Ženské lůno, sexuální energie, Yoni vajíčko ,moudrost lůna, Yoni krystaly, Libido, Theta Healing, Suchost v pochvě, Ženství, Mateřství, Polycystické vaječníky, Děloha, Vaječníky, Yoni, Yoni jóga, jóga, Rakovina děložního čípku, Sex po porodu, Orgasmus Antikoncepce u žen, Endometrióza, Bolestivá menstruace, Oplodnění, Sexualita, erotika, Vztahy, Sexuální zdraví, Porod, šestinedělí, hormony, prsa, rakovina prsou

5 důvodů proč pečovat o prsa

nejdříve než na tebe vychrlím všechny plusy, proč si masírovat a dotýkat se svých prsou, odpověz si na otázku:

 

Co mě naopak v tuto chvíli nebo již delší dobu odpojuje od svých prsou? Proč mě to neláká se jich přirozeně dotýkat? A co tě přimělo dojít až sem?

5 DŮVODŮ

 

  • Základem je pročišťování zatuhlých emocí, které se mohou v prsou ukládat, samozřejmě ani prsa natlačená v podprsence nejsou ideální, jelikož energie nemá jak proudit ( krev, cirkulace). Je to úžasná prevence před rakovinou prsou a jiných potížích
  • Stimulujeme tím mnohé erotogenní zóny, kde je doslova i propojení s pohlavími orgány a tak nám pomáhají se uvolnit z tenze, a prožívat tak hlubší rozkoš
  • Nejen, že dochází k rozkoši, ale v těle stimulujete důležité orgány a žlázy, které jsou zodpovědné za hormonální harmonii, rovnováhu v těle
  • Otevíráte hrudník, tedy Váš plusový bod, bod přijímání jako žena ( který často bývá potlačen). Tím, že se energie uvolňuje a vy kultivujete energii v oblasti srdce, přirozeně to jde z Vašeho pole cítit ( tím nemám na mysli " rozdat se").
  • Je to léčivá cesta, jak znovu navázat hlubší vztah s prsy, pokud nejste s nimi spokejená se vzhledem a necítíte, že byste chtěla podstoupit operace či plastiku. Pravidelnou masáží nejen změkčíte kůži, zjemíte, omladíte, ale zároveň prsa zpevníte.

7 PRAKTICKÝCH VIDEÍ V MINI KURZU

 V mini kurzu tě provedu 7 různými praxemi, jak o prsa pečovat. Videa jsou přibližně od 5-15 minut, takže se dají zvládnout každé ráno, tak jak i moc doporučuji začít:).

Srdečně tě zvu, nejen pro tvé zdraví, ale i dokonalou symfonii rozkoše, které žena může zažívat. Jakile se staneš mistrině svých prsou, věř, že už je to malý krůček k tomu, aby jsi své mistrovství přenesla do partnerství a užívala si i rozkoš s partnerem. Moje zkušenost byla, že do té doby moje prsa byly prostě nástrojem vizuálním. Dnes jsou již i pro mého partnera nástrojem, jak mě otevírat a společně si užít mnohem hlubší spojení.

V kurzu se dozvíš, kdy masáže nedělat a kdy je to naprosto bezpečné. 

Zakoupením mini kurzu dostaneš přístupové údaje do členské sekce na email, kde najdeš všechna videa již k dispozici:).

prsa jsou bránou 

do rozkoše a ženského zdraví

DŮLEŽITÉ KONTRAINDIKACE :

Je ti více jak 18 let. Nutné potvrdit u koupi kurzu.
epilepsie, schizofrenie, bipolární porucha, úzkostná porucha (panické ataky), akutní zranění pohybového aparátu, zánětlivá onemocnění, těhotenství , šestinedělí. Nedoporučuji ani ženám, které mají zavedená tělíska ( někdo to doporučuje, ale konzultovala bych to s lékařem). Není vhodné když máte jakoukoliv vážnou nemoc. ( Rakovina, myomy, polypy). Pokud byste rády konzultovaly Váš individuální stav, prosím neváhejte mě kontaktovat na pavlina@zenskahlubina.cz.

Dartea Yonalis

PAVLÍNA JINDROVÁ

Jmenuji se Pavlína Jindrová a před 6 lety mě moje cesta vedla k založení projektu Ženská hlubina. Během mateřské po dvou porodech jsem vnitřně vyhořela a to jak na straně kariéry, která pro mě přestala dávat smysl, tak i na straně mateřství, které pro mě bylo velkým zásahem a změnou v dosavadním životě. Porody byly pro mě velmi transformativní a tehdy jsem si začala uvědomovat nakolik my ženy jsme odpojené od cítění svého těla a tedy od našeho daru intuice. Zároveň jsem si prošla toxickými vztahy právě skrze sexualitu a sebeúctu, až jsem byla nucena jít na operaci rakoviny děložního čípku.

Sepsala jsem svůj příběh do velmi krátké e-knihy Ženská hlubina, kde popisuji staré rány patriarchátu a zapomnění naší ženské esence a síly.  Vyhoření mě opět navedlo se spojit se svým centrem síly , kreativity a sexuality – se spodním centrem, pánevní mísou, sexuálními orgány skrze cviky, dechové techniky, ale také praxi s yoni vajíčky či metodou de-armouringu s hůlkou nebo vaginálního mapování. Od té doby jsem se naučila pečovat pravidelně o své Lůno ( pánevní oblast), očišťovat a zároveň do hloubky poznávat anatomii našeho Lůna, nervových spojení a tvorbu nových nervových map. Zároveň jaký má vliv zdravé Lůno na naši dennodenní pohodu a cítit se v jakémkoli ženském těle radostně, šťavnatě a zažívat v těle potěšení.

Během mé cesty jsem působila jako lektorka Pilates ( Renata Sabongui), prošla certifikací na práci s pánevním dnem ( Renata Sahani), strážkyně moudrosti Lůna ( Rebecca Ann Wilson), ale také jsem zažila a moc ráda využívám metodu Theta Healingu od Vianna Stibal , která pracuje krásně s podvědomou myslí a s traumaty. Jelikož již vím, že nelze jen pracovat s myslí, ale je důležité to propojit práci s tělem, tak neustále prohlubuji praxi s yoni vajíčky, taoistickou praxí a také metodu de-armouringu. Vše mi do života přineslo spousta benefitů pro zdraví, regeneraci těla  a zároveň svěžest, vitalitu a mladistvost.

Mou vášní je si rozpomínat skrze tělo na sebeúctu, to, že každá buňka v těle má orgasmický potenciál. Vždy, když se rozpovídám o sexualitě a potěšení a sexuální energii, cítím, že to dobře znám z jiných inkarnací, jako bych to už dávno znala, . Miluji probouzet v ženách šťávu a jedinečnou cestu  a vztah k sexualitě, tak aby byla vyživující. Cítit spodní centrum, lůno, pánevní mísu natolik, že se stává centrem naší intuice, navigace a životní síly, kterou umíme v životě kultivovat pro sebe a pak i pro okolí.  Pokud známe a cítíme vnitřní sílu, pak skrze ní můžeme rodit děti a své vlastní projekty, sny, vize.

Mezi esence kvality, které vnímám na své cestě je hloubka ve všech směrech, opravdovost - pravda k sobě, kreativita, divokost, svoboda a sebeúcta nebo -li vědomí - sebe.

Celý příběh jsem sepsala jako inspirace a možná takové prozření do své první knihy Ženská hlubina.

Ráda bych oslovila nejen mámy na mateřské, ale zároveň i ženy z businessu. Jedna  z mých velkých etap se odehrála na poli průmyslových nemovitostí. Od realitního agenta až po leasing manažerku v TOP americké developerské špičce. Pochopila jsem, že proces růstu ženy je jiný než mužský. Pravidla byly jasně dané, soupeření, boj o moc, o pozici, srovnávání se s muži. Poraněná sexualita a ženství.

 Baví mě ženy na této cestě podporovat a zároveň přinášet do jejich každodennosti kus velké radosti, životní šťávy a touhy jít si za svým snem.