Závěr : Cesta 5 měsíců vyživené Lůno a ztělesnění více energie

Ženské lůno, sexuální energie, Yoni vajíčko ,moudrost lůna, Yoni krystaly, Libido, Theta Healing, Suchost v pochvě, Ženství, Mateřství, Polycystické vaječníky, Děloha, Vaječníky, Yoni, Yoni jóga, jóga, Rakovina děložního čípku, Sex po porodu, Orgasmus Antikoncepce u žen, Endometrióza, Bolestivá menstruace, Oplodnění, Sexualita, erotika, Vztahy, Sexuální zdraví, Porod, šestinedělí, hormony

společná cesta 5 měsíců

Cesta 5 měsíců vyživené Lůno a ztělesnění více energie  jsem s ženami oficiálně uzavřela na konci května 2023, kdy jsme procházely spolu 5 měsíců celkem intenzivního intimního poznávání, setkávání. Je to cesta, která mě samotné za posledních 5 let pomohla sama sebe vyléčit ženské témata v Lůně, naších generací a nebo aspoň najít způsob, jak s nimi v lásce k sobě a jemnosti pracovat. Pomohla mi zvládnout těžké chvíle v mateřství. Zároveň vplout do svého vnitřního světa do větší hloubky, vnímala své vnitřní impulzy plně bez ohledu na to, jak je to vnímáno vnějším světem či pravidly, které mám v těle nasáklé až po uši. A tak to není vždy jen o radosti, ale učení se, jak přijmout a neodmítat bolesti nebo životní situace. Je to jiný pohled na tok života, ke kterému se nezavíráme, ale učíme se postupně sebe milovat v každé situaci a otevírat svůj systém víc. Víc pro co? Víc energie. Multiplikovat a vnímat srze tělo proudící vitalitu, šťávu. Být neustále v souladu se svojí cestou a svým k sobě.

 

jsem průvodkyně? nebo jen následuji vnitřní hlas?

Má cesta je zkušenost života a plné odevzdání se důvěry v to, že zde jsem správně, pro zkušenost si zažít radost ze života, i když systém víry, náboženství, starých zranění našich generací ( a ani se prosím nedivím a plně s pokorou každý den děkuji jejich odvaze) nás někdy stahuje dolů. Něco jsem se však naučila a to, že jedině změna ze zevnitř nás. Zkouším si to každý den a dějí se změny a proto i má cesta nevnímám, že je jen o průvodcovství, ale o sdílení té zkušenosti skrze pocity v těle. Protože pokud jste na tom jako já, většinu věcí načítám skrze pocity těla, lidi, místa, i učení , techniky a vnímám na kolik jsou pro mě obohacující a na kolik cítím, že možná je čas je opustit, né z pohrdání, ale prostě, že to necítím a nebojím se to přiznat. Nenapodobovat něco, co vlastně mi nepřináší dobrý pocit. A to je další má navigace v životě, která mě zatím vždy nasměrovala k úžasným lidem, ať už učitelům, mistrům, ale i lidem, kteří se nijak neprezentují a v jejich přítomnosti zažíváte čirou blaženost.

Průvodkyní se stát nebylo mým snem ani cílem. Původně jsem před dětmi pracovala  v mužském businessu a děti přinesly velkou změnu do mého života – MEGA ZASTAVENÍ A PROZŘENÍ. Dokonce jsem i na mateřské dala výpověď a vzdala se všech výhod ( což je naprosto raciem nepochopitelné). Potřebovala jsem zavřít dveře. Nevím, zda to bylo probuzení, jak se dnes říká, jakési procitnutí, ale v mém životě nastala po porodech velká nepohoda uvnitř a taky i pohled vně. Přestala jsem chápat realitu kolem sebe.

Vnímám, že nás to vede všechny společně k jedinému, návrat plně samy k sobě – jen to vědomí sebe, kdo jsme a jít k sobě domů prostě toužíme. Jen někdy potřebujeme vhled, nadhled, být slyšena, uviděna, poléčena . Kolikrát si říkám, že i techniky se rozpadávají, pokud nejsou předávány láskou. Jedině když držíme prostor v lásce, ději se změny na buněčné úrovni. A v tom se otevírá jak prastará moudrost, tak i nové možnosti, jak lze měnit struktury a nastavení v těle.

Každá zkouška v životě mě naučila mnohé a moc mě obohatila. Vždy jsem uvnitř cítila, že je něco mnohem víc a proč je škoda se v životě zavírat, utíkat či sabotovat sama sebe v tom svém celém nekonečném úžasném vesmíru.

A jelikož jsem v tom úžasném ženském těle, které je jako nástroj, na který když se rozehrajeme svou vlastní písní, dějí se zázraky jako je zdraví, vitalita, využívat plnou potencialitu naší dělohy, vaječníků – plodit, tvořit  a kultivovat a ohmatávat naši sílu sexuální energie. Ta však je zahnilá, pokud postrádá své srdce. Naše srdce když se otevře – vše kolem zjemní, zkřehne, roztaví se a zažíváme rozkoš, potěšení na úplně jiné úrovni.

 

Ženám, které prošly kurzem moc děkuji za svou odvahu.

Uvědomila jsem si hlavně jedinečnost cesty s každou z Vás, na kolik je člověk v čistotě , důvěře a napojení, aby výsledkem nebylo zalíbení, oblíbenost a přesně zaměřený šíp tam kam má a taky  v různé intenzitě, jemnosti nebo i v síle. A tak procházíme ne jenom radostí, ale i bolestí, odmítnutím, vnitřním zraněním našich vnitřních dětí…ale do celistvosti.

 

Mám radost, že ženy, které prošly kurzem sdílely, že vnímají, že tu sílu mají uvnitř sebe a to bylo pro mě největším pohlazením! Že mohou ledacos zvládnout samy, se svým úžasným tělem a ano mým záměrem bylo v ženách sílu probudit, podpořit a ne je závislostí připoutat. Mám radost, že se vytváří mezi ženami krásné vztahy a i přátelství. Zažehnutí plamínku, který hoří kontinuálně, který vnímá své cykly. Měla jsem tu možnost vidět krásné ženy, jejich hloubku v očích a sílu plnit si své sny nebo mise, vize, radosti, cokoliv a tvořit krásu kolem sebe. Každá jedna byla unikátním dílem pro mě v každé její podobě.

 

A jsem i ráda za zpětné vazby mezi řádky, které mi neoficiálně přišly a tak ani jména nebudu zmiňovat😊

Co mě napadá úplně tak na začátku říct je, že ta cesta s tebou hodně předčila má očekávání, a to jsem už tušila, že to bude skvělé, že mi to sedne… 🙂 Mile mě překvapilo, jak pečlivě máš sestavené moduly, tak akorát obsáhlé, že jsem neměla pocit, že bych to nějak nestíhala procházet, zároveň ale obsahově „našlapané“. Hodně mi taky sedly tvé nahrané meditace, kdy jsem neměla pocit, že jsou strojené, u meditací obecně mi někdy vadí, když dotyčný jen čte nějaký text, co předem vymyslel. U tebe si moc cením toho, že jsi autentická, předáváš, to co ti zrovna chodí, důvěřuješ procesu.. A to taky obdivuji, důvěřovat tomu, že něco přijde 🙂
Další věc, co bych vyzdvihla a možná je to jedna z nejdůležitějších, je Pavli tvoje lidskost, řekla bych otevřenost, taková normálnost… Ale v tom dobrém slova smyslu, neměla jsem pocit, že si před námi na něco potřebuješ hrát, něco dokazovat, nějak vypadat v roli průvodkyně, nějak se povyšovat. A v tom mi teda bylo moc dobře. A vím, že to není samozřejmost, už jsem zažila i ženy, které když něco předávaly, tak jsem z nich cítila takovou povýšenost, že ony už ví. Zároveň to nebylo tak, že by jsi na nás byla za každou cenu milá, abychom se cítily dobře. No, to co mi tady chodí za slovo je ta OTEVŘENOST, byla jsi po dobu té cesty otevřená sdílet i svoje témata, otevřená naslouchat nám. A pak i my jsme se mohly čím dál víc otvírat do té zranitelnosti, křehkosti ženství, kde je ale ta síla.


Co se týče našich společných on-line setkání, ty se mi taky líbily, líbilo se mi, že je to pokaždé trochu jiné, někdy jsi povídala hodně jen ty, někdy to bylo o sdílení… Přemýšlela jsem, co tomu vytknout, ale mě se vlastně i líbila ta proměnlivost, jak je to pokaždé jinak, tak jak to vyplynulo. Pořešit trochu víc tu techniku by asi stálo za to, ale zas mě to nijak neuráželo, spíš jsem to chápala.

 

No a individuální hovory s tebou byly úplná pecka. Tam opravdu vnímám, že máš Pavli velký dar. Tam u mě přišlo nejvíce uvědomění, posunů, pouštění a celkově prožitků, které jsem nejvíce cítila i na těle. kdybych to měla v rámci cesty nějak pomyslně rozdělit, tak 3/4 za mě důležitost individuálních konzultací 🙂 

 

Zkouším vymyslet i tu kritiku, která prý posouvá a je důležitá, ale já fakt nevím. Za mě jediný trochu nepříjemný pocit byl na začátku našeho prvního osobního setkání, ale bylo to dané tím, že jsem omylem nečetla mail i informacemi, že tam např. bude kamarádka fotit, že si máme vzít šaty, atd. Takže jsem vlastně měla jiné očekávání, nějak mi utkvělo že si máme vzít pohodlné oblečení a bude to asi spíš prožitkové. tak jsem se pak cítila trochu nepatřičně a byla jsem možná i zklamaná, že mi to chvíli připadalo spíš povrchní. V průběhu dne se to ale rozplynulo:)))

 

A ještě jedno na závěr😊)

 

Mně se ten program celkově moc líbí, je to soustu témat a otázek k zamyšlení. Jinak jak už jsem ti říkala osobně, je to opravdu hodně komplexní. Nedokážu říct, jestli tam něco chybí, ale neumím si přestavit, co by to mělo být. Máš to promakaný :). Baví mě kombinace osobního setkání/online setkání/meditace/videa/otázky/úkoly…a taky individuální terapie. Ty jsou v tom hodně zásadní a naprostý nadstandard oproti jiným „kurzům“. Z toho důvodu si myslím, že by cena měla být vyšší, že tomu dáváš opravdu hodně. 

 Za mě bych to klidně „natáhla“ na šest měsíců, je toho hodně a vlastně od začátku jsem měla pocit, že nestihám 🙂 některé ty moduly jsou opravdu obsáhlé, tak možná bych je ještě nějak rozdělila – anebo taky ne :). 

 Myslím, že jsem si během těch pěti měsíců některé věci vyřešila.

 

Velké díky za spolutvoření.

V lásce Pavlína

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů