Život bez limitů?

bez limitu, mateřství, ženství, podvědomí, staré programy, dětství

Jaké doposud limity jsme si sobě daly nebo neustále dáváme. Často nás tam tahají emoční vypětí. Zážitky  zkušenosti z dětství se uložily do podvědomí. Ať už Vám jakákoli autorita dospělý člověk řekl, že to NEJDE nebo to NEMŮŽEŠ.

Když se vrátíme do dětských let, víly, jednorožci, , umět zpívat, umět lítat… nic pro nás nemělo limit, dokud nám ho někdo nenastavil. Je to otisk nějaké informace do naší jemné vrstvy těla.

Znáte situace, kdy si vážně nedůvěřujete? Zpívat? No, to ani náhodou neumím. Být bohatá? To se mi nikdy nemůže stát. Být krásná? Moje tělo není takové jaké bych chtěla mít.

Proč?

BUĎTE PRO JEDEN DEN JENOM DÍTĚTEM, KTERÝ MŮŽE V JEHO OČÍCH VŠE.

Limity odevzdejte těm, kteří je na Vás projektovali, protože samy přestali věřit. Vykročme s důvěrou v sama sebe a uvědomme si, že limity si dáváme jen my samy. A když se Vám podobná situace znovu objeví, jen si uvědomte, kde je její prapočátek a nechte ji jít.

  • najít v sobě sílu
  • poslouchat, co chci já, ne moje okolí
  • přestat se limitovat, jít svou autentickou cestou
  • být k sobě pravdivá
  • odbourat limity, jak mám správně vypadat (matka, žena, manželka)
  • odbourat limit se*uálního potěšení pro sebe

Ráda propojuji osobní koučink s prací těla, meditacemi, pozornost dávám důležitým centrům v těle ženy, které aktivují sílu, intuici, ženskost, životadárnou energii. A to vše bez limitů, pokud si je sama nebudeš chtít dát.  

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů