Vítej v mém holistickém mentoringu

Pokud jsi došla až sem, Tvá duše Tě volá

Najít znovu svůj hlas, cestu zpátky domů, k sobě. K ženě. K divošce, která v Tobě je a vždycky byla. Být svobodná ať v denním životě zastáváš jakoukoli roli. Zasloužíš si to! Život plně žít, milovat, vychutnávat. Mít šťávu, mít stále jiskru a zářit.

znovuspojení a jemná práce se svým tělem ~ jemný dotek ~ dech ~ meditace

přijetí a pochopení vzorců výchovy a odraz společnosti ~ práce s vnitřním dítětem

ženský magnetismus ~ návrat k přírodě ~ návrat k přirozené kráse ženy 

Milá ženo, je mi ctí být součástí Tvé cesty a nahlédnout do tvých darů a tvého potenciálu. Každá v sobě skrýváme skutečná tajemství a poklady. Abychom se k nim mohly společně dostat, je nutné se podívat na oblasti, které ti v tom mohou bránit a držet tě při zemi. Necháme je spolu otevřít. Sudat ze sebe vrstvy, vrstvičky a jít do naha přímo k jádru, kdo jsi a co  v sobě opravdu nosíš. 

Káždá z nás je máme, jen je potřeba si na ně rozpomenout.

Jak vypadá spolupráce

Každá z Vás je individuální a rovněž na své cestě každá v jiné fázi života. Ze zkušenosti však vidím velké skoky v dlouhodobější spolupráci. Začnete mnohem více chápat, co je váš střed, vaše intuice. Začnete mnohem lépe rozeznávat, co opravdu potřebujete z vnějšího prostředí přijímat a naopak, jak dokážete samy sebe vyživit zevnitř. Nemůžete zasét semínko a přestat se o něj starat. Je třeba udělat upevnit kořenové základy Vaší změny.

"Nic nedělá ženu krásnější než víra, že je krásná." Sophia lauren

DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE

Dlouhodobá trvá 3 měsíce a obsahuje 12+1 (jako bonus) společných seancí. Abychom se do ní mohli pustit, potřebuji o tobě vědět více. Je nutné vyplnit nejdříve dotazník nebo si můžeme domluvit společný telefonát. Po vyplnění Ti zašlu kompletní podmínky.

Cena je stanovena na 36.900 CZK.

Pokud cítíš, že by sis chtěla jednu lekci vyzkoušet, napiš mi to prosím do poznámky v dotazníku. Ráda Ti věnuji svých 30 minut ZDARMA.

platby za mentoring nespadají pod on-line platbu ComGate

A co v naší hloubce podvědomí může stále být?

Společně uvolníme veškeré témata, která stále můžeš mít uložené v hlubině, v tvém podvědomí. Jak hluboko? To je velmi individuální. Každý z nás jsme jinak připraveni v sobě něco krásného otevřít. Jsou to jako bubliny pod hladinou vody a ty se postupně dostávají na povrch a začínáme je vidět a vnímat.

 • přílišná sebekritika
 • neschopnost přijímat, otevřít se novým změnám
 • poraněné ženství, silný vliv rodové ženské linie
 • nedůvěra sama v sebe, různé strachy
 • odmítnutí, hledám naplnění, lásku, přijetí v okolí, poraněné vnitřní dítě
 • emoce, které mě ovládají a nevím proč

Chci Ti dát to nejcennější ...TEBE. Dovol si a zvol si sebe. 

Jaký je tvůj potenciál, jak mohu naplnit své sny?

Pojď si vzít to, co Ti už dávno patří...

 • najít v sobě šťávu, žít život
 • najít v sobě tvořivost, nekopírovat vnější svět
 • najít každodenní radost ze života,
 • být autentická, nesrovnávat se
 • ženská společenství, podpora, propojování svých talentů
 • stát své síle v různých životních zkouškách
 • umět si zvedat vědomě energii
 • vyskočit z kolovrátku (jako myš, která běží v kole bez smyslu)

Proč JÁ a ženská hlubina

Příběh se začal odehrávat ve chvíli, kdy jsem prošla podobnou transformací. Přiměli mě k tomu mé děti, které mi dokázali z podvědomí vytáhnout ne úplně hezké emoce. Neuměla jsme s nimi pracovat a byla jsem neustále nespokojená, ať jsem byla kdekoli. Stejně jsem časem sklouzla do pocitu, že jsem zavřená v krabici a nevím, jak z ní vylézt.

Následně jsem začala chápat, kolik skrytých emocí a programů v sobě nosíme a denně s nimi buď bojujeme, nebo je přijímáme. Denně máme volbu si cestu vybrat, změnit či setrvávat. Začala jsem vnímat zpětně události, že nebyly žity dle mých přání a snů. Stejně jako malé dítě. Zapomněla jsem na ně. Byla to dlouhá „hypnóza“. Celý příběh jsem sepsala jako inspirace a možná takové prozření do své první knihy Ženská hlubina.

Ráda bych oslovila nejen mámy na mateřské, ale zároveň i ženy z businessu. Jedna  z mých velkých etap se odehrála na poli průmyslových nemovitostí. Od realitního agenta až po leasing manažerku v TOP americké developerské špičce. Pochopila jsem, že proces růstu ženy je jiný než mužský. Pravidla byly jasně dané, soupeření, boj o moc, o pozici, srovnávání se s muži. Poraněná sexualita a ženství.

 Baví mě ženy na této cestě podporovat a zároveň přinášet do jejich každodennosti kus velké radosti, životní šťávy a touhy jít si za svým snem.