Poděkovat si sama sobě za krásný rok

Facebook už na mě opět bliká, že jsem se dlouho neozvala. Pravda však je, že jsem dnes měla velkou chuť napsat pár řádků.  Za prvé je dnes úžasné datum 12.12 a poslední úplněk tohoto roku a chystáme se vstoupit do dalšího.  Poslední dny byly pro mě velice zhuštěné pocity, vzteky, vnitřní bouření a moje děti mi zajistili krásnou léčbu a to tak, že mě ukovali na 1,5 měsíce doma svými pseudonemocemi, aby maminka nemusela nikam chodit, s někým se potkávat a hezky si pořádně doslova „vyžrat“ svoje vzteky až na úroveň naprostého přijetí. Protože jiná cesta tu nebyla. A to je možná i zpráva ode mě k Vám, že když se to bude kolem svátků hustit, nechte to být, třeba to za Vás vesmír vše vyřeší. Opravdu nemusíte nikde být, nemusíte mít všechno perfektní. Zkuste si raději najít chviličku jen pro sebe, ztišení. Jakkoli to jenom provozujete. Líbilo se mi od https://www.instagram.com/marieforleo/?hl=en  která nás inspiruje udělat si za posledních deset let za co jsme na sebe pyšné, vybrat si ty nejdůležitější témata a napsat si detailně proč a jaká lekce pro nás z toho plyne. Za prvé místo předsevzetí  a nucení se do něčeho se pochválíte a uvidíte kus své cesty, jakou lekci Vám tato cesta přinesla a vidíte, kde už z ní nechcete sejít a nesejdete. Které nové dveře se Vám otevřely a můžeme být za ně vděčné, tak jako každý den vychází slunce a večer zapadá. Za život, za lásku, kterou když začnete vidět je kolem nás.

Moje cesta se posunula s porodem svých dvou synů. Kdy mi každá jejich dušička přišla něco vzkázat, něco naučit. Ukázat jiný pohled, nadhled, vhled. Děje se to jen, když si to dovolíte vidět, kdy se Vaše ego dostane na správné místo a začne fungovat, jak má. Pak se můžou dít kouzelné věci.

Během 10 let jsem padla na dno sebedestrukce ve vztahu, ale povstala mnohem silnější a již věděla, co si do svého života volám. Momentální zaměstnání mateřská je pro mě obrovská transformace, takže jsem pro jistotu během ní dala výpověď v práci /businessu, kde jsem působila. Potřebovala jsem přes různé zdravotní varování úplně tuto kapitolu zavřít a novou otevřít. A když se jednou zcela otevřete a věříte, začne to proudit. Podařilo se mi najít v sobě tu sílu a odvahu napsat knížku bez jakýchkoli příkras a masek ..zde. Dovolila jsem se nebát, co na to řeknou ostatní, co na to řekne moje rodina. Věděla jsem, že je třeba ukázat i tu zraněnou ženskou část, o které se moc nemluví a nebo si ji často ani v sobě neuvědomujeme. Dovolila jsem si zažít rituál zavinování kostí  od Janičky Rosy zde. Který ve mě uzavřel spoustu bloků a otevřel nové cesty, i přes to, že u nás v rodině se na to koukáme často jako „ty divné věci“.  Svého staršího syna naslouchám a respektuji a nedávám do školky. I přes to, že je to pro mě občas velký boj, věřím, že k tomu má důvod. Jsem vděčná za lidi kolem sebe, kteří chápou mojí cestu s láskou a pochopením a děkuji za ně.

Milé ženy, přeji Vám krásné a tiché svátky ve svém nitru.

S láskou Pavlína

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů