ZÁZNAM + 2 bonusové videa 

záznam

MASÁŽ PRSOU

jako brána do tvé yóni

* zvyšuje citlivost

* otevírá srdce - začínáš být magnetická vůči okolí

* rozhýbeš stagnující energii - stojaté tekutiny se dávají do pohybu a umožnují přívalu nové krvi

* uvolňuje uvízlé emoce

* aktivují se akupresurní body, erotogenní zóny  ( kolem bradavek)- ledviny, slezinu , játra, žaludek

* Zapojení vašich prsou posiluje bloudivý nerv ( vagus nervus). Váš zbloudivý nerv pomáhá regulovat váš nervový systém. Stimulace bradavek a prsních tkání uvolňuje oxytocin, často označovaný jako „hormon mazlení“ nebo „hormon lásky“. Pomáhá vám cítit se uvolněně a otevřeně.

Každý den - dech do Lůna

Skrze Lůno a srdce se propojujeme s intuicí, tímto dechem dokážeme rychle uvolnit tlak, stres, cokoliv a uvolnit tělo od tenze. Zároveň zvuk a hlas nás propojuje s dolní částí.

CO JE TA VNITŘNÍ INTUICE? Je to forma emocí, pocitů, přání, touhy, - jenže už jako dětem nám byly emoce potlačeny (proto dnes vidíme, jak je nezvládají dospělí u svých dětí, nebo když začne plakat dítě v tramvaji, jak to hodně lidí irituje), naše touhy byly potlačeny, protože třeba ani nedávaly smysl v té době pro naše rodiče. Více jsme byli vedeni věřit tomu, co nám říkají druzí, učitelé, aurority než důvěra v naše pocity. Ale touha, přání je to co nás vyživuje, drží motor a spojuje nás s niterným přáním, proudem životním a vyživuje. Chceme pro své sny žít? 

Už jenom když si položíme jednoduchou otázku? Odpovězte si na otázky:

Jak smýšlíme samy o sobě?

O svém těle?

Jak moc milujeme své tělo? Nahé ?

Jak se cítíme ve společnosti? Přijaté, milované?

Jak se vyživujete zevnitř, svoji duši?

Je s Vámi spojená?

Nasloucháte svému Lůnu?

Spojujete se s ním? Jakou pro Vás má cenu? Hodnotu? Vlastnost? Je to jen genitálie nebo je to místo vědomí, váš korunní hlas, váš portál ke pojení se se svou duší? Místo plodnosti a života.