samostatný průvodce poznání moudrosti Tvého Lůna

Moudrost Lůna

samostatný průvodce poznání moudrosti Tvého Lůna

Naše lůno je tak důležitou součástí našeho posvátného těla a skutečně odkud my všichni lidé pocházíme.
Ale také je to úžasný kompas, když se na něj naladíme!…

Náš dar jako ženy, které rodí, vytvářejí nový život... A nemyslím jen miminka, ale nápady, projekty, vize, vytvářející vše, co chcete ve svém životě. Lůno je naším kreativním centrem a kreativita je přítomna ve více aspektech našeho každodenního života, než si možná myslíme…
…Ve chvíli, kdy vstáváte, vybíráte, co si vezmete na sebe, využíváte svou kreativitu, dokonce i vybíráte jídlo; a při vaření je to další spouštěč vaší kreativity!

Zajímavý fakt o naší mocné děloze, který oceníme v našem úžasném ženském těle:

Děloha je velmi silná a pružná – což odráží naši ženskou povahu.
Je to hmotnostně nejsilnější sval v těle se svými několika vrstvami svalové tkáně, které se spirálovitě spojují a běží všemi směry. Jen přemýšlejte o tom, co to dělá vytlačit dítě ven!
Jeho schopnost expandovat a smršťovat je neuvěřitelná. Z normální dělohy se velikost hrušky třikrát zvětší, když je měsíc (menstruace)! A pak ještě mnohonásobně větší, když je žena těhotná: velká jako balón, sahající až k hrudnímu koši a viditelně roztahující břicho směrem ven.

Moudrost lůna přináší naše nejhlubší spojení se sebou samými.
Jak se k tomu můžete dostat?

V PROGRAMU NAJDEŠ 4 MODULY

modul 1

SPOJÍŠ SE S TĚLEM, S LŮNEM,KOMPASEM-KOTVA 

Začneš hezky všechno odspodu. S čímkoliv začínáme, vztahy, práce, projekt a náš dům je na špatných základech, zbortí se a stavíme od znovu. Potřebujeme se uzemnit, ukotvit ve svém těle, Lůnu. Abychom mohly kultivovat v sobě oheň, expandovat energii, potřebuje mít pevné základy, aby ho přívalová energie SHAKTI nezničila. 

Zde se podíváme, jak to máš s pocitem bezpečí, jistot, tvého domova, zda se cítíš vítána na Zemi, vpořádku, nohama na Zemi, usazená v realitě. 

 Když jsme v hlavě, jsme odpojené, žijeme v příbezích venku v přesvědčeních ostatních, systému výchovy, ale odcházíme od cítění těla, raději řeším, co si myslí oni venku.

Často skočit do těla a poprvé se podívat do vnitřního světa chce někdy odvahu, je to však mnohem barevnější, mnohem zábavnější, živější. Pestřejší než nám někdo něco řekl nebo si vygooglíme:). Je to náš vesmír, náš Yoniverse.

HLAVNÍ TÉMATA : smrt a znovuzrození, aktivace vědomí Lůna, Tvá kotva v životě

modul 2

EMOČNÍ ROVINA LŮNA JE MOSTEM MEZI TĚLEM A DUŠÍ

Emoce, které většinou po generace byly potlačovány, zůstaly uvíznuty v těle, zapancéřované. Nejenom, že je mnohdy neumíme ani popsat, co se děje v těle, taky jsme nebyly učeny, jak s nimi pracovat, zacházet a možná i najít místo v těle odkud přichází, odkud k nám promlouvají, kde na těle je cítíme. Umět se naučit popisovat proces, emoce, které tělem prochází, když energie namíří do těchto míst. Je důležité jim naslouchat UMĚNÍ NASLOUCHAT v přítomném okamžiku. Jsou to navigátoři v životě. Když je správně uchopíme, můžeme poodhalit, co nám chtějí ukázat, říct. Třeba nastavit zdravé hranice, které si neustále necháváme překračovat. Kde potlačujeme samy sebe, kde se bojíme projevit, mluvit. Můžou nám odhalit místa největších traumat, které jsme v životě potlačily, odpojily se od bolesti. A tak v jemnosti otevíráme tyto pancíře, aby se do života mohlo kouzlo nalít. Naučíš se v praxi proč procesovat v roli pozorovatele bez hodnocení a souzení.

HLAVNÍ TÉMATA : energie emocí, jak opečovávat své emoce, techniky na zpracování emocí, rozpoznání traumatu  emoce, nervový systém a jeho vliv, usazené emoce v ženských orgánech - nemoce

modul 3

ZVĚDOMÍŠ SI SVÉ KOŘENY, TVÁ GENERAČNÍ PŘESVĚDČENÍ, SYSTÉM VÝCHOVY

Lůno je místo, kde je světlo i tma - prostě ŽIVOT. Všechno najednou a my je poznáváme a tím se zcelistvujeme. Budeš se dostávat hlouběji do Lůna, kde jsou otisky emocionálních situací , přesvědčení, které jsme přijaly za své a jediné a to někdy hluboko zaryté. Budeš tím rozšiřovat vlastní kapacitu pohledu, nadhledu. Doslova se podíváš na vlastní zahrádku chrámu, co tam roste a co je třeby vyplít.

Když jakoukoliv temnou stránku odmítáš, často je to ta, která nejvíce řve a chce být přijata, obejmuta a propustěna, transformována.  POCIT ODMÍTNUTÍ, NEJISTOTA, POCIT NEBEZPEČÍ, PRÁZDNOTNA, POCITY NEDOSTATKU, NESPOKOJENOST, NESNÁŠÍM ŽENSKÉ SPOLEČENSTVÍ, POSLUŠNÁ HOLKA  k autoritám, toxické vztahy v rodinách, sexuální zneužívání (nemusí být ani fyzické), manipulace. Na ty existenciální, které se v nás uložily jako obrana, ochrana (přežití)se vrství další filtry, které se nabalují během našeho vývoje, dospívání (menstruace, první sexuální styk), dospělosti, v mateřství (porod)a skrze ně mi projektujeme a tvoříme si tak své životy/reality.

HLAVNÍ TÉMATA : kořeny a spojení s pánevní mísou, tapiserie ženských příběhů, otevření hlasu - yoni - sexuality, praktické cviky na rozproudění energie v pánvi.

modul 4

OČISTA LŮNA - ASPEKTY, ARCHETYPY, ROLE

Uvidíš, jak si v praxi dělat vlastní očistu Lůna a kdy je vhodné již mít podporu někoho jiného. Budeš mít k dispozici minimálně 5 technik, masáž a taky vystvětlení, co každá technika napomáhá, aby sis vybrala tu, která tě momentálně podpoří.

Podíváme se hlouběji na vztah k menstruaci - očista dělohy. Jak si dělat posvátný a očistný rituál.

Začneš tančit v labirynthu svého Lůna, odhalovat bez souzení. 

HLAVNÍ TÉMATA : očista skrze menstruační posvátnou krev, techniky očisty lůna, de-armouring, Yoni - mapování

Ty nejsi problém, symptom, diagnóza.
JSI MNOHEM NĚCO VĚTŠÍHO A KRÁSNĚJŠÍHO.
Pojď se propojit s Lůnem, rozpomenout se, roztancovat v sobě alchymii, znovu pocítit v sobě sílu, která v Tobě leží. Spojit se s radostí a duchem v ženském těle.

Srdečně Tě zvu na společnou cestu do Lůna...k Tobě DOMŮ.

obsah kurzu

 praktické cviky na práci s tělem a emocemi

dechové cvičení 

hluboké meditace 

vedené provázení rituály

videa s vysvětlením

materiály k prostudování

materiály jsou cca 6 letou praxí a materiály z učení žen - Womb wisdom Keepers, který jsem absolvovala, také Tantra Symposium výcvik, jsem certifikovaná Theta Healer - kde se pracuje s podvědomou myslí a programy, certifikovaná lektorka Pilates (Renata Sabongui) a také pánevního dna od Renaty Sahani. Materiály jsou kombinované mými osobními zkušenostmi hlavně skrze prožitek přes tělo.

Pro koho je cesta blahodárná? 

Cesta je určena pro Tebe ženo , ať už jsi maminka, podnikatelka, umělkyně. Je určena pro ty, které jsou již připravené udělat změnu a kráčet se mnou do větší hloubky. Nic nejde přeskočit a postupnými kroky v životě se učíme - to je ta alchymie, hra, kterou jsme si tady v dané inkarnaci na Zemi zvolili a je jen na nás, jak k té hře přistoupíme. Někdy se už dlouho točíme v kruhu a je právě TEĎ čas z něho vystoupit.

VYHOŘENÍ, EMOČNÍ ZAVALENÍ, CHAOS V ŽIVOTĚ

NEJSEM ŠŤASTNÁ V MATEŘSTVÍ - TEMNÉ OBDOBÍ

NEMOHU OTĚHOTNĚT

NECÍTÍM TĚLO, LŮNO, JASNOU INTUICI, ORIENTACI V ŽIVOTĚ

NECÍTÍM PROUD TOK ENERGIE V TĚLE,KDE SE MOHU VYŽIVIT SEBE, SVÉ TĚLO

MÁM NEUSTÁLE ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY V OBLASTI LŮNA

OPERACE, JIZVY, ZÁSAHY DO LŮNA - POPORODNÍ DEPRESE

PŘITAHUJI SI NEUSTÁLE DO ŽIVOTA STEJNÉ SITUACE, PŘÍBĚHY, PARTNERY

ŽIJI A TVOŘÍM Z NEDOSTATKU, POŘÁD NĚCO POTŘEBUJI, HLEDÁM, DOSYCUJI SE JÍDLEM, MATERIALISMEM, LPĚNÍM

MOJE POZORNOST JE NEUSTÁLE VENKU, JSEM VELMI OVLIVNĚNA OKOLÍM(PRÁCE, PARTNERSTVÍ, JAKO MAMINKA V NOVÉ ROLI)

PORANĚNÉ ŽENSTVÍ V RÁMCI ŽENSKÉ RODOVÉ LINIE (neúcta k tělu, služka, děvka, milenka, manipulátorka)

JSEM PŘIPRAVENA OTEVŘÍT SVÉ DARY, TVOŘIT Z VLASTNÍ INSPIRACE

NEUSTÁLE SOUPEŘÍM SROVNÁVÁM SE, SOUDÍM OSTATNÍ

NEUMÍM PŘÍJÍMAT, POTŘEBUJI STÁLE JEN DÁVAT

CÍTÍM, ŽE CHCI VÍCE POTĚŠENÍ DO ŽIVOTA, JAK V INTIMNÍM, TAK I PRACOVNÍM NEBO I V OBDOBÍ MATEŘSTVÍ!!

VÍCE ŠŤÁVY A BÝT MAGNETEM PRO SVÉHO PARTNERA

MILOVAT SVÉ TĚLO
 a věřím, že každá píšeme svůj příběh a máme každá co sdílet a obohacujeme tak sebe, kolektiv, tak i měníme vzorce ve společnosti a za to Vám všem ZE SRDCE děkuji. 

Cena 

 2.300 CZK

Víš proč je dobré pečovat o své Lůno?Pánevní dno?

Většinou je péče o tělo věnovaná tomu, jak vypadá zevnějšku, ale už jste se třeba zamysleli, že když nejsme v kontaktu s Lůnem (pánevním dnem) a nepečujeme o něj, způsobuje často nedostatek vitální energie, libida, spojení se svým "divokým" ženstvím. Většinou to poznáme v situacích, kdy je v každodenním životě absence síly, energie, radosti ze života, doslova šťávy v nás. Poznáme to také na naší postuře těla, na našem hlasu, jak se vyjadřujeme do světa. Má to velký vliv jaký máme vztah k sobě, ke svému tělu ( teď nemyslím vzhled), na prožívání zdravé sexuality v každém věku. 

Zároveň je to centrum, kde je plodivá síla a to v našich vaječnících, kde se každým cyklem uvolňuje neskutečná plodivá energie . A je na nás, jak tuto plodivou a  kreativní sílu nasměrujeme. 

U mě byla cesta až po druhém porodu, kdy vaginálním porodem se doslova rozjel gejzír nezpracovaných emocí a přišlo velké vyhoření a nebylo jiné cesty než se s Lůnem spojit a začít mu věnovat plnou pozornost. A tady začala má cesta ženství a péče o Lůno.

Co se stane, když začneš praktikovat péči/pozornost do svého Lůna?

Tím, že se začneš propojovat se svým Lůnem, můžeš znovu se rozpomenout na její sílu, znovu ucítit energii, která tímto centrem proudí. Často se začne měnit pohled na své ženství, kdy si uvědomíš, kde v životě jsi se limitovala, uškrtila tuto životadárnou energii. Budeš silněji vnímat svoji intuici a znát své potřeby a tím i budeš ty a pánevní dno zdravější, pružnější. Žena, která je spojena se svým Lůnem vyzařuje často velmi silnou energii, život a jiskru v očích, je velmi autentická a zároveň magnetická, jelikož energie Lůna není omezena jen po hranice kostí:), ale daleko přesahuje.

Zároveň tím, že praktikováním probouzím energii v Lůně, přichází i témata, které nemusíme rády vidět. Probouzí se v nás i různé traumata, necitlivosti, bolesti, témata zvyků či výchovy rodiny ( sexualita, dospívající dívka, atd.), otevírají se i místa, kde je uložen nadměrný stres ze situací, které se nám v životě neustále opakují a prohlubuje se tak tenze či bolest. Tyto části můžeme neustále odsouvat, podsouvat pod koberec, ale nikde jim neutečeme, jelikož si je nosíme v našem těle a energetickém poli všude s sebou. Proto jemná cesta uvolnění , přijetí, propuštění z těla je zdravý způsob ke větší svobodě a prožitku a našemu fyzickému, mentálnímu i duchovnímu zdraví. Budete mít znovu chuť objevovat, zkoumat Vaše tělo, potěšení a naplnit se zlatým nektarem výživy, který se pak odráží v našich každodenních životech.

 

Pavlína

DARTEA YONALIS

Ráda objevuji stále do hloubky sílu ženství, naší esence a zároveň lásku k sobě a ke svému tělu.

Cítit se v bezpečí se projevovat v plné autenticitě a tvořivosti. Porod mého druhé syna probudil ve mě lásku k tvořivosti a taky ke svému tělu a otevřel doslova i cestu k mému Lůnu, k jeho vědomí. 

Cítím, že tady mám svoji misi a to RADOST ze života v každodennosti a naplno si to tady užít. Být doslova v plné šťávě, naplnění, rozšiřování lásky a z tohoto místa dále sdílet. To, co žiju, mohu také sdílet. Více než studijní typ, jsem prožitková přes emoce a tělo, přes srdce. Pak teprve pochopím danou zkušenost, situaci v životě.

 

Příběh se začal odehrávat ve chvíli, kdy jsem prošla podobnou transformací. Přiměli mě k tomu mé děti, které mi dokázali z podvědomí vytáhnout ne úplně hezké emoce. Neuměla jsme s nimi pracovat a byla jsem neustále nespokojená, ať jsem byla kdekoli. Stejně jsem časem sklouzla do pocitu, že jsem zavřená v krabici a nevím, jak z ní vylézt.

Následně jsem začala chápat, kolik skrytých emocí a programů v sobě nosíme a denně s nimi buď bojujeme, nebo je přijímáme. Denně máme volbu si cestu vybrat, změnit či setrvávat.

Začala jsem vnímat zpětně události, že nebyly žity dle mých přání a snů. Stejně jako malé dítě. Zapomněla jsem na ně. Byla to dlouhá „hypnóza“. 

Celý příběh jsem sepsala jako inspirace a možná takové prozření do své první knihy Ženská hlubina.

Ráda bych oslovila nejen mámy na mateřské, ale zároveň i ženy z businessu. Jedna  z mých velkých etap se odehrála na poli průmyslových nemovitostí. Od realitního agenta až po leasing manažerku v TOP americké developerské špičce. Pochopila jsem, že proces růstu ženy je jiný než mužský. Pravidla byly jasně dané, soupeření, boj o moc, o pozici, srovnávání se s muži. Poraněná sexualita a ženství.

 Baví mě ženy na této cestě podporovat a zároveň přinášet do jejich každodennosti kus velké radosti, životní šťávy a touhy jít si za svým snem.

Na cestě mi dosposud byly velkou podporou tyto ženy: Jana Rosa ( rituál zavinování kostí).Prošla jsem ženským mentoringem s Eliškou VAEA, dokončila šamanskou cestu s Rebeccou Wilson " Womb wisdom keepers" ,Indra Silar:  kurz Theta Healingu, Barbora HU - ženský aspekt v józe, Margot Gabrielle - čtení Akáši,  Maria Guidance a hlavně mé drahé přítelkyně, sestry duše.

Jsem zároveň spoluzakladatelka nádherného projektu AKADEMIE přirozeného mateřství, který je věnován všem ženám a mužům, kteří se chtějí vědomě připravit na mateřství a třeba si vše projít dřív než miminko společně počnou. www.akademiematerstvi.cz. A jsem autorkou knihy ženská hlubina, která se věřím dočká druhé hlubšího vydání:).

Cena 

2.300,-CZK