PONOR DO SLADKÉ PRÁZDNOTY. KONEČNĚ!!!

Miluji život v tom, že je snad vždy vše dokonale nachystáno. Tvořím pro ženy v kurzu Vyživené Lůno modul : Vím, že nic nevím nebo-li prázdnota – nic – tma, ponor do vědomí našeho Lůna,

Sestupná cesta dolů. Jak sladké je o ní psát, když jí zrovna procházím v další vrstvě dopadu tváří , obličejem do půdy, do Země, do tmy.

Do nejvíce obávané oblasti, kde jsme nuceny čelit svým největším strachům, bubákům a hezky se v té tmě uvolnit a plavat v ní hlouběji, abychom mohly opravdu plout a cítit tu obrovskou sílu, která se v ní nachází, která naprosto srovnává vše v základech, co není láska, co k Vám nepatří. Je to jako sestupné tornádo, které Vás chvíli v tom víru pěkně uhání než si samy dovolíte z něho vystoupit, z centrifugy, které možná již bylo dost skrze život ( životy).

 

Je to ne jednu stranu zase něco úplně nového, ale tentokrát se nějak neděsím, jsem až divno divně klidná v těch temných vodách a vlastně si to místy užívám. KONEČNĚ JSEM si dovolila zpomalit a z tornáda na chvíli zase vystoupit, abych mohla uvidět zase střípek sebe, který jsem někde udupala.

 

Je fakt, že když jsme v tom tornádu, je to fičák, valíme, konáme vše ve vnějších sledech událostí, není tam moc šance na to něco vytvořit ze sebe, prostě není tam čas ani energie a taky i nevědomost, která nás může držet…v kolečku. Někdy můžeme cítit tlaky, nepohodlí, ve větru tornádu jakýsi hlásek – „ Ještě jedna jízda,“ Tak si připlatím a jedu dál a nebo stačilo?

A zda seberu všechnu tu zbylou sílu na to ROZHODNUTÍ VYSTOUPIT. A Pak?:)) Je to jako když někdo utne čas, prostor a vy plavete. Tlak zmizel, jaksi se do Vás zpátky nalévá síla odněkud jinudy než z vnějšího podnětu. Zjišťujete, že je ve Vás a začínáte ji cítit i v těle i všude kolem sebe, je cítit ve Vašich rozhodnutích a krocích kudy kráčíte.

 

Je to takový blažený stav, kdy víte uvnitř, že nic nevíte a že se nacházíte v pomyslném prostoru svého vedení, vtělení, kde možná i opouštíte, kým jste, co je Vaše poslání, dary, protože tím jednoduše JSTE!

 

Takže teď ty rady nad zlato😊 Nemám. Ale mohu sdílet cestu:

  • Jakmile se cítíte ztraceni na své cestě – myslím tím samy sebe , nevíte co máte dělat, nevíte kde začít, jaké je Vaše poslání, dary nebo prostě jen nevíte kde v životě udělat změnu a jak
    • Udělejte rozhodnutí vnitřní , které cítíte. U mě to bylo zpomalení a jasná cesta jít ještě hlouběji do sebe.
    • Prakticky? Věnuji sobě každý den ikdyž jsem skoro pořád s rodinou, něco málo ve tvoření pro ženy, tak mám vždy chvíli hovor se sebou – takové randíčko se svojí duší
    • Učím se ji naslouchat – zřetelněji ji slyšet…což někdy znamená vážně v realitě divná řešení a rozhodnutí. U mě to bylo zastavení tvorby pro ženy. Jako že nic nového a opravdu naslouchám jak dál. A vlastně netuším, jestli za týden to bude jinak. Je to jako když zapnete ráno telefon ( pokud ho vůbec vypínáte na spaní😊)). JSTE IHNED ON-LINE. Tak i já se snažím být se svým nitrem co nejvíce on-line.
    • Zpomalení, světu div se – jde mi hlavně v přírodě, kdy dokážu ležet a fakt nic nedělat – teda hodně – naslouchat ptákům, včelám, větru – nezbláznila jsem se. Energie Země prostupuje skrze Vaše tělo a v tom uvolnění a blaženosti mnohem více, skrze každou buňku vše přerovnává do sladění se.

 

Proto cítím, že už jen do hloubky, bez ústupků a svých vlastních výmluv😊. Uvědomila jsem si, že chci svůj prostor držet pro ženy ( zatím jinak neumím)), které chtějí nahlédnout do své hlubiny a jít cestou k sobě, ke svému zdroji, svatému grálu, své plnosti a to sdílet se světem. A je jedno v jaké formě se to venku projeví, ať už v businessu , doma v mateřství, v sexualitě nebo jen pro sebe- což je to nejkrásnější😊.

 

NOVINKY V HLUBINĚ

A co nového je v dohledu?:)

Chystám novou delší verzi pro propojení Lůna, která je momentálně na úpravě gramatiky. To není moje silná stránka😊. To Vám ještě napíšu

https://www.zenskahlubina.cz/zdarma/

 

POTKÁME SE?

V neděli 23. dubna pokud máte čas vyrazit na https://www.festivalevolution.cz/

Festival evoluce, kde se můžeme vidět i osobně. Budu hostovat u stánku od Květy Kolouchové  a s jejím úžasným projektem, který je u zrodu https://lunarky.cz/ , který určitě pro Vás ženy chystá něco prostě nádherného, kde mám velkou vděčnost být součástí😊. Součástí spolupráce tvoření žen, které se vzájemně podporují.

 

VELIKONOCE SKONČILY A VAJÍČKA S NIMI

Něco končí a něco začíná😊)). Pomaličku ukončuji spolupráci s Yonicrystals.com, kde jsem si uvědomila, že potřebuji mít osobnější kontakt s lidmi, kteří se těmto intimním krystalům věnují a když se dveře zavřou, věřím, že nové se otevřou a já bych ráda pro Vás šetrné, kvalitní a z láskyplných zdrojů měla Yoni vajíčka a možná do budoucna i hůlky, které miluji.

 

PROBUZENÍ TVÉ JEDINEČNÉ SEXUALITY…IN PROCESS

A když už jsem s tím prohlubováním…co nežiju to nepředám a tak se vydám i na cestu hlubší práce s Yoni vajíčkem. Když je žák připraven, učitel se ukáže a tak to bylo i u mě a já se těším ponořit ještě hlouběji do těchto tajů dlouhověkosti, sexuální vitality, životní síly a nesčetně dalších nádherných zdravotních benefitů pro naše Lůno😊. A věřím, že období štíra na podzim se něco krásného pro Vás zrodí.

 

POROĎ VIZE – 1:1

Pro ty, co cítíte, že byste rády tvořily, sdílely sebe, svojí esenci, tedy tvořit ze sebe, porodit svůj projekt , vizi – která vychází z Vašeho nitra a nikdy nemůže být nikým jiným porozena, jsi rozhodnuta pracovat se sebou, tělem, svými i stíny ( tedy i dary), tak mám na tento rok otevřenou pouze jednu ženu na 1:1 individuál. Viz více zde.

https://www.zenskahlubina.cz/porodvizi/

 

 

 

Přeji Vám nám již teplo😊, i prosím všechny otužilkyně…já už to teplo potřebuji😊)))

V lásce a spolutvorbě Pavlína

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů