš se zaposlouchat do setjného rytmu ve tvém srdci. 

 

Náš děložní čípek je nejhlubší místo naší svatyně, naší dělohy, není náhodu, že je jedno z nejcitlivějších míst, někdy velmi bolestivých, například u milování.

Při milování s mužem dochází, že jeho vědomí, jeho hlava penisu se spojuje s naším srdcem. Pokud tato hluboká propojení cítíme tělesně, že nejsou ze srdce, že nejsme my milované, že nejsem na 1. místě ženou muže, často dochází k velkým zatuhnutím, obrněním čípku. Tato komunikace se propojuje do našeho srdce, který svou velikostí distribuje informaci do celého oběhu a tak často se stává, že tato forma nesebelásky se projeví sníženou imunitní funkcí celého těla a my jsme pak náchylné na různé nechtěné viry. Náš vaginální mikrobiom nemá sílu se bránit. 

 

Děložní čípek je kruh, je to portál kudy prochází život, je to brána, která má tu schopnost iniciovat dítě z vycházející temnoty do kanálu světla. 

 

Kořeny našeho děložního prostoru jsou naším domovem pro plexus nervů, které se připojují k míše.

Tento plexus nervů komunikuje přímo s mozkem a cestuje po délce páteře do zadní části mozku, což je primární mozek. Primární mozek je část, která uchovává traumata.

Mohli bychom se ptát sami sebe
Odkud vlastně přemýšlíme?

Naše hlava mozek?
Nebo
Náš děložní mozek?

Cesta nervů je hluboce protkána a my se můžeme ptát sami sebe, odkud intuitivně vycházíme z našich myšlenek?
Mysl? Nebo pocit lůna / pánevní mísy / sakrální části?

 

 

Sestup dolů do ženského prostoru pánevní mísy a lůna nervů v kořenech naší bytosti je cestou, jak se ponořit, abychom byli rozpuštěni v obrovské nekonečné moudrosti uvnitř.

Lůno je hluboký obrovský temný prostor

Místo, kde sídlí stíny.

Právě z tohoto místa se rozpustíte

Schopnost vidět světlo ve tmě může přijít pouze v úplném odevzdání

Obrovská tma

Prázdnota prostoru lůna je místem veškerého stvoření.

Temnota vás zve do hlubin tohoto mystického místa, abyste uvolnili všechny iluze, že jsme zlomeni, opuštěni nebo odděleni, abychom se probudili k pravdě, že ve všem žije božství.

Zde v tomto prázdném prostoru často skrýváme temnější / stíny / nevítané aspekty sebe sama

Části odepřené, odstrčené, opuštěné, odmítnuté, zahanbené, řečeno, že jsou špatné, špatné, hříšné

V rámci tohoto procesu udržujeme zranění odloučení a opuštění. tím, že je schováte do temných koutů a skrytých skříní uvnitř.

Lůno se pak stává místo držení
Drží tyto části odepřeny a skrývá je uvnitř

Zatímco jsou skryti a popíráni, nejsou schopni být vyvedeni na světlo vědomí

Pouze procesem přivítání odsunutých částí jako součásti naší celistvosti můžeme integrovat emoce a vzpomínky, které jsme připojili k pociťovanému zážitku, a prostřednictvím této transmutace a transformace.

 

 

ZÁZNAMY KVĚTEN

NAŠE ZAHÁJENÍ

S HOSTEM

MAGNETISM

Když potlačujeme svoje vlastní potěšení, potlačujeme svoji vlastní energii, potlačujeme svoji vlastní životní sílu.Baychom mohli znovu obnovit naši radost z potěšení, je často nutné k tomu jisté kroky udělat, ale také zjistut odkud vychází to, že pro ás potěšení je jen pro partnera nebo jen když chceme spolu spát, mít milování nebo se snažíme o miminko. 

Tí že si dovolíme skrze některé techniky pomalu otevírat, zjemˇovat naše tělo, začíná se do ns do našeho těla nalívat energie, zvem shakti do tance s našimi buňkami a to vytváří RADIANCE - ZÁŘIVOST.

Co si všechno můžeme představit od potěšením?

*

*

*

*

*

*

Úkol č.  - udělej si sebereflexi tvého dne, napiš si přesně bod po bodu, co během dne děláš. Začni tím, ak se probudíš, co uděláš jako první...a pak? a pak? A jak to vypadá večer? Seš grogy, unavená? čemu se věnuješ? A teď to můžeš dát do širšího úhlu pohledu. Napiš si, jak to takto vypadá během měsíce? Napiš si opravdu pečlivě, kolikrát si za měsíc dopřeješ potěšení?

 

Jako ženy potřebujeme znovu obnovit naši vnitřní sílu, tedy magnetismus v jakékoli oblasti svého života, cítit, že jenom jsme, můžeme si přitáhnout do života krásu, hojnost, lásku, krásné vztahy, tvořit skrze náš jedinečný blueprint.

 

Jak mohu být více magnetická? Aby se to stalo, musíš být ty. tvé tělo plné nečeho, co opravdu ostatní či příležitosti přitahuje. Je atraktivní. POkud jako žena trávím více času v hlavě, více v mužské esenci ( což je samozřejmě vpořádku), ale pokud je mé tělo prázdné, nevyživené, není naplněné energií - není co megnetizovat, jelikož to vychází z nedostatku a začínáme kolem sebe hledat vně!!!A tím okamžitě dáváme vesíru najevo, že nevěříme ve svou sílu, ve svou přitažlivost. A to je skrze naše potěšení a vytvoření si vlastní plnosti a energie. Pokud to neumíme, je to technika, kterou můžeme ve svém životě zlepšovat. Někdo to má přirozeně, ale nikdo z nás není porouchaný, jen naše společnost, která tomu nepřeje...a my víme proč..... Takže to znamená, že zde ani není žádná výmluva, že mě to nejde:). Je to jako sport, kde se trénuje. Zde se trénuje nervový systém, pro potěšení. Proč se to učíme zpátky, jelikož jsme byly spíše odnaučené, šahat na sebe, jsme moc, naše živost, hrát si s těleme v dětství bylo tabu a samozřejmě vycházíme i z různých typů výchovy. Pokud maminka, babička byly odpojené od svého těla, je naprosto pravděpodobné, že zde nebyl vzor, jak by Vás mohli k tomu vést. Nebo je to samozřejmě něco sobeckého a vždy jsme i jako malé měli potěšit někoho jiného, například i tatínka - at už být hodná hlčička, v něčem dobrá, výkonnější ve sportu, cokoliv.To vytvářelo neustálou tenzi, hlídání, kontrolu, pocit sebezlepšování pro někoho jiného a pro ocenění, to vytalčovalo naši energii ven. Vytváří to energetické vyhoření , vyždímání energie. Vevnitř je je obrosvká prázdnota, se kterou  nejsme kamarádky, pohlcuje nás zevnitř a my neustále hledáme vně. Opět vycházíme z pozice nedostatku, prázdnoty.

Jakmile jsme plné, začínáme jinak zářit vibrovat na jiné úrovni a tak si dokážeme do života přitáhnout věci, které jsou v souladu s danou úrovní. A opět, každý zase vycházíme z jiných výchovných vzorců, sociálního, finančního zázemí. Kde byla hojnost, kde se šetřilo, kde v čem jsme byl a nebyl podporované. Kde jsme si musely všechno zasloužit - tedy vždy byla zde podmínka!!!!Podmíněnost.

 

Místo toho, abychom honili, kontrolovaly, tvrdě získávaly musíme naopak jít dovnitř a celou alechamii změnit vevniř. Je to neustálá vnitřní práce, jak si navyšovat sebelásku, potěšení a určitě mi možná dáte za pravdu....není to pro Vás intuitivně mnohem něco bližšího? Co cítíte, že je to, co si přejeme v životě tvořit? Cítíš to ve svých kostech, ve svém těle? 

často spadáváme do klasické denní rutiny, být dobrá mám pro děti, být dobrá manželka, business žena a pořád cítíte ženy, že je to jakýsi cíl? Meta kam směřujeme? Zastavte se na chvíli, nádech výdech dovnitř a zkuste si představit, že záříte zevnitř, že není nutné o něco usilovat, někým být, někomu dokazovat? Jen vy a Vaše prázdnota.

Jedna z možných cest, po které kráčím je skrze sexuální energii a její kultivaci v těle, tak abych mohla být naplněna ve svém těle, cítit se vitálně , magneticky než když jsem uhoněná, pořád jen pro někoho něco dělat. Je zde nutné vypustit všechny příběhy kolem sexuality, které nám byly řečeny, že jsem tady pro někoho, pro něčí potěšení, že musíme v sexualitě jaksi performovat, , máme cíle, místo abychom se znovu spojili s esencí naší sexuality, které je za " sexuálním stykem". To co vychází z našeho těla, to co je je z přírody, což je originální, původní zdroj naší energie. Z tantry, ale i z Taoismu se vychází z toho, že naše sexuální energie je naše životní energie.

Důležité je bezpečné prostředí. Pamatujete si, jak doma možná nebylo? Neměli jsme se kde schovat, mít své místo? proto je důležité si dopřát místo, kde si najdete svoje bezpečí, kde můžete vše otevřít. Možná pocity tenze, nicoty, bolesti. Veškeré pocity destrukce, nebo málo lásky ks obě vychází z původu traumatu.

 

Můj příběh s narcistou a sebedestrukcí. 

Dlouhou dobu jsem si ymslela, že je něco s emnou špatně, že já jsem ta špatná. je to obraný mechanismu, kdy chceme utéct od bolesti , znovu zažít bolest, kterou jsme prožili. Tento systém se nahazuje v podobných situacích a vždy můžeme zitsit jeho výsledek - jdeme do sebedestrukce. Celé tělo na to reaguje, často se jde ještě do sklonu se poškozovat, začala jsem kouřit, ničit své tělo, prootže jsem ho přestala mít ráda!

Moje tělo jsem přestala milovta, potřebovala jsem se neustále zdokonalovat zevnějšku až jsem to v jednu chvíli enbyl já a styloizovala jssem se do žen, které byly ve hledáčku prácě tohoto muže, stávala jsme se někým jiným. 

Vše se musím znovu naučit samy, cítit se bezečně, cítit se milované, cítit se plně! Souzení opustit.Mě osobně myšlenky, afiramce nepomáhaly v mém životě až ve chvíli kdy jsem se začala propojovat se svým tělem, cítit bezpečí svého těla, že mohu se projevovat, jak potřebuji aniž bych řešila , co si kdo myslí. Takže veškeré níže prktiky budou hlavně o práci s tělem. Tak, aby se láska stala přirozenou součástí těla, tedy i následně myšlenek!

Role potěšení je uvolnit se do těla a vnímat jeho sílu. V našem nrvovém systému je potěšení někde uchováno jako špatné, hanbivé, je to hluboko v tkáních uložené. Můžeme to vysledovat na situacích, kdy si volíme potěšení nebo povinnosti - tedy  volím si provoz - mám povinnosti vůči jiným a volím někoho jiného než sebe. To je hluboce zaryté. Samy vnímejte, jak lehce se dokážeme naladit hned na své tělo a potěšení během dne? Kolikrát? 

sexualita a ženská rodová linie

katolická církev

spojení se sý těle - jak to měla maminka

SEXUALITA A PRAKTIKY, trénink nervového systému

Sexuální praktiky uvolňují energii a proráží dlouhodobé blokády v těle. Pokud jsi připravena k velkému průlomu k extázi nebo lásce, věř, že tyto praktiky opravdu otevřenou úplně nové dveře. Zvu vás, abyste zůstali s tím, že si naplánujete své tréninky. Dostanete z toho hodně. Přijdou emoce... smutek, vztek, frustrace, strach, beznaděj A blaženost, potěšení, vzrušení, láska a štěstí.

Taková je zkušenost být ženou! Pokud máte orgasmus a poté máte silné emoce, znamená to, že sexuální energie působí ve vašem těle svou magií. Všimnete si, že každý týden probíhají dvě domácí hry. Jeden je založen na sebelásce a druhý na potěšení. Pokud máte pocit, že potřebujete péči, přijetí a soucit – udělejte praxi založenou na sebelásce. Pokud máte pocit, že chcete sexy jiskru - jděte do praxe potěšení. Určitě můžete udělat obojí, pokud si přejete, vytvořit si během této doby co nejvíce potěšení... jít ven tančit, dělat hlouposti, jíst báječné věci - dopřejte svému životu oslavu a to vás udrží! dobře založeni na potěšení! Zvu vás, abyste praktikovali tak často, jak jen můžete. Představte si to jako jógu – ideální je každodenní cvičení, ale alespoň jednou týdně vás udrží v proudu. Nestresujte se, pokud zaostáváte, vždy si to můžete kdykoli znovu zvednout, protože máte přístup do kurzu procházet svým vlastním tempem Požehnání krásy, sexuální vášně, nejhlubší lásky a pravdy pro vás.

Cesta k sexuálnímu rozkvětu vyžaduje změnu v tom, jak se cítíte uvnitř svého těla a mysli.  Zvu vás ukázat se přesně takové, jaké jste, vnímat a cítit více lásky, bezpečí, sounáležitosti, zářivého zdraví, zářivého sebevědomí nebo čehokoli, co byste nejraději pozvali do svého života, cokoli, co cítíte nebo necítíte, je vítané a v pořádku. Učit se něco nového může být občas nepříjemné; neznamená to, že to děláte špatně. Stačí přijmout vaši „začátečnickou mysl“ nebo umožnit hravost zažít a vyjádřit se. Jsi dost.

Tato cesta není o tom Vás zahlitit technikami, ale aby byly postupně vstřebávány. Tak jak se zajímám o cestu taoismu, tantry, ale hlavně moje vlastní sebeoběvování těla a praktit, které jsem za dobu 8 let posledních používala a vnímám, že mi velmi pomáhají v totmo moderním světě se uvolnit a dovolit si potěšení, doslova I deserve ALL. Zjistila jsem kolikrát v životě, že přirozeně dělám něco, čemu se dnes říká technika v tantře v taoismu a tak mě to vedlo si zjišťovat více a více. Navrhuji, najít si denně čas navíc k Vašim dosavadním praktikám třeba 5-10 minut a opravdu přidat i potěšující praaktiky nebo je skloubit s tancem - to se dá krásně propojit. Všechny vedou k expanzi tvého potěšení, tedy, že budete umět více přijímat do života, bude více otevřené cítit, budete více citlivější, vnímavější se svým tělem. Samozřejmě pak bonusem je to, jak prožíváme samotnou sexualitu třeba s partnerem. 

Procházejte každý týden tak, že si uděláte techniku a zaznamenejte vše do své MIND Mapy, klaďte si otázky, postřehy, proměny, vše je důležité zaznamenat, ať vnímáte to, co se děje, mění a jste toho součástí. Jakmile se Váš nervový systém dostane do stavu, že dostává více potěšení, bude tvořit i ve svém životě více potěšení. Tedy potěšení je stav nervového systému ( tedy je zapojený parasympatický systém v těle). Jsi více propojená sama se sebou. Když se aktivuje druhý systém sympatický spadáme do stresu, tedy vyvíjíme tlak, výkon, obavy, nutnost stimulace v životě. adrenalin. A hodně záleží jak dlouho se nacházíme v jendom nebo druhém, který v životě převládá, tam z toho i tvoříme svou realitu. Určitě už víte, že veškerá inspirace přichází do života v uvolnění a ne ve ztažení (když je tělo stáhlé není tam co natéct a kudy). Tak jako i v partnerství, když cítíte jeden z druhého spíše stres, no nechce se Vám do propojení než když se uvolníte a jste plné, jde to úplně samo:) a cítíme na podprahové úrovni, že spojení je vyživující.

 

4. BOHATSTVÍ V NÁS

Slyšeli jste o „příslibech chudoby“, které někteří lidé dělají, ať už v tomto nebo minulém životě, vědomě či nevědomě, kvůli tomu, že jsou peníze „zlí“?
(Byl jsem jedním z těchto lidí a prolomil jsem to. Neuvěřitelné bylo, že moje máma začala dostávat mnohem více peněz, aniž by musela tak tvrdě pracovat, a do jejího života vstoupilo mnohem více hojnosti na všech úrovních).

Protože peníze jsou energie, na to se pak soustředíme. Také se objevuje a prochází a je dokonce prokázáno, že je spojen s naším nervovým systémem.
Naše myšlenky tvoří naši realitu a my je můžeme změnit a znovu vytvořit to, co chceme.

Víte, že nedostatek hojnosti může pocházet z naší linie a uzdravení dělohy to může změnit?

Díky spojení a léčení předků se můžeme stát jasným kanálem, jak důvěřovat a plně přijímat Hojnost Matky Země.

Víte, že nefritové vejce je spojeno s hojností? Dovolte mi přeformulovat: Božská hojnost.

BÝT HOJNÝ také není jen o bohatství a prosperitě. Být hojný znamená mít hojnost na všech úrovních vlastního bytí: zdraví a vitalita, láska a přátelství, čas pro sebe a tak dále...

Být hojný je koneckonců způsob bytí, ženský způsob...

Z mého článku Jak přijmout hojnost na všech úrovních? Tajemství jadeitového vajíčka:

Jade Egg s téměř dvěma desetiletími hlubokého osobního zkoumání a sdílení s jinými ženami jsem zjistila jako úžasný nástroj, šperk a talisman! A skutečně podporovat hojnost na všech úrovních mého života... A vytvořit úrodnou půdu pro prožití mých snů!

Ze své zkušenosti jsem cítil, že přijímám hojnost na všech úrovních svého života, potřeboval jsem vytvořit prostor v celém svém bytí; a za to doširoka otevřít své srdce, mysl a duši všemu, co vesmír může poskytnout! A s tím přišel pocit důvěry, že vše, co potřebuji, je poskytnuto ve správný čas. Kromě toho je také zřejmé, že jsem musel udělat vše, co jsem mohl v ‚pozemské dimenzi‘, abych pracoval a dal ze sebe to nejlepší, abych dosáhl toho, co chci. A v neposlední řadě Velká Matka Země, která je tak inspirativní a úžasná učitelka, pozorováním Jejích dokonalých cyklů a naladění se na ni jako na zdroj neustálého učení a posilování.

"Když k životu přistupujeme s důvěrou spíše skepticky, umožňujeme, aby naše mysl byla úrodnou půdou pro obohacení." od Jamieho Samse v kartách posvátné cesty.

Hojnost, plodnost a důvěra jsou součástí naší ženské esence. Když kultivujeme svůj jin, můžeme plně přijmout to nejlepší ze svého ženského a mužského (jangového racionálního) já a žít život v harmonii a naplnění.
Odeslat zpětnou vazbu
Postranní panely
Historie
Uloženo