Vítej v mém ženském mentoringu

Pokud jsi došla až sem, Tvá duše Tě volá

Chci Ti dát to nejcennější ...TEBE. Dovol si a zvol si sebe. 

Milá ženo, je mi ctí být součástí Tvé cesty a nahlédnout do tvých darů a tvého potenciálu. Každá v sobě skrýváme skutečná tajemství a poklady. Abychom se k nim mohly společně dostat, je nutné se podívat na oblasti, které ti v tom stále brání. Otevřít je. Sudat ze sebe vrstvy, vrstvičky, bahno a jít do naha přímo k jádru, kdo jsi a co  v sobě opravdu nosíš.

Převlíct se. Transformovat se. Milovat se. Jako mentor tě provedu celým procesem, zároveň je však velmi důležité zde zmínit, že rychlost a intenzita závisí pouze jen na tobě, tvé chuti, tvé připravenosti slyšet pravdu a práci na sobě.

Mentoring je určen pro ženy, které chtějí pro sebe více

Každá z Vás je individuální a rovněž na své cestě každá v jiné fázi života. Ze zkušenosti však vidím velké skoky v dlouhodobější spolupráci. Začnete mnohem více chápat, co je váš střed, vaše intuice. Pochopíte princip duality tady na Zemi. Začnete mnohem lépe rozeznávat, co opravdu potřebujete z vnějšího prostředí přijímat a naopak, jak dokážete samy sebe vyživit zevnitř. 

A co víc, dostanete všechny " receptíky ", jak se udržovat vitální a mladistvá podle starých pradávných technik v moderním pojetí. Tak jak je žiju i já po dvou dětech! A troufnu si říci, že se cítím mnohem lépe a zdravěji než před:).

"Nic nedělá ženu krásnější než víra, že je krásná." Sophia lauren

DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE

Dlouhodobá trvá 6 měsíců a obsahuje 12+1 (jako bonus) společných seancí. Abychom se do ní mohli pustit, potřebuji o tobě vědět více. Je nutné vyplnit nejdříve dotazník nebo si můžeme domluvit společný telefonát. Po vyplnění Ti zašlu kompletní podmínky.

Cena je stanovena na 69.000 CZK.

Než se dohodneme, proběhne ještě společný telefon, abychom se ujistili, že je to pro Tebe správné načasování.

 

platby za mentoring nespadají pod on-line platbu ComGate. Pokud jsi maminka na mateřské, dokážu se domluvit na splátkách. I tak jsem já začínala.

Jaký je můj potenciál, jak mohu naplnit své sny?

Společně uvolníme veškeré témata, která stále můžeš mít uložené v hlubině, v tvém podvědomí. Jak hluboko? To je velmi individuální. Každý z nás jsme jinak připraveni v sobě něco krásného otevřít. Jsou to jako bubliny pod hladinou vody a ty se postupně dostávají na povrch a začínáme je vidět a vnímat.

 • přílišná sebekritika
 • neschopnost přijímat, otevřít se novým změnám
 • poraněné ženství, silný vliv rodové ženské linie
 • nedůvěra sama v sebe, různé strachy
 • odmítnutí, hledám naplnění, lásku, přijetí v okolí, poraněné vnitřní dítě
 • emoce, které mě ovládají a nevím proč
 • najít v sobě šťávu, žít život
 • najít v sobě tvořivost, nekopírovat vnější svět
 • ženy často postrádají každodenní radost ze života,
 • porovnáváme se, jsme k sobě příliš kritické
 • bojujeme o své místo, žárlivost, závist úspěšným ženám
 • pracovní vyhoření, hledáme smysl
 • být ve své síle v různých životních zkouškách
 • úbytek energie, hledáme vně, jak ji doplnit
 • uvízli jsme v kolovrátku systému a událostí a nevíme, jak z toho ven

znovuspojení a jemná práce se svým tělem ~ jemný dotek ~ dech ~ meditace

přijetí a pochopení vzorců výchovy a odraz společnosti ~ práce s vnitřním dítětem

ženský magnetismus ~ návrat k přírodě ~ návrat k přirozené kráse ženy 

Proč JÁ

Příběh se začal odehrávat ve chvíli, kdy jsem prošla podobnou transformací. Přiměli mě k tomu mé děti, které mi dokázali z podvědomí vytáhnout ne úplně hezké emoce. Neuměla jsme s nimi pracovat a byla jsem neustále nespokojená, ať jsem byla kdekoli. Stejně jsem časem sklouzla do pocitu, že jsem zavřená v krabici a nevím, jak z ní vylézt.

Následně jsem začala chápat, kolik skrytých emocí a programů v sobě nosíme a denně s nimi buď bojujeme, nebo je přijímáme. Denně máme volbu si cestu vybrat, změnit či setrvávat. Začala jsem vnímat zpětně události, že nebyly žity dle mých přání a snů. Stejně jako malé dítě. Zapomněla jsem na ně. Byla to dlouhá „hypnóza“. Celý příběh jsem sepsala jako inspirace a možná takové prozření do své první knihy Ženská hlubina.

Ráda bych oslovila nejen mámy na mateřské, ale zároveň i ženy z businessu. Jedna  z mých velkých etap se odehrála na poli průmyslových nemovitostí. Od realitního agenta až po leasing manažerku v TOP americké developerské špičce. Pochopila jsem, že proces růstu ženy je jiný než mužský. Pravidla byly jasně dané, soupeření, boj o moc, o pozici, srovnávání se s muži. Poraněná sexualita a ženství.

 Baví mě ženy na této cestě podporovat a zároveň přinášet do jejich každodennosti kus velké radosti, životní šťávy a touhy jít si za svým snem.