TÝDEN POROĎ VIZI

 1.3.-8.3. 2023

on-line rozhovory

CÍTÍŠ volání LETOS TAKY TAK SILNĚ?

V CELÉM TVÉM TĚLE, KAŽDÁ BUŇKA, V SRDCI, Z DUŠE?

MÁŠ SVÉ VELKÉ ANO UVNITŘ SEBE?  BUĎ SOUČÁSTÍ ZCELA AUTENTICKÉHO TÝDNE ROZHOVORŮ - JAK PORODIT SVOU UNIKÁTNÍ VIZI, KTERÁ SE STANE TVOŘENÍM Z RADOSTI A PLNOSTI  A TEDY ŽITÍM SEBE SAMA.

„Imaginace, kterou už nespoutávají zákony strachu, tvoří s vizí jednotu. A svůj smysl, plný vášně, nalézá potom v činu “ Clyfford Still

PŘIŠLI JSME SE SPOLEČNÝM POSLÁNÍM:
TVOŘIT NAŠI NEJVYŠŠÍ VIZI ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA

Zvu Tebe, ženo, na nádherný týden nejen inspirace, ale přenosu doslova energie, prožitků, která z rozhovorů na Tebe skočí. Je plná radosti, humoru, autentičnosti, začátků žen bez masek a bez přetvářek, přesně tak, jak tvoříme a žijeme z radosti. Zapomeňme na chvíli, kdo jsme, jakou máme pracovní pozici , zda podnikám  či ne. Sáhni si na srdce...a zeptej se ho

Tvoříš či pracuješ v radosti? Miluješ to, co děláš ? 

Je tvá práce to, co tě naplňuje v každodennosti a ty přinášíš inspiraci ze sebe, jde z tebe, není hledáním ve vnějším světě? Kopírkou druhých? 

Nebo jsi žena, která má naopak business v malíčku a jasné disciplíně a chybí tam naopak šťáva k ráda byla více v tvořivé a kreativní energii, možná více svobody a lehkosti v tom, co děláš ? Videa jsou velmi opravdová a dozvíte se taky nejen o úspěších, ale co už často neslyšíme tak i o začátcích, o pastičkách, o maskách o zcestích, propadech. Povíme si o tzv. flow, tvořivé sexuální energii o velmi těžkých programech a návycích a limitech, které nás často z našich snů a z naší cesty rychle odvedou.  Rozhovory Vám otevřou také odvahu v tom, že někdy si "myslíme", že to co máme rádi musí mít šablony, certifikáty, jasnou definici v povolání a tak nám je nikdo neuvěří. Podíváme se i na největší strachy, které nás neustále odrazují prostě ZAČÍT!

Začni tvořit i Ty... 

TÝDEN POROĎ VIZI

1.3.-8.3. 2023

Přichází období čínského roku zajíce a energie s tím spojená pro tvoření pevných základů nových projektů, vizí, které když se uchopí z volání srdce pro spolutvoření, tak otevírá nové dveře, možnosti, které se v následujícím roku draka naberou na síle a potenciálu. Je to taky rok prohlubování a zviditelnění našich darů.

Je čas naskočit na vlnu rození svých vizí:).

Velké díky všem, kteří mě podpořily a vytvořily si v rácmi jejich tvorby čas na setkání a natočit rozhovor, tak ve tvoření jako fotečky od Jany Berger, se kterou máme rozhovor, tak ilustraci od Kateřiny Bryol (https://www.instagram.com/katvam_asi/) , tak za kamerou mojí milovanou kamarádku Moniku Jirákovou.

1. března  : 11:10h

Lucie Štaudová

Na stejné cestě

1. března  : 18:10h

Lucie Hamrlová

I am Luna

2. března  : 11:10h

Taraka Solei

Akademie průvodkyň

2. března  : 18:10h

Jana Bergerová 

Přijmi se ve své kráse

4. března  : 11:10h

Markéta Van Prchalová

Tajemství života v cyklech

4. března  : 18:10h

Monika Němcová

Mones a Pojítka

5. března  : 11:10h

Ivana Baba Jagua

Henna a Jagua Tattoo

6. března  : 11:10h

Meera Śakti Sādhana

Arsha Yoga

6. března  : 18:10h

Štěpánka Čížková

Ateliér souznění

7. března  : 11:10h

Anael Milena

mise DUŠE

8. března  : 11:10h

Margot Gabrielle

cesta  Multipotencionálky

Lucie Štaudová

NA STEJNÉ CESTĚ

je CESTOVATELKA ŽIVOTEM.

Lucii jsem poznala v rámci AKADEMIE průvodkyň, kde sdílela svoji cestu a taky velkou vášeň, kterou je příroda, jít přírodou a putovat. A tak ze své vášně založila nádherný svůj osobní projekt pro komunitu žen na NA STEJNÉ CESTĚ. A já si zavzpomínala na to, jak jsem před dětmi putovala s baťohem po horách. 

Lucie má nádherného ducha v sobě, přírodní živelnost a tak i rozhovor byl živelný, plný humoru, smíchu se zakončením vykoupání se v Bohnickém jezírku.

A dýchne na Vás pohoda, radost dělat a tvořit to, co nás opravdu baví. Kdy zjistíte, že to může být něco, čím žijeme a přinášíme tak pro druhé hlubší poznání sama sebe . Povíme si o překonání komfortní zóny, což putování může přinést velmi hluboké zkušenosti, které nám v životě pomáhají překonat životní situace. A tady ten prostor by mi nestačil na to popsat, co všechno již prošla a zažila a tak se seznamte naživo přímo s Lucií a na jejich cestách životem:)

A vím, že pro Vás  ženy chystá nádherné cesty, na které se sama osobně tolik těším.

Děkuji za nádherný rozhovor, bylo mi krásně v tvé přítomnosti.

Lucie Hamrlová

https://iamluna.net/

Lucie možná stála úplně první u toho, kdy jsem na její lekci prohlásila, že se něco děje ve vzduchu a přichází nával krásné nové inspirace, něčeho nového. A po lekci jsem ihned cítila, že porod VIZE mám protančit. Společně ve dvou jako sesterství jako jeden celek, který nemůže být celistvý jeden bez druhého.  Lucii najdete se všemi dalšími dary a tvorby zde na stránce : https://iamluna.net/

A pamatuji si, jak jsem se učila sestavu a první mi řekla: "Pavli, představ si, že seš tváří v tvář smrti. Dej všechny emoce tvého života do tance ". 

A to mě dostalo do těla, dovnitř, co chci v životě žít, být živá, v každém momentu a skrze její prostor jsem se konečně mohla uvolnit do všeho, co mohu vyjádřit ze svého nitra, ať se to jeví navenek jak chce. Tanec je pro mě ztělesněním emocí, šťávy, plynutí a zasahuje mnohem dál svým pohybem, má hlubší dosah. V rozhovoru se možná i pobavíte, ale otevřeně se pobavíme o sexuální energii vyjádřenou v tanci, která je často udupaná, pod pokličkou studu nebo že jste prostě moc provokativní! Jenže ta živelnost, divokost v nás ženách je tak nádherná a živá, přes kterou se rodí naše vize. Děkuji za tvůj prostor a  esenci dračice, ženy v síle, kráse a radostiiii:).

Ivana - Baba Jagua

https://www.jagua.cz/.

Ivana mě zavolala přesně ve chvíli, kdy jsem toužila si dát energii projektu "Poroď vizi " do kůže jako symbol jako něco, co je součástí mě a podpoří mě na mé cestě:). Z povídání se staly 3 hodiny o životě tvoření a lásce k tvorbě s hennou a jaguou. U ní jsem se cítila tak uvolněně a bezpečně, že ji mohu plně důvěřovat.

Její tvorbu okem zachytnete na jejích stránkách https://www.jagua.cz/.

V rozhovoru, který bude zcela zážitkový a je zachycen při našem druhém setkání navnímáte tu jemnou linku plné důvěry v to, co dělá. Pronikneme do hloubky, co pro ni její tvorba znamená a co přináší okolí. Já jsem vnímala, že přichází z toho tajemna symbolů nějaká indicie, zpráva .  A je to i zaznamenáno velkým překvapením při natáčení. V kresbě se ukázaly kovalinky  - příchod jara a tak dokonale podtrhly můj záměr - to prostě hlavou nevymyslíte:).  Děkuji Ivi za tvoji tvorbu, za tvé nádherné sdílení, kde jsme opět každá v sobě objevily nové střípky něčeho obohacujícího v tom jednoduchém plynutí.

Jana Berger

https://janaberger.cz/projekty/

Jaký svět se odehrává za foťákem, skrze čočku? Je to focení nebo léčení k podstatě sama sebe, kdy někdy samy neumíme tu krásu v sobě vidět, natož ji v momentech zachytit:).

Někdy máme záměr, který na fotkách si tolik přejeme zachytit, ale ve chvíli puštění a uvolnění se to vše odehrává. Krátky rozhovor byl natočen za pochodu k lomu, kde jsme se spolu fotily a zachycuje krásně to, co Jana prožívá, vidí a vnímá.

 Nejen že můžeme focení vnímat úplně z jiného pohledu, ale pokud si dovolíte si to prožít, otevřou se i dary ve Vás. Tím, že se necháme zachytit v úplně nejintimnější chvíli - když jsme plně uvnitř a to je dar Jany, která drží pole bezpečí se v tomto pocitu uhnízdit a dívat se tak na svět - do foťáku. Je tam klid, mír a vnitřní ticho. Její krásné projekty jako Přijmi se ve své kráse jsou určeny ženám pro hluboké léčení lásky k sobě a ke svému tělu, mluví za nás mnohem něco většího:). A je jich mnohem více, tak je můžete navštívit https://janaberger.cz/projekty/

Taraka Solei

https://www.taraka.cz/ a také na 

https://cestypoznanizivota.cz/

Taraku jsem měla možnost poznat v rámci její nové cesty AKADEMIE průvodkyň a již tímto druhým rozhovorem se společně otevřel krásný prostor pro sdílení tolika uvědomění, které Taraka přináší svými dary. V rozhovoru se dozvíte, jak tato krásná a úspěšná žena začínala a jaká cesta je za celým příběhem její multipotencionální, multidimenzionální tvorby. Její krásné projekty, knihy, karty, meditace najdete na stránkách 

https://www.taraka.cz/ a také na 

https://cestypoznanizivota.cz/

Taraka je pro mě ztělesněním podpory, moudrosti a také hloubky a jednoduchosti, kterou miluji. V rozhovoru to nebude jinak. Dotkly jsme se tématu našich darů a jak je můžeme poznat, uvidět a také jak se nám odrývají.  Zároveň často opomíjené převzetí si plné zodpovědnosti  a opuštění role oběti. Naopak kdy následovat vnitřní svět, který často můžete být pod nánosy bahna a není jiná cesta než pomalu bahýnko odkrývat.A tak Vás zvu na rozhovor jako na cestu ka Všemu sebepoznání.

Mám velikou radost, co vše v rozhovoru přišlo a moc za to děkuji :)))

Monika Němcová

https://www.mones.cz/

https://www.mones.cz/

Moniku jsem poprvé uviděla, když jsem vedla svého prvního syna na první ukázkovou lekci Montessori. Velmi usměvavá a velmi přátelská žena přistoupila a nalil se do mě jakýsi klid. Když jsem byla přítomná u lekce, uchvátilo mě s jakou dynamikou, radostí a vášní pracuje s dětmi jako by to dělala snad celý život. Monika má za sebou letitou praxi a zkušenosti s dětmi, ale zároveň s konstelacemi a tedy i podporou na cestě rodičovství. Její projekt MONES můžete najít ZDE. www.mones.cz

V rámci rozhovoru se krásně ladíme na to, kdy si uvědomila, že to již není práce, ale něco mnohem hlubšího, co podporuje rodiče. Bavíme se i o darech, které někdy nevědomky v sobě můžeme mít a dějí se v našem bezprostředním okolí a je úžasné, když na ně přijdeme a můžeme se do nich plně uvolnit. Tak se nechte překvapit jaký krásný dar přináší MONIKA.

Děkuji za to a pro maminky moooc doporučuji.

Markéta Van Prchalová

https://marketaprchalova.cz/

https://cs-cz.facebook.com/marketaprchalova.cz/

Markétu znám již pár let a je mi neustále ctí pozorovat její tvorbu, její další kroky, ale zároveň samotný život. Ať už jsem byla u Markéty na kruhu "Božské ženství " nebo na osobním pozvání na předporodní rituálu druhého syna, který nás na rozhovoru doprovázel:), vždy jsem ucítila nejdříve to žití, autenticitu a až následné sdílení, podělení se s okolím. Proto každý zážitek byl pro mě velkou autenticitou a v tom je mi vedle Markéty moc dobře a né jen za kamerou:). 

Markét je pro mě rovněž žena tolika darů, ať už přes tvoření maleb, karet, programů pro ženy, krásných rituálů , tak ji vždy obdivuji tajně za nádherné detaily dekorace doma a je tam naprosto její otisk novodobé šamanky a jemného ženství. V rozhovoru jsem se tématem dostaly, co ve společnosti znamená chyba, dělat chyby, co může být velmi obtížné v začátcích, když si tolik přejeme také tvořit ze sebe. Vše je pak krásně doplněno zkušenostmi, které Markéta má v rámci Theta Healingu a práce s podvědomím, programy a její velkou citlivostí se na Vás naladit do hloubky. 

https://marketaprchalova.cz/

https://cs-cz.facebook.com/marketaprchalova.cz/

Meera Śakti Sādhana

https://arshayoga.org/

Od základního učitelského výcviku uplynula už řádka let a s těmi roky se proměnil i můj způsob výuky i osobní praxe. Od přesného, dalo by se říci částečně rigidního vykonávaní pozic, se moje praxe a tím i výuka přesunula spíše do pocitu flow, měkkosti, tekutosti a energetiky, zároveň však při zachování pevné formy a hranic. Šnečím tempem jsem došla k závěru, který však vůbec nemusí být konečný, že život se skládá z protikladů, které se neustále proměňují. Nic není konečné, ale znovu začínající. A je to pouze o tom, najít si v tom tu svoji rovnováhu.

Její tvorbu okem i srdcem zachytnete na jejích stránkách  https://arshayoga.org/

K Meere jsem začala chodit na sobotní ranní lekce a  přesně mi sedly na mou ženskou duši, esenci, pohlazení. V rozhovoru se  dostáváme jak nacházet cestu zpátky k jednoduchosti, protože informace a zahlcenost jsou to, co nás vyčerpává, naše zdroje, energii, pozornost. Povíme si o ženském principu, ale zároveň dispciplíně, která je nám oporou. Co je naše svobodná volba a jak na ni  můžeme změnit pohled nebo jak je nám podsouvána. Jak jste na tom vy ženy, cítíte spíše si zjednodušit život nebo máte raději věci komplikované, dokonalé, sofistikované?

Štěpánka Čížková

http://www.souzneni.eu/

Se Štěpánkou nás spojila hudba, kterou jsem si přála pro své děti ukázat v jiném podání a taky mít možnost si vyzkoušet od šamanských bubnů, píšťál, křišťálových mís a asi dalších několik druhů léčivých nástrojů. Je to žena, která má velký přesah citlivosti k hudbě a která ji přišla sdílet jiným způsobem, skrze srdce, skrze její úžasnou vášeň a radost. Když je s ní, je ponořena ve svých hudbách sfér a je to krásný prožitek.

V rozhovoru se dozvíte nejen o jejím příběhu, začátcích, ale i také velké pauze na mateřství, kterou přijala jako velké učení a součást svého poslání. Dozvíte se o hudbě možná úplně jiným způsobem než jsem doposud znala ( a to nezmiňuji dril černých notiček na školách, které jsem sama absolvovala a tato cesta mě odradila). Štěpánka rodí vizi školy pro dospělé, která stojí na jiných pilířích, než jsme zvyklé. Rozpouští staré otisky v nás a my šťavnaté jsme tu v plné síle a radosti pro sebe i naše děti. Aneb Souznění nás promění.

Sledovat její tvorbu můžete na 

http://www.souzneni.eu/

Margot Gabrielle

https://margot-gabrielle.cz/

Je žena mnoha tváří a talentů – multipotenciálka, která se zamilovala do života na Zemi. Miluje psaní, malování, tanec a hudbu. Ale také hlubinná práci s lidskou psýché a s řečí těla. Je všestrannou umělkyní i průvodkyní, která miluje průzkum po krajině lidské duše. Díky schopnosti čtení z Akáši (informační energetické pole) a jeho aktivační energii dokáže ,,vyhmátnout“ to potřebné a pracovat se záznamy duše efektivně a jednoduše, bez zbytečného hloubání ve své minulosti.

V rozhovoru se právě dotýkáme téma multipotencionality, jak ji poznat, jak se v ní vyznat,aby nám spíše neuškodila. Jak ji zdravě uchopit, uzemnit a tedy projevit v realitě uchopitelným způsobem. Jak se překlenout přes to, když se cítíme tolik zahlcené inspirací a neumíme si vybrat nebo jak vůbec začít. Na závěr bude i krátká ukázka z malování duše, já teda konkrétně své vize:))).

https://margot-gabrielle.cz/

Anael Milena

www.anael.cz

Anael, jen když se podíváte do jejích očí jsou velmi hluboké a krásně tyrkysové. Tak mě i přitáhl Larimar, kterým je strážkyně v Dominikánské republice. Naše cesty se však spojily vícekrát a pokaždé to byla dávka radosti, živosti  a tak mě i zajímalo, jaký je její příběh. Anael je šamankou, léčitelkou, kdy nahlíží do duší a pomáhá nahlížet a dát Vám celistvější náhled na Vaši aktuální životní situaci.  

V rozhovoru se právě dotkneme, jak můžeme vnímat co je mise duše, jak to rozpoznat a jak ji následovat a jaké překážky se mohou objevit. Také to, co znamená, že některé věci nepřeskočíme a nemáme pod kontrolou, tak i na druhé straně, co je naše volba a plná zodpovědnost. Co si pod misí můžeme představit, jak může vypadat rozpomínání se a na závěr dostaneme lázeň křišťálovou mísou:).

POROĎ SVOJI VIZI - MISI - POSLÁNÍ

poroď a žij svoji vizi v souladu se svojí duší

spolupráce 9 měsíců

od 1. dubna 2023 - prosince 2023

Pavlína Jindrová

 Baví mě ženy na této cestě podporovat a zároveň přinášet do jejich každodennosti kus velké radosti, životní šťávy a touhy jít si za svým snem.

 

 Během 10 let praxe v korporátu v mužském businessu průmyslových nemovitostí, jednání s TOP majitely firem jako je MALL cz, ALZA, DHL a jiné přední logistické společnosti mě naučily mnohým zkušenostem. Bavilo mě vždy jednání s klienty a  podporovat je, zároveň jsem však měla na starosti zvyšovat výnosnost části portfolia, tedy i strategie a vlastní nápady,jak na to. S příchodem svých dětí jsem však zjistila, že moje ženská část byla potlačena a tedy jsem neznala být ve své síle, ve své energii, ve svém flow. Byla jsem neustále ve srovnávání s muži, což se na mi na mateřské úplně rozpadlo, vyhořela jsem. Byla jsem doslova nucena zpomalit, zjemnit, učit sebe opečovávat , tak i svoje děti. Ve chvíli, kdy jsem se nořila do ženství a také práce se sexuální energií, otevřela se mi velká láska k tvořivosti, kreativitě, ale hlavně radostí z ní. Přestala jsem být tolik vyčerpaná a postupně jsem vnímala svoji intuici mnohem a mnohem hlouběji a to mě přivedlo založit ženskou hlubinu.Tolikrát jsem chtěla založit women business club, ale stále jsem netušila s čím a jak. Během mateřské jsem se vzdala všech výhod a dobrovolně ukočila mateřskou a tedy uzavřela tuto oblast realizace. Následně jsme s kamarádkou založily projekt www.akademiematerstvi.cz, který jsem zcela milovala  a věděla, že bude velmi úspěšný a naučila jsem se na něm mnohé i propady, zkušenosti, které mi přinesly mnohem více a já ucítila přesně to, co mě baví- podporovat ženy v jejich kreativitě, tvoření, rodit projekty, které však vychází z Vašeho nitra, naslouchání duše a díky zkušenostem v mužském businessu předám i nástroje a taky jakousi disciplínu tyto projekty zhmotnit do podoby, která je originální, unikátním dílem a má mnohem hlubší smysl a tak i podporu ostatních , celku a tak i hojnosti do života. Přeji všem ženám, které tak cítí začít svůj vlastní projket, přeji odvahu, lásku k sobě a jemnost a také hloubku se podívat do sebe, protože tam to vše na Vás čeká:)

Pokud bys ráda přispěla na  záznam, je možné si ho zakoupit  ve 3 variantách.

1. dle tvé libovolné částky a dostaneš záznam rozhovorů
2. 500 CZK  : dostaneš záznam + dárkový poukaz na celý rok na jakékoliv služby, dostaneš kód do emailu 
3. 1100 czk : dostaneš záznam +sleva na yoni kurz 38% 

 

na účet: 2602125192 / 2010 a !!!do poznámky uveď svůj email a pošlu všechny kódy, přihlašovací údaje:)