PROBUĎ V SOBĚ SEXUÁLNÍ ENERGII

5 setkání 13.4.-1.6.2023

2x on-line a 3x osobního setkání ( lze i vše on-line)

Zvu Vás na ucelený kurz 5 setkání (osobně i on-line nebo jenom on-line), kde si povíme o sexuální energii a jak ji vnímáme uvnitř sebe, zamilujeme si svá těla a budeme kultivovat v těchto chrámech sexuální energii, které je velmi silnou tvořivou, kterativní, ale i léčivou energií. Pochopením a procítění Ti ukáže úplně nový pohled, jak pohlížet na sebe jako ženu, na tělo a otevřeš kanály pro radost, vášeň, smyslnost, jiný přístup k sexualitě k sobě, tak i v partnerství. Odnesete si z kurzu techniky, cviky, praktické informace, které můžete zkoušet i po kurzu a třeba se pro Vás stanou novými zvyky, rituály v životě:).

PROGRAM 5 SETKÁNÍ : online + PRAHA - LIBEŇ 

Setkání nabízí dvě možnosti a to buď celý on-line nebo kombinací osobního a on-line setkání. Níže jsou vypsány termíny setkání. Časově bude jedno setkání cca 2,5h podle potřeby. Lekce budu zaznamenávat a natáčet i na ZOOMu, takže v případě absence bude záznam.  Po přihlášení Vám přijdou všechny instrukce včas. Je možné, že ke každému setkání budou doprovodné materiály, pokud bude třeba. 

 uzemnění ,výživa nervového systému a jak držet prostor pro svá zranění

13.4. čtvrtek 18-20:30 - osobně, přenos bude i on-line

Cvičení na uzemnění a ladění se na své Lůno a matku Zemi, povíme si jak vyživit nervovou soustavu a proč a taky se více zaměříme na to, jak držet prostor pro svá zranění, traumata a jak v situacích, kdy nám  nění dobře, jak v tu chvíli projít situací, emocí a traumatem.

kombinace cviků - povídání - sdílení

probuzení Lůna, celou oblast pánevní mísy

27.4. čtvrtek 18-20:30 - on-line

holistický způsob, jak pečovat o své Lůno, probuzení vědomí Lůna, uvolnění hlasu, zvuku, vibrace v hrdle, mystéria krve

kombinace cviků - technik - povídání - sdílení

beru si své tělo zpět

11.5. čtvrtek 18-20:30 - osobně, přenos bude i on-line

ztělesnění ženského tance, zamilování se do svého těla - každé buňky, nový vztak ke svému tělu - vlastním ho, tak i všechna rozhodnutí, stávám se svébytnou bytostí, ženská péče o tělo je každodenním rituálem

tanec - cviky - povídání - sdílení

léčení pohledu na sexualitu

25.5. čtvrtek 18-20:30 -  on-line

změníme pohled na to, co znamená pro nás sexualita uvnitř těla a jak to cítíme versus sexualita zvenčí. Stud a jak se z něho vymanit. A ponoříme se do osvobození sexuální eenrgie v těle.

techniky - cviky - povídání a sdílení

kultivace sexuální energie v těle, proud samoléčení pro naše tělo

1.6. čtvrtek 18-20:30 - osobně, přenos bude i on-line

ukážeme si, jak kultivovat svoji vitální sexuální energii v těle, protože tělo je naše vozidlo pro naši duši, to jakou má energii, vitalitu je zcela zásadní. Tento proud je též cestou k obnově a omlazení organismu. Aktivujeme v těle dráhy, kde energie proudí a budeme ji kultivovat. Povíme si o dalších možnostech a praktikách, které tuto kultivaci podporují a pomáhají nám ladit se na své tělo a poznávat ho a rozumět mu. Otevřít se tak proudu vášně, smyslnosti, radosti, ale i zdraví a vitality.

techniky - cviky - povídání a sdílení

Mít vášeň, smyslnost, radost ze života, milovat každou buňku svého těla, cítit  v sobě proud vitality jsme dostali každý jako prvorozené právo.

 

JE ČAS SI VZÍT VŠE ZPÁTKY
Svoje tělo, sexualitu, zdraví a potěšení.

Pro koho je kurz určen ? 

Cesta je určena pro Tebe ženo , ať už jsi maminka, podnikatelka, umělkyně. Je určena pro ty, které jsou již připravené udělat změnu a kráčet se mnou do větší hloubky. Nic nejde přeskočit a postupnými kroky v životě se učíme - to je ta alchymie, hra, kterou jsme si tady v dané inkarnaci na Zemi zvolili a je jen na nás, jak k té hře přistoupíme. Někdy se už dlouho točíme v kruhu a je právě TEĎ čas z něho vystoupit.

VYHOŘENÍ, EMOČNÍ ZAVALENÍ, CHAOS V ŽIVOTĚ

NEJSEM ŠŤASTNÁ V MATEŘSTVÍ - TEMNÉ OBDOBÍ

NEMOHU OTĚHOTNĚT

NECÍTÍM TĚLO, LŮNO, JASNOU INTUICI, ORIENTACI V ŽIVOTĚ

NECÍTÍM PROUD TOK ENERGIE V TĚLE,KDE SE MOHU VYŽIVIT SEBE, SVÉ TĚLO

MÁM NEUSTÁLE ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY V OBLASTI LŮNA

OPERACE, JIZVY, ZÁSAHY DO LŮNA - POPORODNÍ DEPRESE

PŘITAHUJI SI NEUSTÁLE DO ŽIVOTA STEJNÉ SITUACE, PŘÍBĚHY, PARTNERY

ŽIJI A TVOŘÍM Z NEDOSTATKU, POŘÁD NĚCO POTŘEBUJI, HLEDÁM, DOSYCUJI SE JÍDLEM, MATERIALISMEM, LPĚNÍM

MOJE POZORNOST JE NEUSTÁLE VENKU, JSEM VELMI OVLIVNĚNA OKOLÍM(PRÁCE, PARTNERSTVÍ, JAKO MAMINKA V NOVÉ ROLI)

PORANĚNÉ ŽENSTVÍ V RÁMCI ŽENSKÉ RODOVÉ LINIE (neúcta k tělu, služka, děvka, milenka, manipulátorka)

JSEM PŘIPRAVENA OTEVŘÍT SVÉ DARY, TVOŘIT Z VLASTNÍ INSPIRACE

NEUSTÁLE SOUPEŘÍM SROVNÁVÁM SE, SOUDÍM OSTATNÍ

NEUMÍM PŘÍJÍMAT, POTŘEBUJI STÁLE JEN DÁVAT

CÍTÍM, ŽE CHCI VÍCE POTĚŠENÍ DO ŽIVOTA, JAK V INTIMNÍM, TAK I PRACOVNÍM NEBO I V OBDOBÍ MATEŘSTVÍ!!

VÍCE ŠŤÁVY A BÝT MAGNETEM PRO SVÉHO PARTNERA

MILOVAT SVÉ TĚLO
 a věřím, že každá píšeme svůj příběh a máme každá co sdílet a obohacujeme tak sebe, kolektiv, tak i měníme vzorce ve společnosti a za to Vám všem ZE SRDCE děkuji. 

Cena zahrnuje

2.470 CZK

 praktické cviky na práci s tělem a emocemi

ztělesnění a nutná integrace 

dechové cvičení 

hluboké meditace cesty do tvého těla

bezpečně držené pole pro tebe jít mnohem hlouběji

5x setkní kombinace osobního a on-line setkání na ZOOMu, lze možné všechny 

k dispozici záznamy

*částka lze rozdělit na splátky dle individuální dohody,na 2 splátky

zakoupením cesty přispějete na zasazení STROMU🌲🌳

Pavlína Jindrová

Ráda objevuji stále do hloubky sílu ženství, naší esence a zároveň lásku k sobě a ke svému tělu.

Cítit se v bezpečí se projevovat v plné auteticitě a tvořivosti. Porod mého druhé syna probudil ve mě lásku k tvořivosti a taky ke svému tělu a otevřel doslova i cestu k mému Lůnu, k jeho vědomí. 

Cítím, že tady mám svoji misi a to RADOST ze života v každodennosti a naplno si to tady užít. Být doslova v plné šťávě, naplnění, rozšiřování lásky a z tohoto místa dále sdílet. To, co žiju, mohu také sdílet. Více než studijní typ, jsem prožitková přes emoce a tělo, přes srdce. Pak teprve pochopím danou zkušenost, situaci v životě.

 

Příběh se začal odehrávat ve chvíli, kdy jsem prošla podobnou transformací. Přiměli mě k tomu mé děti, které mi dokázali z podvědomí vytáhnout ne úplně hezké emoce. Neuměla jsme s nimi pracovat a byla jsem neustále nespokojená, ať jsem byla kdekoli. Stejně jsem časem sklouzla do pocitu, že jsem zavřená v krabici a nevím, jak z ní vylézt.

 

 

Následně jsem začala chápat, kolik skrytých emocí a programů v sobě nosíme a denně s nimi buď bojujeme, nebo je přijímáme. Denně máme volbu si cestu vybrat, změnit či setrvávat. Začala jsem vnímat zpětně události, že nebyly žity dle mých přání a snů. Stejně jako malé dítě. Zapomněla jsem na ně. Byla to dlouhá „hypnóza“. Celý příběh jsem sepsala jako inspirace a možná takové prozření do své první knihy Ženská hlubina.

Ráda bych oslovila nejen mámy na mateřské, ale zároveň i ženy z businessu. Jedna  z mých velkých etap se odehrála na poli průmyslových nemovitostí. Od realitního agenta až po leasing manažerku v TOP americké developerské špičce. Pochopila jsem, že proces růstu ženy je jiný než mužský. Pravidla byly jasně dané, soupeření, boj o moc, o pozici, srovnávání se s muži. Poraněná sexualita a ženství.

 Baví mě ženy na této cestě podporovat a zároveň přinášet do jejich každodennosti kus velké radosti, životní šťávy a touhy jít si za svým snem.

Na cestě mi dosposud byly velkou podporou tyto ženy: Pilates - Renata Sabongui,  Prošla jsem ženským mentoringem s Eliškou VAEA, dokončila šamanskou cestu s Rebeccou Wilson " Womb wisdom keepers" ,  kurz Theta Healingu s Indrou Silar- certifikace , Tao Tantra - Minke de Vos, Shashi Soullama, Renata Sahani - Tajemství pánevního dna I+II, Taraka Solei - cesta průvodkyní.

Jsem zároveň spoluzakladatelka nádherného projektu AKADEMIE přirozeného mateřství, který je věnován všem ženám a mužům, kteří se chtějí vědomě připravit na mateřství a třeba si vše projít dřív než miminko společně počnou. www.akademiematerstvi.cz. A jsem autorkou knihy ženská hlubina, která se věřím dočká druhé hlubšího vydání:).

Cena 

2.470 CZK*

*Můžete i na splátky, nastavené jsou 2