YONI sanskrtské slovo pro ženské genitálie. Abstraktní reprezentace energie bohyně Šakti, která hýbe tvořivou životní silou celým vesmírem.

praxe s Yoni vajíčkem a hůlkou

samostatný kurz

YONI sanskrtské slovo pro ženské genitálie. Abstraktní reprezentace energie bohyně Šakti, která hýbe tvořivou životní silou celým vesmírem.

já a praxe s Yoni vajíčkem

Když jsem poprvé slyšela o nefritovém vejci téměř před 5 lety, nebylo mnoho žen, které nabízely kurzy o tom, jak tento nástroj používat. Kurzy a kurzy vždy směřovaly jen k jedinému, zaměřovaly na VĚTŠÍ LEPŠÍ ORGASMY, tedy až na pár žen, které jsem měla možnost potkat a mít krásné zasvěcení. Ano přicházíme na svět z orgasmu ( v tom lepším případě) a proto orgasmus je přirozené právo nás všech. Někdy však touha po větších a lepších orgasmech nás může zaslepit natolik, že nevnímáme naše tělo jdeme přes / přes cítění toho, jak to každá žena potřebuje zcela individuálně. Jsou ženy, které se léčí ze sexuálního traumatu a tak i přístup zde je na místě jemnější a možná na delší cestu. A proto někdy tyto ženy v yoni necítí vůbec nic a začínají ihned s praxí vajíčka. 

A tak jak píšu ve skriptech a z vlastní zkušenosti i chyb, není, kde spěchat, kam se hnát za cílem, ale naopak si tu cestu prožívat v těch jednoduchých změnách, okamžicích. Cítím, že pak je cesta mnohem stabilnější a trvalejší.

Začal jsem používat své tělo jako nástroj pro zkoumání. Cvičení s mým vajíčkem yoni týdně a poté denně, získávání znalostí zkušeností. Nechtěla jsem si jen strčit vajíčko do pochvy a nechat se zázračně vyléčit, chtěla jsem vědět, proč praktikování yoni vajec funguje. Absorbovala jsem všechny znalosti o zdraví pánve – anatomii a fyziologii, které jsem mohla, a absolvovala jsem online kurzy, které byly v té době dostupné.

Můj přístup a hlavně zkušenost v těle ke všem věcem týkajícím se zdraví pánve již po zkušenostech je, že abychom skutečně přijali tajemství dělohy, musíme dané zkušenosti také uzemnit.

Cesta jak s krystaly, tak i celková práce s Lůnem mi změnila všechny oblasti života, od přátelství, vztah k mnaželovi, vztah k dětem a hlavně vztah k sobě, ke svému tělu, k ženství a taky mé cestě tímto životem. Věřím stále v krásný život a i to, že to stojí za to jít cestou větší celistvosti, osvobození. Sama už jsem překonala několik  velmi hlubokých transformací a jsem za ně vděčná, jelikož mě posunuly do větší pokory, lásky a otevření se životu.

Jsem ráda tady na Zemi a za svůj krásný život, který žiju a přeji si a naplňujeme, když po Zemi budou kráčet ženy ve své síle, sebevědomí, vitalitě, kráse a radosti a tu pak budeme moci všechny sdílet, tancovat a tvořit.

Benefity

Výhody praktikování s Yoni vajíčkem, hůlkou . Vajíčko yoni pomáhá léčit energetické blokády a probouzí sexuální energii. Vejce uvádí do rovnováhy mysl, tělo a duši. Zvyšuje citlivost. Yoni vajíčko je nástroj, který lze použít k práci při potížích (např. pomoc s inkontinencí nebo cystou, vyrovnávání hormonů, hladký přechod do menopauzy, abychom zmínili jen některé a jiné benefity viz níže.). Je to samozřejmě nástroj k léčení sexuálních traumat, ale může také pomoci při práci na jiných traumatech, jako je deprese nebo úbytek sexuální energie. Protože sexualita je téma, o kterém se v naší společnosti nemluví volně a s láskou, práce s vajíčkem Yoni pomáhá dostat se do kontaktu s vlastní sexualitou a objevit tuto část svého těla mnohem hlouběji. Hlavním cílem Yoni vajíčka je už zmiňované posílení pánevního dna. Co to pro vás znamená? Jeho posílením dochází ke zlepšení sexuálních prožitků a také ke zmírnění potíží s inkontinencí, posturou celého těla, ženstvím.

Když mluvíme o sexualitě, Yoni  vejce také otevírá dveře k orgasmickému vývoji. Existuje mnoho různých způsobů, jak dosáhnout orgasmu? Práce s vajíčkem pomáhá vašemu nervovému systému vyvinout více nervů. To znamená, že se budete cítit více a budete schopni cítit orgasmus v bodě G, děložním čípku, v jiných oblastí nebo v jiných částech vaší Yoni.

Mnoho žen používá vajíčko také k porodnímu tréninku. Výkonná, energeticky zdravá vagína bez traumatu pomáhá k bezpečnějšímu porodu s menší bolestí.

Opravdu si začnete více vážit této části svého těla, což přirozeně povede k sebelásce a sexuálnímu sebevědomí.

 

základní benefity

 • vyrovnává vaše hormony
 • pomáhá při vaginální suchosti
 • pozitivně ovlivňuje pravidelnost menstruačního cyklu
 • zmírňuje bolest v oblasti podbřišku při menstruaci
 • uvolňuje stres
 • léčí sexuální traumata
 • uvolněje energii starých milenců a pocity uvíznutí
 • urychluje hojení intimních partií po porodu
 • posiluje kompletní reprodukční systém a zvyšuje šanci na početí
 • probouzí ženskost.

 

co v kurzu najdete

 • historie a tradice
 • Anatomie kostí, svalů, orgánů v naší míse
 • základní informace, jak si správně vybrat krystal, péče o krystal, velikost, dodavatele
 • Meditace na energetické očištění krystalu
 • Iniciační ceremonie/zasvěcení s Yoni krystalem, hůlkou
 • Videa - praktická cvičení s Yoni vajíčky a Yoni hůlkou
 • Vedené meditace - čištění početí, prenatálu a porodu, očista traumat
 • Provázení - napojení na svou pánev, kosti, kořeny
 • Praktiky kultivace sexuální energie
 • DE - Armouring 
 • K tomu máte velmi obsáhlé skripta pro hlubší prostudování významu a hloubku této pradávné praktiky.

 

Skripta

Skripta obsahují - historie pradávné techniky -co jsou 3 roviny Lůna - Anatomie kostí - kořenů - pochopení 3 vrstev svalů (ochablé, pružné, ztuhlé a jak s nimi pracovat) - které svaly zapojujeme - dech - děloha jako detoxiční orgán - putující děloha - menstruace a proč je krev mocná - yoni puja / gazing - mudry - praxe s vajíčkem - cviky - praxe s hůlkou. Vše potřebné pro zasvěcení do tvého nejposvátnějšího chrámu - tvého LŮNA. 

 

Bonus!

Jako Bonus máš ve členské sekci video, jak si masírovat PRSA, protože PRSA jsou vstupní branou do naší YONI! Budeš vědět, jak je správně masírovat, aby jsi měla pevné a hlavně zdravé prsa, jak si udržovat mladistvost dekoltu a jak zcitlivovat právě magický trojúhelník!

 

Malá ukázka ze skript, členské sekce a videí

Skripta jsou průřezem odborné literatury, kde jsou zdroje i uvedeny pro hlubší prostudování, zároveň vlastní zkušenosti z praxe a zároveň je můžete brát jako osobní interakci, deník, kde si můžete zapisovat svá vlastní uvědomění. Což je samozřejmě pozvání pro Vás, protože to nejdůležitější je, aby vy jste pocítily změny, uvědomění a zcitlivění Vašeho Lůna, těla, napojení.

ty a tvé Lůno budete zářit zdravím, šťávou. 

Obnovíš rovnováhu a harmonii ve svém těle, srdci a lůně – ztělesnění vaší ženské energie, podstaty a způsobu bytí

v kurzu najdeš

skripta

vedené meditace a vizualizace

praktická cvičení - videa

Iniciační cermonii

praktiky na Yoni vajíčka, tak na hůlku

vajíčka či hůlky leze koupit na YONI krystaly dle tvého výběru

DŮLEŽITÉ!

Pro koho praxe není určena? 

Kontraindikace 

Je ti více jak 18 let. Nutné potvrdit u koupi kurzu.
epilepsie, schizofrenie, bipolární porucha, úzkostná porucha (panické ataky), akutní zranění pohybového aparátu, zánětlivá onemocnění, těhotenství , šestinedělí. Nedoporučuji ani ženám, které mají zavedená tělíska ( někdo to doporučuje, ale konzultovala bych to s lékařem). Pokud byste rády konzultovaly Váš individuální stav, prosím neváhejte mě kontaktovat na pavlina@zenskahlubina.cz.

 

Pro koho je cesta blahodárná? 

VYHOŘENÍ, EMOČNÍ ZAVALENÍ, CHAOS V ŽIVOTĚ

NEJSEM ŠŤASTNÁ V MATEŘSTVÍ - TEMNÉ OBDOBÍ

NEMOHU OTĚHOTNĚT

PO PORODU, PO OBDOBÍ ŠESTINEDĚLÍ NA REGENERACI OBNOVENÍ SVALOVÉ PRUŽNOSTI

NECÍTÍM TĚLO, LŮNO, JASNOU INTUICI, ORIENTACI V ŽIVOTĚ

NECÍTÍM PROUD TOK ENERGIE V TĚLE,KDE SE MOHU VYŽIVIT SEBE, SVÉ TĚLO

OPERACE, JIZVY, ZÁSAHY DO LŮNA - POPORODNÍ DEPRESE

PŘITAHUJI SI NEUSTÁLE DO ŽIVOTA STEJNÉ SITUACE, PŘÍBĚHY, PARTNERY

ŽIJI A TVOŘÍM Z NEDOSTATKU, POŘÁD NĚCO POTŘEBUJI, HLEDÁM, DOSYCUJI SE JÍDLEM, MATERIALISMEM, LPĚNÍM

MOJE POZORNOST JE NEUSTÁLE VENKU, JSEM VELMI OVLIVNĚNA OKOLÍM(PRÁCE, PARTNERSTVÍ, JAKO MAMINKA V NOVÉ ROLI)

PORANĚNÉ ŽENSTVÍ V RÁMCI ŽENSKÉ RODOVÉ LINIE (neúcta k tělu, služka, děvka, milenka, manipulátorka)

JSEM PŘIPRAVENA OTEVŘÍT SVÉ DARY, TVOŘIT Z VLASTNÍ INSPIRACE

NEUSTÁLE SOUPEŘÍM SROVNÁVÁM SE, SOUDÍM OSTATNÍ

NEUMÍM PŘÍJÍMAT, POTŘEBUJI STÁLE JEN DÁVAT

CÍTÍM, ŽE CHCI VÍCE POTĚŠENÍ DO ŽIVOTA, JAK V INTIMNÍM, TAK I PRACOVNÍM NEBO I V OBDOBÍ MATEŘSTVÍ!!

VÍCE ŠŤÁVY A BÝT MAGNETEM PRO SVÉHO PARTNERA

MILOVAT SVÉ TĚLO
 a věřím, že každá píšeme svůj příběh a máme každá co sdílet a obohacujeme tak sebe, kolektiv, tak i měníme vzorce ve společnosti a za to Vám všem ZE SRDCE děkuji. 

Pavlína

DARTEA YONALIS

Ráda objevuji stále do hloubky sílu ženství, naší esence a zároveň lásku k sobě a ke svému tělu.

Cítit se v bezpečí se projevovat v plné autenticitě a tvořivosti. Porod mého druhé syna probudil ve mě lásku k tvořivosti a taky ke svému tělu a otevřel doslova i cestu k mému Lůnu, k jeho vědomí. 

Cítím, že tady mám svoji misi a to RADOST ze života v každodennosti a naplno si to tady užít. Být doslova v plné šťávě, naplnění, rozšiřování lásky a z tohoto místa dále sdílet. To, co žiju, mohu také sdílet. Více než studijní typ, jsem prožitková přes emoce a tělo, přes srdce. Pak teprve pochopím danou zkušenost, situaci v životě.

 

Příběh se začal odehrávat ve chvíli, kdy jsem prošla podobnou transformací. Přiměli mě k tomu mé děti, které mi dokázali z podvědomí vytáhnout ne úplně hezké emoce. Neuměla jsme s nimi pracovat a byla jsem neustále nespokojená, ať jsem byla kdekoli. Stejně jsem časem sklouzla do pocitu, že jsem zavřená v krabici a nevím, jak z ní vylézt.

Následně jsem začala chápat, kolik skrytých emocí a programů v sobě nosíme a denně s nimi buď bojujeme, nebo je přijímáme. Denně máme volbu si cestu vybrat, změnit či setrvávat.

Začala jsem vnímat zpětně události, že nebyly žity dle mých přání a snů. Stejně jako malé dítě. Zapomněla jsem na ně. Byla to dlouhá „hypnóza“. 

Celý příběh jsem sepsala jako inspirace a možná takové prozření do své první knihy Ženská hlubina.

Ráda bych oslovila nejen mámy na mateřské, ale zároveň i ženy z businessu. Jedna  z mých velkých etap se odehrála na poli průmyslových nemovitostí. Od realitního agenta až po leasing manažerku v TOP americké developerské špičce. Pochopila jsem, že proces růstu ženy je jiný než mužský. Pravidla byly jasně dané, soupeření, boj o moc, o pozici, srovnávání se s muži. Poraněná sexualita a ženství.

 Baví mě ženy na této cestě podporovat a zároveň přinášet do jejich každodennosti kus velké radosti, životní šťávy a touhy jít si za svým snem.

Na cestě mi dosposud byly velkou podporou tyto ženy: Jana Rosa ( rituál zavinování kostí).Prošla jsem ženským mentoringem s Eliškou VAEA, dokončila šamanskou cestu s Rebeccou Wilson " Womb wisdom keepers" ,Indra Silar:  kurz Theta Healingu, Barbora HU - ženský aspekt v józe, Margot Gabrielle - čtení Akáši,  Maria Guidance a hlavně mé drahé přítelkyně, sestry duše.

Jsem zároveň spoluzakladatelka nádherného projektu AKADEMIE přirozeného mateřství, který je věnován všem ženám a mužům, kteří se chtějí vědomě připravit na mateřství a třeba si vše projít dřív než miminko společně počnou. www.akademiematerstvi.cz. A jsem autorkou knihy ženská hlubina, která se věřím dočká druhé hlubšího vydání:).

DŮLEŽITÉ!

Prodejem tohoto kurzu potvrzuješ, že je Ti 18 a více let, zároveň jsi si přečetla všechny kontraindikace a kdy je nevhodné tuto praxi dělat. 

Cena 1800 CZK