RADOST A ŠTĚSTÍ V „ KRIZI“. NAŠE CESTY A POSLÁNÍ A VNÍMÁNÍ TOHOTO POLE

Yoni vajíčko Libido Suchost v pochvě Ženství Mateřství Polycystické vaječníky Děloha Vaječníky Yoni Rakovina děložního čípku Sex po porodu Orgasmus u žen Antikoncepce u žen Endometrióza Bolestivá menstruace Oplodnění Sexualita Vztahy Sexuální zdraví

Je Jaro, Země bujaří a v nás všechno ožívá, možná ve chvíli, kdy si to ale dovolíme a necháme to v sobě cítit a svým tělem nechat proudit ( tedy bez tenze  stresu). Dostala jsem se do zvláštního paradoxu, kdy jsem si říkala, že je to čas zasetí semínka a nyní již čas dělat ty konkrétní kroky.

Jsem úplně zastavena, teda jak se to vezme nebo lépe řečeno, jak to moje hlava vezme😊. Měla jsem nakročeno znovu tvořit něco nového pro ženy a volám své Vyšší já…no tak co, jaké jsou nyní další kroky, časování a moduly, cesta, atd…

NIC, TICHO….

Až po chvíli jsem se začala naprosto řehtat, přišla slova…DĚLEJ PRAXI. PRAXI? No to jsou teď tvé konkrétní kroky. Nic netvoř a dělej praxi!! Pro sebe, pro své tělo. Jako ekonomicky smýšlející žena v businessu by se asi zbláznila, protože to znamená dát si volno od tvoření, podnikání a nevydělávat cíleně peníze😊. Zároveň, pokud jste citlivý člověk, můžete vnímat v poli chaos, strach z nového, co přichází a možná si to někdo uvědomuje na podvědomé úrovni a někdo na vědomé ( což pořád není žádné vítězství😊). Přichází něco, co naše mysl možná nepobere – NASLOUCHAT SVÉMU TĚLU, VNITŘNÍ INTELIGENCI TĚLA. Na kolik jsem ON-LINE nebo OFF-LINE v moderním slovníčku? Tedy naslouchám nebo neslyším? A pak ten strach z pádu do neznáma jako blázen v tarokových kartách, kde nevíme, neznáme kam padáme. Nemáme se čeho chytnout, třeba toho, co jsme doposud znali a měli zažité, je to velmi nepohodlné, třeba pustit tvoření a jít dělat praxi, protože je to někdy to nejtěžší😊.

Možná i já jsem blázen, ale vnímám, jak se v poli otevírá spousta lidí, rozpomínají si na to proč možná přišly na Zem nebo urputně hledají, hladoví pro odpovědi, protože stávající situace není radostná a šťastná. Objevuje se spousta teorií, jak to správně dělat a kdo tvoří pro peníze a kdo ne a jak by to vlastně mělo být. Za mě je to každého pravda uvnitř v nás, co je to za energii, která nás žene a zároveň se může za pochodu měnit, zrát, z peněz se může záměr změnit na radost a podporu a naše srdce se mnohem otevírá do pokory a zcelistvuje cnosti, pro které jsme si přišly zažít,  zcelistvit, prožít?

No a pointa článku? Seš trpělivá, jestli jsi dočetla až sem😊. Je práce se svým tělem, ať už tě zavolá jakákoliv, cesta ženství, sexuality nebo yógy, manter, zpívání, tancování, focení, detoxu, péče…cokoliv, kde v tobě otevírá tělesný pocit, který je velmi důležitý, zažitý a ty si tím ukotvuješ mnohem silněji svou intuici, důvěru v sebe, ve své tělo a nasloucháš mu svým srdcem, i když ti to někdy racionální část neustále vysvětluje 1000 způsoby proč fakt neuvěřit a nenaslouchat!.

Díky důvěry a možnosti být součástí nádherných žen, být jim na chvíli jakýmsi zrcadlem, možná podporou, pozorovatel jsem si uvědomila kolik iluzí následně padá. Když Vám dají důvěru nahlédnout do jejich hloubek, krásy, jedinečnosti každé z nich! V této cestě vyživené lůno a ztělesnění více energie se věnujeme hlavně svému tělu, vnitřnímu naslouchání a cítění sebe, což považuji jako velmi esenciální v dnešní době.

Jsem šťastná a radostná v relativní krizi, kdy jsem byla zastavena a jít do praxe, netvořit, nevydělávat, ale znovu poznávat a prohlubovat svou intuici, začalo se mi měnit vnímání v hodnotě ženy a uvidět takové spektrum teorií, které nás tím na „trhu“ formují, co znamená úspěch a jak se jim často prezentujeme ve formě čísel, ve formě úspěchů. Je spousta žen, které se mi ozývají a hledají tu hodnotu v penězích a plně to chápu a respektuji – já to prožívala několikrát a stále to ke mě přichází! Čím se však více uvolňuji do důvěry těla, ten tlak na sebe, na sebe hodnotu prokazatelnou venku ustupuje.

Takže na závěr ženy😊 Pokud cítíte někdy cestu, že se ubírá neracionálně, většinou to má vyšší účel a vyšší smysl pro cestu další. Tím, že si plně nasloucháme naopak prohlubuje to nejdůležitější, co bude v blízkých časech velmi důležité – naše vnitřní inteligence, která nás vede, nehledat venku, ale uvnitř!

A připínám tady ještě pořád aktuální popis INTUICE, který mi přišel v životní situaci, kdy jsem opravdu netušila, co mě čeká a naslouchala plnému vedení ! Přeji Vám takové konkrétní kroky, které cítíte ať mají jakoukoliv podobu!

 

INTUICE
nemá marketing, neobsahuje vypočítavost ztráty nebo zisku.
Je to prvotní flow, proud, který skrze naše tělo projede. Pokud se rozhodneme ji sdílet a následovat je jako šíp mířící do míst, který s přesností trefí a může proměnit energii, směr, tok a obnovu.
Jde v toku života bez záměru, z hlubin našeho nitra.
Je tolik potřebná, léčivá pro individuum mikrosvět, tak pro kolektiv makrosvět.
Často roztáčí kola, které byly staletí zaseklé, v nepružné energii, ve vzájemné vykrádání energií, v nevědomé smyčce. Dává do pohybu.
Je odvahou ji následovat a za roh nevidět a přesto ji důvěřovat.
Je vnitřním prvotním kompasem, navigací až si troufám říci jakousi vnitřní integritou, svébytností.
Její komunikace je tak pestrá jako jsme my.

Dartea Yonalis

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů