PROPOJ SE SE SVÝM LŮNEM

A jak dál?

Naše Lůno je zdrojem potěšení a ohromné kreativní síly.  Skrze Lůno můžeme přijímat shakti, energii a rozvádět, kultivovat ji v těle pro svoji výživu, mladistvost a silnější propojení se sebou. V Lůně je moudrost, je to naše spolu se srdcem  centra ženské intuicie. Tyto centra byla dlouhou dobu zanesena jak systémem výchovy ( různých generačních zatížení), v kterém jsme vyrůstaly a taky společností a kulturou. Doslova jsme byly od pasu dolů oddělené, tedy od sebe, svého cítění, prožívání, ladění se na své tělo, od přírody. Sestoupit z hlavu dolů vyžaduje práci s tělem, dechem, který je úžasným nástrojem. Existuje spousta jiných technik, které nás nasměrovávají, jak více jít hlouběji do těla, do Lůna a napojit se znovu na prastarou moudrost. Aktivováním Lůna se otevírají velké dary, tak ale i zastaralé programy, bolesti, vzpomínky, které když si dovolíme propoustit, uvolníme místo právě pro novou energii, potěšení, cítění sebe, svět v Lůně se stává pestrobarevnou krajinou, fontánou zdravých šťáv a vod. To jak vypadá vaše Lůno, tak vypadá vaše realita kolem sebe. 

JAKÝ CHRÁM V SOBĚ NOSÍŠ A SDÍLÍŠ SE SVĚTEM?

Pokud cítíš, že tě Lůno volá nebo je čas na to vzít si zpět potěšení, radost, lehkost a ženství do života, být orgasmická, divoká, veselá i magnetická,  cesta do Lůna je základem prvního ženského centra, kde začít. Bez zdravých a pevných kořenů nelze mít krásnou korunu a zdravý kmen.

Zde Vám mohu nabídnout samostatně prodejný modul : ZDRAVÉ  A PROBUZENÉ LŮNO /CHRÁM SEXUALITY buď jako samostudium, kde najdete spousta cviků, meditací, praxe i úkoly pro hlubší naladění, tak i dokonale poznáte toto centrum z hlediska anatomie tedy fyzické roviny a mnoha souvislostí - nervových propojení v těle, tak i emoční rovinu, jak s ní pracovat, tak i rovinu energetickou - vědomí Lůna.

Pokud chcete hlubší praxi a zároveň být spolu v kruhu žen, můžete se přidat na 5 měsíční cestu Vyživené Lůno a ztělesnění energie, kdy procházíme všemi centry, které byly utlumeny a závěrem se naučíte pracovat , kultivovat sexuální energii. Celý kurz je doprovázený mojí podporou, kruhem žen, tak i individuální podporou po celým 5 měsíců. Více informací o cestě a taky kdy bude nová cesta najdete ZDE.

Dalším kurzem, za mě spíše pokročilejším je kurz s YONI krystaly, který je zdarma k dispozici v rámci cesty vyživené lůno. Jelikož práci s Yoni vajíčky a hůlkou může odšpuntovat spousta emocí. V rámci kurzu máte spousta cvičení, ale i videí, jak s emocemi pracovat. Doporučuji však nespěchat hned na praxi s vajíčky, ale začínat velmi jemně a postupně. Nejděte do toho po hlavě, ale citem Lůna.

A pokud cítíš, že bys ráda své Lůno více poznala, cítila, otevírala spolu se Srdcem, zvu Tě srdečně.

5 MĚSÍČNÍ ON-LINE CESTA VYŽIVENÉ LŮNO

KURZ PRAXE S YONI VAJÍČKY A HŮLKAMI

OŘEDPRODEJ 

CEREMONIE PROBUZENÍ TVÉHO LŮNA

můj příběh a velké PROČ

Skrze dva porody, srze práci s Lůnem,  jeho vědomím, jeho energií a vůbec spojením se zlehounka zpátky do komunikace se svým tělem, se roztočil doslova vír vnějších událostí, na kterých jsem lpěla, byla závislá, žila ve své iluzi, vydávala energii ven, čemu jsem věřila, či uvěřila. Pozornost se otočila dovnitř a poznávala jeho prostor, energii, možná indentitu, kdo opravdu jsem, co mi dělá radost a co je pro mě jakýmsi naplněním mého života ve větší svobodě a lásce. Opustila jsem svět korporátu, nadnárodních společností v období mateřské dovolené, i přes to, že mi zajišťoval plné hmotné zajištění. Nicméně ženství a doslova vnitřní šťáva byla vyždímána. A tak doslova z hlubin mé duše bylo velkým přáním sdílet svůj osobní příběh ženám, tak aby ony již mohly podobným procesem projít v lehkosti. Většinou porody a mateřství pro nás získává úplně jinou perspektivu a hloubku života a děti nás učí přítomného okamžiku, sebelásce, radosti, hravosti, ale poukazují i na místa, kde máme prázdné, bolavé místa. Tehdy došlo k početí a přijala jsem skrze duši projekt AKADEMIE přirozeného mateřství www.akademiematerstvi.cz.  Je to projekt, který zde přinesl zcela nový pohled a nebo návrat? k přirozenému mateřství a ženství. Když se spojí srdce a odvaha v sebe, ve vlastní ZDROJ inspirace, toku, pramenu šťávy, doslova rodíme zcela unikátní jedinečné projekty, vize, mise, které nesou Vaši vůni, Vaši kreativitu, péči, lásku. Když si vstoupíme do tohoto proudu života a dáme mu velké ANO, přichází zrod Vašich darů a talentů, naplnění, které s láskou a radostí sdílíš.