Pravé sesterství a podpora?

sesterství, červený stan, podpora, soulsisters, zrcadlení, střed, duše, zranění, zrada, udávání

Jsme ženy a chceme se navzájem podporovat, vracet se zpátky do komunitních červených stanů, kde se ženy hýčkají, podporují, provádí společné rituály.

Zní to nádherně. I moje srdce mě tímto směrem táhne.

Do jaké míry to cítíme na každodenní bázi, do jaké míry jsme to již integrovaly do sebe? A můžeme se tím i prezentovat na venek? Každá z nás má ten svůj vnitřní hlas, svoje nastavení individuální a tam Vám málokdo dohlédne a je teda čistě jen na Vaší odvaze, co umíte přiznat, přijmout a do jaké míry si ještě na to spíše hrajeme?

Znáte to, když Vy jste zrovna na dně a kamarádka oznámí skvělý životní plán, nápad, který Vás zcela uchvátil.
Učíme se s tím pracovat. Je čistě na Vás, co si v tu chvíli zvolíte. Budu mlčet či těžce se překonávat ji říct, že je to skvělé a zároveň se nám obličej svojí mimikou zcela pokřiví. Nebo se zcela otevřeme a upřímně řekneme, že to teď nedokážeme přát, nejde nám to. Nebo se s radostí zeptáme, jak to zvládla a nechat se upřímně inspirovat.

Je to stále hluboké z minulosti. Udávání žen. Zradit ženu. Být vyhozena z kolektivu.
Tím, že však podporujeme ženské kruhy, setkávání se, dochází k úžasnému léčení. A míříme dobrým směrem.

Pravé sesterství pak nastává, kdy přestaneme v každé ženě vidět své vlastní zrcadlo, odraz samu sebe. Začneme se na sebe koukat jako na jedno velké krásné dílo, umění tady na zemi. Budou z nás spojenci místo konkurence, která ženu v dnešní době ničí. Jsme zvědavé jako malé děti, inspirují nás jiné ženy, dokážeme v nich vidět to krásné kouzlení. A pochopíme konečně, že ta největší výhoda je, že jsme každá jiná a zcela krásná.
Nedávno jsem si udělala reklamu na Instagramu a jsem za to velmi vděčná, jelikož jsem uviděla, jak ženy jsou nádherné tvořitelky a chtěla bych touto formou Vám za to poděkovat.

A vy které chcete tvořivost v sobě ne hledat, ale otevřít, moc ráda Vás zvu ke společné spolupráci v ženském holistickém mentoringu. Více na mých stránkách www.zenskahlubina.cz

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů