Yoni vajíčko Libido Suchost v pochvě Ženství Mateřství Polycystické vaječníky Děloha Vaječníky Yoni Rakovina děložního čípku Sex po porodu Orgasmus u žen Antikoncepce u žen Endometrióza Bolestivá menstruace Oplodnění Sexualita Vztahy Sexuální zdraví

26. července 16:30-19:30 

zvu Vás na workshop

SEXUALITA A REGENERACE PO PORODU, POTRATU A  V DOBĚ V MATEŘSTVÍ

zvu Vás ženy na setkání nad velmi citlivým tématem  to sexuality po porodu i v mateřství, kdy můžeme být vnitřně zhroucené, nevyživené, unavené, emocionálně i hormonálně v neustálých mega vlnách.

 26. července 16:30-19:30h

SETKÁNÍ ON-LINE SPOLEČNĚ V KRUHU

SEXUALITA PO PORODU, POTRATU A REGENERACE

Ráda bych Vás pozvala na společné velmi intimní a hluboké setkání. Vnímám, že to může být téma, o kterém se málo mluví, sdílí či je málo pochopeno ze všech stran ( a je to třeba jen z nevědomosti).  Pokud ses ženo vydala tak jako já cestou být maminka, tvé tělo nejen fyzické, emoční, ale i energetické prošlo velkou proměnou. Naše tělo , naše vajíčko, naše největší plodivá energie vytvořila život a tím si vzala z našeho těla mnoho energie. A jedná se právě i o případy, kdy došlo k početí a následnému potratu. 

 

Porodem či potratem se měnímě, naše tělo, duše, vnitřní nastavení a tak i naše Lůno ( pánevní oblast - ze sanskrtu yóni). Vše změnilo ať už fyzický tvar, tak určitě vždy eneregetický otisk a to porodem nebo i potratem. Vše se do nás vpisuje, jako příběh na papír. Tak jako naše lůno má své vědomí, vnímá všechny tyto přerody a tak je důležité je náležité vědomě prožít, zastavit se a uctít je. S tím často přichází obrovská témata spojená se zdravou sexualitou a našeho propojení a možná začnu vůbec vztahu sama k sobě, protože tam to vše začíná. 

 

Po porodu či potratu je šestinedělí a následné začlenenění se znovu jako žena do " normálního " života. A je opravdu normální? Nebo se v nás uvnitř něco velkého událo změnilo. Roli hraje i načasování a kdy je to správné začlenění se zpátky do " normálu" nebo jak kolem sebe slyšíme. Je to velmi citlivé období, kdy se v nás něco natrvalo změnilo. A často to v nás otevírá velká témata, která ovlivňují naši sexualitu, vztah k sobě, vztah k tělu. Těch témat se nám může vynořit z hlubin spousta a nemusí být jednoduché, ale i někdy až vyčerpávající, nepochopené, neuslyšené, nevyléčené.

Setkávám se i s ženami, které zcela opustilo libido a chuť se milovat , zažívají krizi v sexuálním propojení , pochopení a komunikaci s partnerem, někdy až doslova se ocitáme v pocitu, že potřebujeme něco mnohem více, ale neumíme to uchopit. Mám i sama vlastní zkušenost, kdy se s přerodem na maminku stala ze mě i Matka nejen pro děti, ale i pro manžela. Povinnosti a péče kolem dětí úplně vytěsnily život potěšení, ba naopak jsem si říkala, že jsou teď důležitější než zažívat rozkoš, potěšení, propojení....ALE TO JSEM SE PĚKNĚ MÝLILA. 

A  tak Vás srdečně zvu na cestu vlastní regenerace, vnitřního léčení, prozkoumávní, nahmatání si svých hranic, své síly a laskavosti k sobě.

NÁPLŇ WORKSHOPU

  • přerod lůna po porodu a potratu - je náš vnitřní prostor v harmonii s vnějším v rámci sexuality a znovu se zapojení do sexuálního života?
  • otevřeme téma velmi citlivé, co jsou naše posvátné hranice - oblasti srdce i lůna
  • jakou roli hraje partner a nebo jak jemně komunikovat Vaše potřeby - emocionální podpora
  • ukážeme si praktické cvičení, jak můžeme zpátky nabít vitalitu do našeho těla a sexuálních orgánů ( a to ne jenom pro sexuální styk, ale jako výživu a vitalitu a energii po nás samotných) - protože porodem, potratem, kojením z nás energie odchází a když ji nedoplňujeme, stává se často vyhoření, frustrace, agresivita, emoční nevyrovnanost.
  • jak můžeme regenerovat vnější i vnitřní svaly, tkáně a zcitlivovat, zcelistvovat v pánevní oblasti - tedy zcitlivovat naši intuici a navigaci v životě
  • budeme vnímat své hranice a kde třeba si neuvědomujeme, že jdeme z jiných pohnutků za své hranice ( strach, nevědomí, tlak, jistota, bolest, oddělení od těla).
  • praxe s yoni vajíčky - tradiční cesta JADE EGG 

KDY?

Workshop proběhne 26. července od 16:30-19:30 na uzavřeném ZOOM vysílání. Záznam bude jen v akutním případě na vyžádání, jelikož je důležité zde vnímat posvátný prostor všech přítomných.

CENA 

480 CZK 

po zaplacení ti přijde na email ZOOM link a další instrukce

těším se na Tebe

Workshop 26. července

16:30 -19:30

480 CZK

po zaplacení ti přijde ZOOM link na 

 DŮLEŽITÉ!!! zakoupením kurzu zároveň potvrzuješ, že jsi dosáhla věku 18 let. 

Dartea Yonalis

PAVLÍNA JINDROVÁ

Jmenuji se Pavlína Jindrová a před 6 lety mě moje cesta vedla k založení projektu Ženská hlubina. Během mateřské po dvou porodech jsem vnitřně vyhořela a to jak na straně kariéry, která pro mě přestala dávat smysl, tak i na straně mateřství, které pro mě bylo velkým zásahem a změnou v dosavadním životě. Porody byly pro mě velmi transformativní a tehdy jsem si začala uvědomovat nakolik my ženy jsme odpojené od cítění svého těla a tedy od našeho daru intuice. Zároveň jsem si prošla toxickými vztahy právě skrze sexualitu a sebeúctu, až jsem byla nucena jít na operaci rakoviny děložního čípku.

Sepsala jsem svůj příběh do velmi krátké e-knihy Ženská hlubina, kde popisuji staré rány patriarchátu a zapomnění naší ženské esence a síly.  Vyhoření mě opět navedlo se spojit se svým centrem síly , kreativity a sexuality – se spodním centrem, pánevní mísou, sexuálními orgány skrze cviky, dechové techniky, ale také praxi s yoni vajíčky či metodou de-armouringu s hůlkou nebo vaginálního mapování. Od té doby jsem se naučila pečovat pravidelně o své Lůno ( pánevní oblast), očišťovat a zároveň do hloubky poznávat anatomii našeho Lůna, nervových spojení a tvorbu nových nervových map. Zároveň jaký má vliv zdravé Lůno na naši dennodenní pohodu a cítit se v jakémkoli ženském těle radostně, šťavnatě a zažívat v těle potěšení.

Během mé cesty jsem působila jako lektorka Pilates ( Renata Sabongui), prošla certifikací na práci s pánevním dnem ( Renata Sahani), strážkyně moudrosti Lůna ( Rebecca Ann Wilson), ale také jsem zažila a moc ráda využívám metodu Theta Healingu od Vianna Stibal , která pracuje krásně s podvědomou myslí a s traumaty. Jelikož již vím, že nelze jen pracovat s myslí, ale je důležité to propojit práci s tělem, tak neustále prohlubuji praxi s yoni vajíčky, taoistickou praxí a také metodu de-armouringu. Vše mi do života přineslo spousta benefitů pro zdraví, regeneraci těla  a zároveň svěžest, vitalitu a mladistvost.

Mou vášní je si rozpomínat skrze tělo na sebeúctu, to, že každá buňka v těle má orgasmický potenciál. Vždy, když se rozpovídám o sexualitě a potěšení a sexuální energii, cítím, že to dobře znám z jiných inkarnací, jako bych to už dávno znala, . Miluji probouzet v ženách šťávu a jedinečnou cestu  a vztah k sexualitě, tak aby byla vyživující. Cítit spodní centrum, lůno, pánevní mísu natolik, že se stává centrem naší intuice, navigace a životní síly, kterou umíme v životě kultivovat pro sebe a pak i pro okolí.  Pokud známe a cítíme vnitřní sílu, pak skrze ní můžeme rodit děti a své vlastní projekty, sny, vize.

Mezi esence kvality, které vnímám na své cestě je hloubka ve všech směrech, opravdovost - pravda k sobě, kreativita, divokost, svoboda a sebeúcta nebo -li vědomí - sebe.

Celý příběh jsem sepsala jako inspirace a možná takové prozření do své první knihy Ženská hlubina.

Ráda bych oslovila nejen mámy na mateřské, ale zároveň i ženy z businessu. Jedna  z mých velkých etap se odehrála na poli průmyslových nemovitostí. Od realitního agenta až po leasing manažerku v TOP americké developerské špičce. Pochopila jsem, že proces růstu ženy je jiný než mužský. Pravidla byly jasně dané, soupeření, boj o moc, o pozici, srovnávání se s muži. Poraněná sexualita a ženství.

 Baví mě ženy na této cestě podporovat a zároveň přinášet do jejich každodennosti kus velké radosti, životní šťávy a touhy jít si za svým snem.