1 denní setkání

PROBOUZENÍ VĚDOMÉ SÍLY NAŠEHO LŮNA A POTENCIÁL SEXUALNÍ ENERGIE V NÁS

 

 

 

 

vem si svou sílu zpět : 18. května v přírodě v BRDECH

1 denní setkání  - 18. května - 9:30 - 17:30 - BRDY - Osov

PROBOUZENÍ VĚDOMÉ SÍLY NAŠEHO LŮNA A DIVOKÉ POSVÁTNÉ SEXUALITY V NÁS

Max pro 10 žen

Tato cesta je velkou pozvánkou do poznání tvého spodního centra (ne jenom), kde se nachází síla, ale zároveň velká část uložených nahromaděných emocí, toxínů, které pak vytváří v našem životě nesoulad, neharmonii nebo život, který pro nás není radostný, závislý, podmíněný někým či něčím. Jemným probouzením lůna, spodního centra můžeme společně zahanbené, zapřené, zamlčené, roztříštěné části tebe přivézt domů, do tvého těla. Jemné probouzení je to proto, že vrstev nánosů máme povícero a touto cestou můžeme v lehkosti poodhalit místa, která prostě už nám neslouží, nevyživují náš tělesný systém, nepřináší radost a nebo se cítíme jaksi ztraceně. Po uvolnění těchto částí pak přichází expanze - tedy rozšíření kapacity svého těla jak po psychické, fyzické, emoční stránce. Když něco uvolníš, může přijít nové. Nové manifestace do tvého života. Více životní energie, více cítění naší ženské sexuální energie, kterou se naučíme směrovat pro naše přání či léčení.  

Probouzení přináší sebereflexi a uvědomění si sebe sama v životě v přítomnosti, přináší pozvolné, ale trvalé svobodnější dýchání, bytí a nadhled. Již věda dávno ví, že už při svém vlastním početí vznikají otisky, zápisy v našem nejen energetickém, ale následně i fyzickém těle. Máme v těle, v naší DNA záznamy našich předků, předkyň.  Tyto záznamy a pocity a emoce jsou uloženy v nejjemnějších částích těla jako jsou buňky, tkáně, fascie, svaly, okolí kloubů, atd... Cesta tedy slouží k podpoře vnímat, cítit naše tělo mnohem hlouběji. Vnímat lepší propojení se s ním a hlavně Lůnem, kde je náš ženský kompas, bdělá mysl, ale hlavně velká kreativita, síla tvořit. Když jsme v toku tvoření ze sebe, jsme v toku božského ženství, napojení na svoji vyšší frekvenci. Dochází pak k pomalému chápání, jak můžeme tvořit realitu zevnitř ven, než opačně z vnějších podnětů či vlivů. Je to postupné ohmatávání si, co je to pro tebe důvěra v život, stabilita, jistota, pocity bezpečí, kde linearita se rozpadá a budeš se ladit na více TADY a TEĎ. 

co si odneseš  zažiješ

 

Setkání v srdci BRDSKÝCH LESŮ. 

 • Budeme postupně během dne otevírat 3 vrstvy a to fyzickou rovinu pánve, emoční a energetickou.
 • Fyzická : povíme si o anatomii pánve, nebudu Vás zatěžovat hodně teorií, ale spojíme to s cvičením, ukážu Vásm uvolňovacá cviky, všechny místa, kde se může obejvovat tenze, ukážu Vám jak to ovlivňuje pak celý náš posturní systém. Budete znát jednoduché cviky, které si můžete praktikovat doma
 • Emoční rovina - Pánev je jako houba a tak nasaje opravdu všechno, okolí kde žijeme, pracujeme a samozřejmě skrze nejintimnější spojení - někdo je citlivější a je si toho vědom, někdo citlivost teprve získává a tak si ukážeme, v jaké formě můžeme vnímat emoce uložené v pánvi, kde se ukládají a jak s nimi pracovat - to je velice zásadní rovnina, hlavně teda u žen od 35 let věku, kdy vcházíme do perinomenopauzy a horonální systém se nám mění, spodní centrum je pak často ochlazené, zamrzlé a můžeme na sobě pociťovat méně síly, více strachů, nesebejistoty. Naopak my tam potřebujeme neustále kotlík zahřívat, aby z nás vitalita a sebevědomí doslova stříkalo!
 • Energetická  - některé ženy mohou energii velmi vnímat silně a některé vůbec, není to o porovnávání a není nic lepší než druhé. Důležité je, jak žena umí s energií pracovat a jak ji umí kultivovat. Zde se podíváme právě na ženskou sexualitu, která s tím velice souvisí. Protože, pokud nemáme doslova očištěný stud, vztah k tělu, ke své sexualitě - energie pak lze velice těžko cítit. Životní energie pak je spíše plýtvána než kultivovaná.
 • Zde se podíváme i na strach, neseběvědomí, které často vychází z této oblasti, má své vrstvy v životě, které je dobré pro uvolnění a osvobozování uvolňovat
 • Z dalších praktických informací se dozvíte, jak o Lůno, pánev pečovat , jak na nesexuální vaginální mapování, jak se tvoří uvniitř vagíny různá emoční zapouzdření a jak je uvolnit.
 • Bude to jemná praxe o zcitlivování sebe, sexuálních orgánů, tkání, uvědomování si celé pánevní oblasti, možná budete samy překvapené kolik necitlivých a bolestivých míst se v pánvi nachází. Je to ideální i v případě, kdy nezažíváme orgasmy nebo jen někdy nebo vůbec.
 • sebepoznávání se v nových vrstvách a možností navýšit pocit vášně, blaženosti, radosti, autenticity, uvolnění projevu emocí, uvolnění traumat okolo svého těla a to, co nás formovalo okolo tématu sexuality - tím se uvolňuje pohyby v pánvi a vyživuje se centrum mozku, což nás dostává příjemně do hlubšího spojení s tělem.
 • sexualita vycházející z parasympatického systémumasáž celé oblasti - jak na robuzení erotogenních zón, větší blaženosti a distribuce sexuální energie do těla
 • Pokud vyjde čas - podíváme se na manifestaci skrze EROS, což je kapitola sama o sebe a už tak budeme mít na pilno:)
 • Z hlediska zdraví : cviky a praxe pomáhá pravidelné bezbolestné menstruaci, hlubší spojení se svými orgány jako je vaječníky, děloha, což může předcházet jakýmkoliv prvotním náznakům nemocí, správně si udržovat vaginální mikrobiom, pružnost v pánvi ( celá stabilita těla), pervence myomů, cyst a jiných neduhů, které se tak často oběvují u nás žen. 

Osobní setkání proběhnou v Praze (Libeň) v prostoru UNITY

Prostor pro ženy a transformaci skrze moudrost našeho Lůna. Cesta ke ztělesnění VÍCE ŽIVOTNÍ  TVOŘIVÉ ENERGIE A NAPOJENÍ SE NA SVÉ LŮNO - NITRO

Místo a čas

V srdci BRDSKÝCH LESŮ. Památková vesnička OSOV č. 115, přibližně 1 h za Prahou, okres Beroun

K DISPOZICI bude

lehké občerstvení i oběd

organické dobroty ze zahrádky do smoothie -  budeme spíš odlehčovat

studánková voda 

další pečené dobroty:)

Cena

2480 CZK 

v CENĚ

* dostanete některé videa nahrané na linku, který bude pro Vás pro další praxi

* sleva na Yoni vajíčka 8%

Víš proč je dobré pečovat o své Lůno?Pánevní dno?

Většinou je péče o tělo věnovaná tomu, jak vypadá zevnějšku, ale už jste se třeba zamysleli, že když nejsme v kontaktu s Lůnem (pánevním dnem) a nepečujeme o něj, způsobuje často nedostatek vitální energie, libida, spojení se svým "divokým" ženstvím. Většinou to poznáme v situacích, kdy je v každodenním životě absence síly, energie, radosti ze života, doslova šťávy v nás. Poznáme to také na naší postuře těla, na našem hlasu, jak se vyjadřujeme do světa. Má to velký vliv jaký máme vztah k sobě, ke svému tělu ( teď nemyslím vzhled), na prožívání zdravé sexuality v každém věku. 

Zároveň je to centrum, kde je plodivá síla a to v našich vaječnících, kde se každým cyklem uvolňuje neskutečná plodivá energie . A je na nás, jak tuto plodivou a  kreativní sílu nasměrujeme. 

U mě byla cesta až po druhém porodu, kdy vaginálním porodem se doslova rozjel gejzír nezpracovaných emocí a přišlo velké vyhoření a nebylo jiné cesty než se s Lůnem spojit a začít mu věnovat plnou pozornost. A tady začala má cesta ženství a péče o Lůno.

Co se stane, když začneš praktikovat péči/pozornost do svého Lůna?

Tím, že se začneš propojovat se svým Lůnem, můžeš znovu se rozpomenout na její sílu, znovu ucítit energii, která tímto centrem proudí. Často se začne měnit pohled na své ženství, kdy si uvědomíš, kde v životě jsi se limitovala, uškrtila tuto životadárnou energii. Budeš silněji vnímat svoji intuici a znát své potřeby a tím i budeš ty a pánevní dno zdravější, pružnější. Žena, která je spojena se svým Lůnem vyzařuje často velmi silnou energii, život a jiskru v očích, je velmi autentická a zároveň magnetická, jelikož energie Lůna není omezena jen po hranice kostí:), ale daleko přesahuje.

Zároveň tím, že praktikováním probouzím energii v Lůně, přichází i témata, které nemusíme rády vidět. Probouzí se v nás i různé traumata, necitlivosti, bolesti, témata zvyků či výchovy rodiny ( sexualita, dospívající dívka, atd.), otevírají se i místa, kde je uložen nadměrný stres ze situací, které se nám v životě neustále opakují a prohlubuje se tak tenze či bolest. Tyto části můžeme neustále odsouvat, podsouvat pod koberec, ale nikde jim neutečeme, jelikož si je nosíme v našem těle a energetickém poli všude s sebou. Proto jemná cesta uvolnění , přijetí, propuštění z těla je zdravý způsob ke větší svobodě a prožitku a našemu fyzickému, mentálnímu i duchovnímu zdraví. Budete mít znovu chuť objevovat, zkoumat Vaše tělo, potěšení a naplnit se zlatým nektarem výživy, který se pak odráží v našich každodenních životech.

 

Cena

2480 CZK

*Můžete i na splátky, nastavené jsou 2.