vyŽIVEné LŮNO

5 měsíční on-line cesta

 cesta ke ztělesnění VÍCE ŽIVOTNÍ  TVOŘIVÉ ENERGIENAPOJENÍ SE NA SVÉ LŮNO - NITRO

9.11.2022 - 22.4.2023

Víš proč je dobré pečovat o své Lůno?Pánevní dno?

Většinou je péče o tělo věnovaná tomu, jak vypadá zevnějšku, ale už jste se třeba zamysleli, že když nejsme v kontaktu s Lůnem (pánevním dnem) a nepečujeme o něj, způsobuje často nedostatek vitální energie, libida, spojení se svým "divokým" ženstvím. Většinou to poznáme v situacích, kdy je v každodenním životě absence síly, energie, radosti ze života, doslova šťávy v nás. Poznáme to také na naší postuře těla, na našem hlasu, jak se vyjadřujeme do světa. Má to velký vliv jaký máme vztah k sobě, ke svému tělu ( teď nemyslím vzhled), na prožívání zdravé sexuality v každém věku. 

Zároveň je to centrum, kde je plodivá síla a to v našich vaječnících, kde se každým cyklem uvolňuje neskutečná plodivá energie . A je na nás, jak tuto plodivou a  kreativní sílu nasměrujeme. 

U mě byla cesta až po druhém porodu, kdy vaginálním porodem se doslova rozjel gejzír nezpracovaných emocí a přišlo velké vyhoření a nebylo jiné cesty než se s Lůnem spojit a začít mu věnovat plnou pozornost. A tady začala má cesta ženství a péče o Lůno.

Co se stane, když začneš praktikovat péči/pozornost do svého Lůna?

Tím, že se začneš propojovat se svým Lůnem, můžeš znovu se rozpomenout na její sílu, znovu ucítit energii, která tímto centrem proudí. Často se začne měnit pohled na své ženství, kdy si uvědomíš, kde v životě jsi se limitovala, uškrtila tuto životadárnou energii. Budeš silněji vnímat svoji intuici a znát své potřeby a tím i budeš ty a pánevní dno zdravější, pružnější. Žena, která je spojena se svým Lůnem vyzařuje často velmi silnou energii, život a jiskru v očích, je velmi autentická a zároveň magnetická, jelikož energie Lůna není omezena jen po hranice kostí:), ale daleko přesahuje.

Zároveň tím, že praktikováním probouzím energii v Lůně, přichází i témata, které nemusíme rády vidět. Probouzí se v nás i různé traumata, necitlivosti, bolesti, témata zvyků či výchovy rodiny ( sexualita, dospívající dívka, atd.), otevírají se i místa, kde je uložen nadměrný stres ze situací, které se nám v životě neustále opakují a prohlubuje se tak tenze či bolest. Tyto části můžeme neustále odsouvat, podsouvat pod koberec, ale nikde jim neutečeme, jelikož si je nosíme v našem těle a energetickém poli všude s sebou. Proto jemná cesta uvolnění , přijetí, propuštění z těla je zdravý způsob ke větší svobodě a prožitku a našemu fyzickému, mentálnímu i duchovnímu zdraví. Budete mít znovu chuť objevovat, zkoumat Vaše tělo, potěšení a naplnit se zlatým nektarem výživy, který se pak odráží v našich každodenních životech.

 

POJĎ SI ROZPOMENOUT, ROZTANCOVAT, NAJÍT V SOBĚ SÍLU, RADOST A DUCHA V ŽENSKÉM TĚLE.

Srdečně Tě zvu na společnou cestu do Lůna...k Tobě DOMŮ.

během cesty prožiješ v těle...

5 měsíců prožitkové společné cesty v kruhu žen, kde si ukážeme, jak prakticky v každodennosti probudit v sobě TOK ENERGIE tělem. Probudíme /aktivujeme životní sílu v Lůně, v pánevní oblasti, která je pro nás ženy posvátným místem, chrámem pro vitalitu, mladistvost a napojení na SEBE dovnitř těla

V období podzimu a zimy se podíváme hlouběji dovnitř, do Lůna. Propustíme ze života oblasti, které nám energii odebírají. Ponoříme se dolů, do spodního trojúhleníku, kde máme centra, která souvisí s bezpečím na Zemi, jistotami/strachy, se svými kořeny a tedy rodinnou a předky. Zvědomíme si systém přesvědčení, která nás v dětství, v dospívání utvářely a nyní nás mohou v mnohém limitovat, blokovat, vytvářet strachy ze změn. Postupně budeš pěstovat bezpečí v těle, abys ses otevřela a přijímala více ve všech oblastech tvého života - tok přijímání, radosti, lehkosti, potěšení . Naučíš se pozorovat (bez hodnocení) své emoce, pocity a zcitlivíš a zesilníš si svou intuici, která je často pod nánosy nečitelná a nestojíme tak ve své síle.

Uvědomíš si mnohem silněji, jaký máš vztah k sobě a tedy ke všemu, všem kolem sebe, vztah k penězům, partnerský vztah, práci, poslání, k penězům, ke svému tělu, k sexualitě, ke zdraví, ke společnosti, k přirozenosti, k přírodě. Rozšíříme energetickou kapacitu v těle, tak aby si mohla více ENERGIE přijímat-ženský princip. Budeš mnohem více cítit, co je tvůj pramen, tvoje šťáva a jak si ji dobíjet a budeš mnohem silněji vnímat na svém těle, kde ti energie naopak odtéká. To je "vstupenka" do své síly - cítím rozdíl a mohu si zodpovědně vybrat, než když jsme nevědomky ovlivnitelní. Pochopíš na hlubší úrovni kým opravdu jsi. Pochopíš, co ovlivňuje zdraví Tvého Lůna a jak ho regenerovat a opečovávat.

Kvalitu života je již dokázáno určuje také období Tvého samotného početí - splynutí spermie a vajíčka tvých rodičů, tak i celé období prenatální - v břiše tvé Matky. Je to vědomí, které vnímá. Jako první se utvoří v bříšku srdíčko a má svou inteligenci vnímat, cítit. Tak jako následné vyvinutí nervové soustavy, kde se na synapsích vytváří zážitky z pobytu v děloze. Proto se opět ponoříš do vědomí Lůna, které má v sobě genetickou informaci Matky, dokonce i babičky. Zvědomíš si toto období a projdeš přepisem a pochopením, jaké události, pocity jsi vnímala a následně Tě již nemusí dále ovlivňovat. Proto je tak i důležité pro budoucí mámy tuto oblast prozkoumat než se rozhodnou mít vlastní dítě.

Závěrem se s jarem budeš probouzet do větší tvořivosti, nové vibrace, frekvence, která přinese do života změny. Často se otvírájí nové dary, nebo spíše pochopení na tělesné úrovni, co je to, co mohu s lehkostí sdílet, vytvářet, žít, být. Tím, že již budeš cítit svůj pramen, svoji energii a tok v těle, budeš spojena s tvou jedinečnou autentickou inspirací, kreativitou, kterou skrze svoji zde lidskou esenci (charisma, talenty,) budeš tvořit ve hmotě. Ukážeme si, jak pracovat s přesahem duality v těle, co si denně volíme a je nám zde podprahově nabízeno. Tuto svoji hodnotu si ukotvíš v těle, tak aby jsi se k ní kdykoliv mohla vracet.

Žij v hlubokém spojení se svou přirozenou esencí + ženskou moudrostí, láskou, kreativitou, smyslností a uzemněným ztělesněním.

ty a tvé Lůno budete zářit zdravím, šťávou. 

Obnovíš rovnováhu a harmonii ve svém těle, srdci a lůně – ztělesnění vaší ženské energie, podstaty a způsobu bytí

co vše je zahrnuto v 5 měsíční cestě

10 x on-line setkání přes ZOOM každou středu od 19-21h / po domluvě lze od 18:30-20:30

začínáme 9.11. 2022 - 22.4. 2023 

pokud bude zájem, tak závěrečné osobní setkání /rituál před Jarní rovnodenností 22. března 2023

k dispozici jsou skripta pro hlubší prostudování a použití pro sebe či klientky

budeš mít vlastní soukromý deník sdílený se mnou, kde Ti budu na Tvoje prožitky reagovat, eventuelně, kde Tě nasměrovat, jelikož každá budete mít osobní cestu jinou.

hluboké řízené meditace 

praktické cviky, práce s tělem během hovorů, ale i z nahraných videí 

tipy, jak pečovat o sebe, udržovat si vitalitu a mladistvost

budeš v bezpečném poli, který pro Vás ženy vytvořím, aby se otevřelo vše a propustilo se to, co nám už neslouží v nejvyšší možné lásce a vibraci

společná FB skupina pro podporu

jako BONUS 15% sleva na YONI krystaly dle tvého výběru

Rozšíříš svou schopnost přenášet více lásky, potěšení a energie prostřednictvím svého těla, abys si mohla ve všech okamžicích projevit jako nejplnější vyjádřená verze sebe sama.

Pro koho je cesta blahodárná? 

Cesta je určena pro Tebe ženo , ať už jsi maminka, podnikatelka, umělkyně. Je určena pro ty, které jsou již připravené udělat změnu a kráčet se mnou do větší hloubky. Nic nejde přeskočit a postupnými kroky v životě se učíme - to je ta alchymie, hra, kterou jsme si tady v dané inkarnaci na Zemi zvolili a je jen na nás, jak k té hře přistoupíme. Někdy se už dlouho točíme v kruhu a je právě TEĎ čas z něho vystoupit.

VYHOŘENÍ, EMOČNÍ ZAVALENÍ, CHAOS V ŽIVOTĚ

NEJSEM ŠŤASTNÁ V MATEŘSTVÍ - TEMNÉ OBDOBÍ

NEMOHU OTĚHOTNĚT

NECÍTÍM TĚLO, LŮNO, JASNOU INTUICI, ORIENTACI V ŽIVOTĚ

NECÍTÍM PROUD TOK ENERGIE V TĚLE,KDE SE MOHU VYŽIVIT SEBE, SVÉ TĚLO

MÁM NEUSTÁLE ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY V OBLASTI LŮNA

OPERACE, JIZVY, ZÁSAHY DO LŮNA - POPORODNÍ DEPRESE

PŘITAHUJI SI NEUSTÁLE DO ŽIVOTA STEJNÉ SITUACE, PŘÍBĚHY, PARTNERY

ŽIJI A TVOŘÍM Z NEDOSTATKU, POŘÁD NĚCO POTŘEBUJI, HLEDÁM, DOSYCUJI SE JÍDLEM, MATERIALISMEM, LPĚNÍM

MOJE POZORNOST JE NEUSTÁLE VENKU, JSEM VELMI OVLIVNĚNA OKOLÍM(PRÁCE, PARTNERSTVÍ, JAKO MAMINKA V NOVÉ ROLI)

PORANĚNÉ ŽENSTVÍ V RÁMCI ŽENSKÉ RODOVÉ LINIE (neúcta k tělu, služka, děvka, milenka, manipulátorka)

JSEM PŘIPRAVENA OTEVŘÍT SVÉ DARY, TVOŘIT Z VLASTNÍ INSPIRACE

NEUSTÁLE SOUPEŘÍM SROVNÁVÁM SE, SOUDÍM OSTATNÍ

NEUMÍM PŘÍJÍMAT, POTŘEBUJI STÁLE JEN DÁVAT

CÍTÍM, ŽE CHCI VÍCE POTĚŠENÍ DO ŽIVOTA, JAK V INTIMNÍM, TAK I PRACOVNÍM NEBO I V OBDOBÍ MATEŘSTVÍ!!

VÍCE ŠŤÁVY A BÝT MAGNETEM PRO SVÉHO PARTNERA

MILOVAT SVÉ TĚLO
 a věřím, že každá píšeme svůj příběh a máme každá co sdílet a obohacujeme tak sebe, kolektiv, tak i měníme vzorce ve společnosti a za to Vám všem ZE SRDCE děkuji. 

Proč je to  na 5 měsíců?
  • číslo 5 nese v sobě význam "změny" . A to, že jsi se dočetla až sem znamená, že jsi uvnitř sebe rozhodnutá a připravená pro změnu. Ať už se vydáš jakoukoliv cestou, chci Tě podpořit. STOJÍ TO ZA TO!
  • zároveň nám to dává čas, abychom se vzájemně poznaly, získaly všechny k sobě důvěru a zároveň mým přáním je budovat komunitu žen, které se vzájemně podporují a třeba někdy i společně něco krásného vytvoří.
  • budeš mít dostatek na integraci témat, které někdy můžeme zpracovávat mnohem déle a pochopíme je třeba i mnohem později. Integrací zanmená ztělesnění  - pochopení na úrovni prožitku, ne jenom v hlavě. 
  • za své vlastní zkušnosti mě vždy obohatila delší spolupráce, cesta než "rychlá řešení" a uvědomovat si změny v každodennosti.
  • Budeš rovněž delší dobu v poli, kruhu, kdy budeš se sebou pracovat, praktikovat, společně se seženami podporovat a to je ideální proto, aby jsi získala nové návyky a mohla v nich tak dále pokračovat.

Cena 

nákup do 1.11.2022 - 9.690 CZK*

poté 11.690 CZK*

*částka lze rozdělit na splátky dle individuální dohody

zakoupením cesty přispějete na zasazení STROMU🌲🌳

Pavlína Jindrová

Ráda objevuji stále do hloubky sílu ženství, naší esence a zároveň lásku k sobě a ke svému tělu.

Cítit se v bezpečí se projevovat v plné auteticitě a tvořivosti. Porod mého druhé syna probudil ve mě lásku k tvořivosti a taky ke svému tělu a otevřel doslova i cestu k mému Lůnu, k jeho vědomí. 

Cítím, že tady mám svoji misi a to RADOST ze života v každodennosti a naplno si to tady užít. Být doslova v plné šťávě, naplnění, rozšiřování lásky a z tohoto místa dále sdílet. To, co žiju, mohu také sdílet. Více než studijní typ, jsem prožitková přes emoce a tělo, přes srdce. Pak teprve pochopím danou zkušenost, situaci v životě.

 

Příběh se začal odehrávat ve chvíli, kdy jsem prošla podobnou transformací. Přiměli mě k tomu mé děti, které mi dokázali z podvědomí vytáhnout ne úplně hezké emoce. Neuměla jsme s nimi pracovat a byla jsem neustále nespokojená, ať jsem byla kdekoli. Stejně jsem časem sklouzla do pocitu, že jsem zavřená v krabici a nevím, jak z ní vylézt.

 

 

Následně jsem začala chápat, kolik skrytých emocí a programů v sobě nosíme a denně s nimi buď bojujeme, nebo je přijímáme. Denně máme volbu si cestu vybrat, změnit či setrvávat. Začala jsem vnímat zpětně události, že nebyly žity dle mých přání a snů. Stejně jako malé dítě. Zapomněla jsem na ně. Byla to dlouhá „hypnóza“. Celý příběh jsem sepsala jako inspirace a možná takové prozření do své první knihy Ženská hlubina.

Ráda bych oslovila nejen mámy na mateřské, ale zároveň i ženy z businessu. Jedna  z mých velkých etap se odehrála na poli průmyslových nemovitostí. Od realitního agenta až po leasing manažerku v TOP americké developerské špičce. Pochopila jsem, že proces růstu ženy je jiný než mužský. Pravidla byly jasně dané, soupeření, boj o moc, o pozici, srovnávání se s muži. Poraněná sexualita a ženství.

 Baví mě ženy na této cestě podporovat a zároveň přinášet do jejich každodennosti kus velké radosti, životní šťávy a touhy jít si za svým snem.

Na cestě mi dosposud byly velkou podporou tyto ženy: Prošla jsem ženským mentoringem s Eliškou VAEA, dokončila šamanskou cestu s Rebeccou Wilson " Womb wisdom keepers" ,  kurz Theta Healingu s Indrou Silar- certifikace  a  Maria Guindance.Renata Sahani - Tajemství pánevního dna I+II.

Jsem zároveň spoluzakladatelka nádherného projektu AKADEMIE přirozeného mateřství, který je věnován všem ženám a mužům, kteří se chtějí vědomě připravit na mateřství a třeba si vše projít dřív než miminko společně počnou. www.akademiematerstvi.cz. A jsem autorkou knihy ženská hlubina, která se věřím dočká druhé hlubšího vydání:).

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.