Holistik mama

Projekt s láskou vytvořený pro ženy a maminky, které se chtějí společně podporovat na své cestě a nechat růst své děti v milující bytosti. Tímto Vás zvu do uzavřené facebookové skupiny, kde společně sdílíme v zájemném respektu a ohledu, kdo v jaké fázi na své cestě je. Zároveň bude plná inspirativních videí,společných výletů do přírody, webinářů maminek, žen na témata- čti dál.

Holistický přístup (z řeckého holos, celek) je pro mě vnitřně blízký, jelikož se zaměřuje na jakoukoli problematiku jako celek a ne na jeho části. A s tímto přístupem chci žít. Každý máme nějaké své části světlé a některé stinné. Důležité je přijmout všechny jako celek a umět s nimi najít RADOST ZE ŽIVOTA

 • Hojnost
  láska, k dětem, ženským kruhům, komunitám a Matičce Zemi
 • Opečovávat se
  sebeláska, vnitřní krása, ja pečovat o své fyzické tělo
 • Lůno ženy
  posvátné místo pro naši tvořivost, místo našich hlubokých emocí, jak je uvolnit, posílit, péče, yoni vajíčko
 • Intuice
  posílení ženské síly, následovat vnitřní hlas, naučit se sním znovu spojit
 • Spiritualita
  napojení na svůj dech, životadárnou energii, Matku Zemi a to, co nás tady všechny přesahuje
 • Tělo
  péče nejen o fyzické, ale zároveň o jemně hmotné tělo je projevem naší vitality
 • Integrace
  práce na odbourání starých vzorců výchovy a společnosti, tvorba nové reality
 • Kreativita
  každá žena je originál a každá máme jedinečné dary, potenciály a možnosti je kreativně rozvinout, rozšířit do světa

A je tato skupina pro mě?

Poslouchám vnitřní hlas, ale vliv okolí je velký

Tato skupina je pro tebe jako velká podpora pro sdílení, vidět podobné příběhy, ujistit se, že ANO, můj vnitřní hlas, intuice je na svém místě. Poslouchej ji! podporu

Děti vnímám jako své učitele, průvodce, ale...

Ale někdy i nám může dojít energie a potřebujeme ji někde dobít. Dozvíš se tipy, triky, techniky jak energie funguje a jak si ji zpátky nabít. Tyto pocity je někdy lepší ventilovat někam, kde máme pochopení, než ji nechat ležet mezi 4 stěnami.

Přestaly jste tančit, zpívat, spontánně žít?

Zapomněly jste, že ve Vás pulzuje život a i když jsme oblékly na sebe další roli neznamená, že ta naše vnitřní divoška se vrátila zpátky do jeskyně. Naopak. Děti spontánnost maminek milují.

Jste stále jen u TEORIE?

Vím, cítím, jak bych naše děti chtěla vychovávat. Ale jsem stále u teorie a nedokážu to žít. Moje emoční tlačítka se vždycky spouští a jsou silnější než moje touha, jak bych si to přála, aby to bylo? Vše je cesta, ale i touha a láska dokáže veliké věci. Budeme se společně inspirovat.

Zářivé oči dětí napořád

Zářivé oči nebo jejich přirozený spirit, se kterým se tady každý rodíme, ale po určité době, po zajetí do kolejí systému se ztrácí? Co chcete, aby z Vašich dětí bylo? Já mám přání jediné, aby bylo ŠŤASTNÉ

Žena-matka-milenka-divoška

Vidím to jako jeden z nejdůležitějších bohů. My ženy bychom měly vedle svých dětí kvést a to lůze jen tehdy, kdy si TO MY SAMY DOVOLÍME.

Začni KVÉST

Jako máma dvou synů jsem pochopila, že pokud chci dát dětem svobodu, musím ji dát nejdříve sobě. A abych mohla z té krabice opravdu vylézt, musela jsem si nejdříve dovolit SAMA KVÉST vedle svých synů. Uvědomila jsem si, že moje štěstí, moje vlastní radost, harmonie má veliký vliv na mé nejbližší okolí. A chtěla bych, aby to tak každá z nás cítila, žila do poslední buňky v těle. 

 A co tě může stále držet dole ve tvém rozletu? Podívej se na video.